سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک برای یک ایده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: کمک برای یک ایده (/showthread.php?tid=10783)

کمک برای یک ایده - samaneh412 - 02-12-2014 05:34 AM

سلام دوستان
من تعداد زیادی فیلم دارم که قدیمی شدند از لحاظ نوع فیلم
نمیدونم باهاشون چی کار میشه کرد!
به نظرتون می شه باهاشون چی کار کرد؟

RE: کمک برای یک ایده - seemorgh - 02-12-2014 09:22 AM

اگه فیلم های ایرانی قدیمی هستن میتونید بفروشید. ی سری از مردم نگاه میکنند.

RE: کمک برای یک ایده - یوسف خادم پیر - 02-12-2014 10:50 AM

سلام.
seemorgh راست میگه.من الان با اینکه جونم ولی اگه فیلم قدیمی نباشه چه ایرانی وچه خارجی نگاش نمیکنم.
اگه زیادن یه سر به سی دی فروشی ها بزن اونایی که تازه کارشونو شروع کردن.
میتونی کلکسیونت رو به وبسایت های بزرگ فیلم بفروشی(به شرطی که تعدادشون زیادباشن والبته باکیفیت باشن)
باسپاس

RE: کمک برای یک ایده - phoenix021 - 02-12-2014 12:26 PM

اگه خارجی هستن بزنشون توی یک پک ، توی این سایت های فیلم و آهنگ و اینا تبلیغات کن که مثلا 100 فیلم برتر خارجی یا اگه ایرانی هستن بزن 100 فیلم خاطره انگیز ایرانی ، اسم هر فیلم و یه نمونه کیفیت هم بزار که خریدار بدونه چی داره می خره یا اینکه بفروش به سایت های فیلمی که تازه دارن پا می گیرن چون اون قدیمی هاشون که آرشیو کامل دارن

RE: کمک برای یک ایده - samaneh412 - 02-12-2014 01:21 PM

سلام .
ممنون از دوستان
من فیلم هایم زیاد هم قدیمی ایرانی نیست. همین فیلم های سینمای ایرانه. حدود 5 الی 6 ساله پیشه. حدود دو کارتون بزرگ از این فیلم ها دارم که قبلا خریدمشون. چند بارم همه رو دیدم . به نظرتون فیلم های تاریخ گذشته چند سال پیش رو کسی هنوز نگاه می کنه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.

RE: کمک برای یک ایده - مهدی 1 - 02-12-2014 02:07 PM

متاسفانه ارزش خاصی ندارن ، با قیمت مناسب آگهی کن به صورت عمده ردشون کنید برند
بیشتر به درد کسایی می خوره که می خوان کلوپ کرایه فیلم راه بندازند و برای جنس جوری باید قدیمی ها را هم داشته باشند
پرشین تولز آگهی کنید مشتری خودش پیدا می شه ،

RE: کمک برای یک ایده - seemorgh - 02-12-2014 02:12 PM

اگه میخوای همینارو بفروشی که هیچ چی...اما اگه میخوای پول در بیاری میتونی اونارو رایت کنی و بدی به یه پسر بچه نوجوان که بره تو جمعه بازار یا جاهای شلوغ شهر بفروشه... سودش هم نسبتا خوبه. البته اگه اینکارو میخواید بکنید باید قاطیش فیلمای جدید هم بزارید..
اما اگه میخواید همین هارو بفروشید و تمام راه های دیگری هم هست... لازم نیست پول بزارید برای تبلیغات و یا فروشگاه اینترنتی زدن و...
برید تو سایت هایی که اجناس به فروش گذاشته میشه... مانند esam.ir
موفق باشید

RE: کمک برای یک ایده - اقاي ايـــده - 02-12-2014 07:09 PM

(02-12-2014 02:12 PM)seemorgh نوشته شده توسط:  اگه میخوای همینارو بفروشی که هیچ چی...اما اگه میخوای پول در بیاری میتونی اونارو رایت کنی و بدی به یه پسر بچه نوجوان که بره تو جمعه بازار یا جاهای شلوغ شهر بفروشه... سودش هم نسبتا خوبه. البته اگه اینکارو میخواید بکنید باید قاطیش فیلمای جدید هم بزارید..
اما اگه میخواید همین هارو بفروشید و تمام راه های دیگری هم هست... لازم نیست پول بزارید برای تبلیغات و یا فروشگاه اینترنتی زدن و...
برید تو سایت هایی که اجناس به فروش گذاشته میشه... مانند esam.ir
موفق باشید
Huh
تو زمان ما كه اينكارا جرم بود و از 1 تا 6 ماه زندان داشت و دارد. زمان حال رو نميدونم كه همچين پيشنهادي ميديد.

RE: کمک برای یک ایده - pinkbeyg - 02-27-2014 05:20 AM

با سلام الان باوجود سایتهای قدرتمند دانلود فیلم کمتر کسی میاد فیلم بخره حالا چه برسه به قدیمی.

اگه واقعا کلکسوینتون تکه میتونید اونو به شبکه های خارجی بفروشید وگرنه مثل من بنداز تو کارتن بذار تو انبار.

یا حق