سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کسب درآمد از زمین - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: کسب درآمد از زمین (/showthread.php?tid=10753)

کسب درآمد از زمین - قوشوم - 02-08-2014 04:16 PM

سلام دوستای عزیزم من یه تیکه زمین دارم 187 متر که مسکونیه قیمت زیادی هم نداره که بخام بفروشمش ، به فکرم رسید که تو این زمین سیب زمینی بکارم اما نمیدونم مجوز بهم میدن یا نه چون زمین با کاربری مسکونیه.

RE: کسب درآمد از زمین - کاردان - 02-08-2014 07:40 PM

[quote='قوشوم' pid='124459' dateline='1391860010']
سلام دوستای عزیزم من یه تیکه زمین دارم 187 متر که مسکونیه قیمت زیادی هم نداره که بخام بفروشمش ، به فکرم رسید که تو این زمین سیب زمینی بکارم اما نمیدونم مجوز بهم میدن یا نه چون زمین با کاربری مسکونیه.

سلام برای کاشت سیب زمینی فک نکنم اونم در این اندازه نیاز به مجوز باشه در ضمن اگه دسترسی به گاز شهری داری می تونی رو گلخانه هم مطالعاتی رو انجام بدی

RE: کسب درآمد از زمین - iren - 02-09-2014 02:09 PM

(02-08-2014 07:40 PM)کاردان نوشته شده توسط:  [quote='قوشوم' pid='124459' dateline='1391860010']

سلام برای کاشت سیب زمینی فک نکنم اونم در این اندازه نیاز به مجوز باشه در ضمن اگه دسترسی به گاز شهری داری می تونی رو گلخانه هم مطالعاتی رو انجام بدی

ببخشید میشه واضحتر توضیح بدین شاید منم بتونم کمکی کنم.
جای زمینتون کجاست که می تونید کشاورزی کنید؟!
اگه مسکونی هست برا پی همسایه هامشکل پیش نمیاد؟!
و اینکه نظرتون سیب زمینی نسبت به زحمتش می ارزه و آیا آب کافی دراختیار دارین؟

RE: کسب درآمد از زمین - erfankt19 - 02-24-2014 09:41 PM

اگر در شهری زندگی می کنید که طرح جامع(پیشنهادی)برای آن تصویب شده باشد،بعید میدانم تغییر کاربری صورت پذیرد.