سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بسته بندی پسته - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: بسته بندی پسته (/showthread.php?tid=10831)

بسته بندی پسته - Esih2002 - 02-17-2014 12:32 AM

[b]سلام .. دوستان .. به تازگی عضو انجمن شدم .
نظرتون در مورد بسته بندی پسته در رفسنجان چیه ؟
میتونم پسته رو با ارزونترین قیمت ( بدون دلال و تاجر و واسط ) تهیه کنم. فعلا هم یه چیزی حدود 50 میلیون دارم ..
به این صورت که شور کنم بعد بسته بندی و عرضه به سراسر کشور ..
فقط میترسم جواب نده و درآمدی نداشته باشه ..
ازدوستان ممنون میشم راهنمایی کنند .
"" لیسانس نرم افزار - 28 ساله ""
[/b]

RE: بسته بندی پسته - hamid.h - 02-17-2014 10:32 AM

سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی موفقیت واسه شما و تبریک برای عضویتتون در انجمن10_004
اگه یه سرچ کوچیک تو تاپیک های انجمن بزنید شک نکنید که ضرر نخواهید کرد و نتایج خوبی دست پیدا می کنید36

موفق باشید 10_004

RE: بسته بندی پسته - Esih2002 - 02-17-2014 06:38 PM

(02-17-2014 10:32 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی موفقیت واسه شما و تبریک برای عضویتتون در انجمن10_004
اگه یه سرچ کوچیک تو تاپیک های انجمن بزنید شک نکنید که ضرر نخواهید کرد و نتایج خوبی دست پیدا می کنید36

موفق باشید 10_004

ممنونم دوست عزیز .. دارم همینکار رو میکنم .. اگه تاپیک بخصوصی دیدین در این رابطه ضمیمه کنید ..ممنون

RE: بسته بندی پسته - davaran - 02-17-2014 11:18 PM

سلام .. شرکت لورا که بسته بندی پسته میکند را ببینید ..
توی اناز ذوالفقاری ها برند پستیژ راا زدند .... تبلیغات میخواد.. من سالها بین رفسنجان و تهران کار پسته کرده ام .. تو رفسنجان پسته خوب پیدا میشه ولی کسی که مهارت در شور کردن با مدل های مختلف داشته باشد نداریم .. من باشم اول یه مقداری وقت میذارم شیوه های شور کردن اجیل فروشای تهران خصوصا تواضع را یاد میگرم بعد حوالی فلکه شهدا یا جایی که هم مردم شهر بیان و هم مسافرای اتوبوس یه فروشگاه میزنم و پسته مخصوص با بهترین کیفیت شور شده را بهشون میدم .. فطعا جواب میدهد .. کار خاص و متفاوت ... به نگاه تو شهرتون بیندازید .. چند تا اجیل فروشی معمولی داریم و باقی هم که خرید و فروش پسته میکنن ..

RE: بسته بندی پسته - Esih2002 - 02-18-2014 10:21 AM

(02-17-2014 11:18 PM)davaran نوشته شده توسط:  سلام .. شرکت لورا که بسته بندی پسته میکند را ببینید ..
توی اناز ذوالفقاری ها برند پستیژ راا زدند .... تبلیغات میخواد.. من سالها بین رفسنجان و تهران کار پسته کرده ام .. تو رفسنجان پسته خوب پیدا میشه ولی کسی که مهارت در شور کردن با مدل های مختلف داشته باشد نداریم .. من باشم اول یه مقداری وقت میذارم شیوه های شور کردن اجیل فروشای تهران خصوصا تواضع را یاد میگرم بعد حوالی فلکه شهدا یا جایی که هم مردم شهر بیان و هم مسافرای اتوبوس یه فروشگاه میزنم و پسته مخصوص با بهترین کیفیت شور شده را بهشون میدم .. فطعا جواب میدهد .. کار خاص و متفاوت ... به نگاه تو شهرتون بیندازید .. چند تا اجیل فروشی معمولی داریم و باقی هم که خرید و فروش پسته میکنن ..
سلام دوستم ...
از توصیه هاتون بسیار ممنونم ...
اما در مورد یک آجیل فروشی مجلل به نظرم چون خود رفسنجان مهد پسته هستش به نظر نمیاد زیاد مطمئن باشه ...
تقریبا تمام رفسنجانیها خودشون پسته واسه خودشون شور میکنن و مصرف میکنند ..
مطمئنا من قبل از ورود به این کار انواع روشها رو سعی میکنم یاد بگیرم ...
اما نتیجه گیری اینکه آیا شما فکر میکنید این کار به صرفه نیست یا اگر هست درآمدش دلخواه نیست ؟ ممنون میشم پاسختون رو بشنوم ..

RE: بسته بندی پسته - davaran - 02-18-2014 10:47 AM

سلام .. من خودم اصالتا رفسنجانی هستم و چندین سال تخصص روی خشکبار کار کرده ام .. فرصت کردید سری به اجیل فروشی های معروف تهران بزنید ان وقتا می فهمید که واقعا رفسنجان چیزی از شور کردن پسته نمی دانند .. و فقط یکی دو مدل دستگاهی شور میکننند /... . ضمنا بقیه اجیل ها و خشکبار از بادام و بادام هندی و فندق گرفته تا زرشک و سوغات شهرستانهای دیگر .. هیچکدام با کیفیت خوب انجا پیدا نمی شود ..

بگذریم ...بسته بندی کاری است که اگر تمیز و شیک انجام شود سود دهی خوبی دارد مهمترین قسمت ان بخش بازاریابی ان است و فروش .. تولید و بسته بندی کار سختی نیست .. باید یک سری دستگاه بخرید و یه پروانه بهداشت بگیرید و با کمک یک طراح خوب بسته بندی شیک بزنید .... و مهمترین قسمت ان فروش است که خوب کار ساده ای نیست ...