سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ (/showthread.php?tid=10715)

صفحه ها: 1 2 3

دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - sina babazadeh - 02-04-2014 08:32 PM

دوستان میخوام بدونم چه کسب وکارهایی طرفدار بیشتری داره برای همین از کاربران سایت میخوام که تو این تاپیک شرکت کنن و بگن که بیشتر دوست دارن چه کسب وکاری راه بندازن و راجع به مراحل راه اندازی اون اطلاعات کسب کنند.
لطفا نام کسب وکار را بگین مثلا:سوپرمارکت,شرکت پخش,فروشگاه لوازم خانگی,تولیدی میز و صندلی... در کل هر کسب وکاری که الان تو ایران وجود داره.
مثلا من خودم دوست داشتم مراحل کلی راه اندازی یک تولیدی بخاری(در یکی از شهرکهای صنعتی نزدیک شهرمون)اطلاعات داشته باشم.مواردی مثل هزینه های مجوز و مکان+مجوزهایی که لازمه+هزینه های دستگاهها+تجهیزات+موارد مالیاتی و کلا همه اطلاعات راجع به این کسب وکارها رو بدونم.

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - seemorgh - 02-04-2014 10:27 PM

من دوست دارم دلال بشم و خواهم شد. حالا دلال هر چیزی... (البته حلال)

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - sina babazadeh - 02-04-2014 10:42 PM

خدا رو شکر یک نفر جواب داد.

برای شروع من خودم با دلالی موافقم اما بعدش باید به فکر تولید و خودکفایی بود از نظر من موفقیت تو تولید یه چیز خاص و جدیده

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - goldokhtar - 02-05-2014 12:55 AM

(02-04-2014 08:32 PM)sina babazadeh نوشته شده توسط:  دوستان میخوام بدونم چه کسب وکارهایی طرفدار بیشتری داره برای همین از کاربران سایت میخوام که تو این تاپیک شرکت کنن و بگن که بیشتر دوست دارن چه کسب وکاری راه بندازن و راجع به مراحل راه اندازی اون اطلاعات کسب کنند.
لطفا نام کسب وکار را بگین مثلا:سوپرمارکت,شرکت پخش,فروشگاه لوازم خانگی,تولیدی میز و صندلی... در کل هر کسب وکاری که الان تو ایران وجود داره.
مثلا من خودم دوست داشتم مراحل کلی راه اندازی یک تولیدی بخاری(در یکی از شهرکهای صنعتی نزدیک شهرمون)اطلاعات داشته باشم.مواردی مثل هزینه های مجوز و مکان+مجوزهایی که لازمه+هزینه های دستگاهها+تجهیزات+موارد مالیاتی و کلا همه اطلاعات راجع به این کسب وکارها رو بدونم.

1 کارگاه کیف دوزی 2 .بسته بندی مواد غذایی 3 . چاپ و انتشاراتی

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - hesaab - 02-05-2014 02:13 PM

خیلی کارا...

یکیش استخر پرورش ماهی هست دارم در موردش تحقیق میکنم ایشالله خدا هم کمکم کنه!

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - saeid.123456789 - 02-05-2014 06:49 PM

من دوست دارم یه کارخونه مواد غذایی و لبنی بزنم البته فعلا دستم خالیه !!!!!!!!!

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - alma - 02-05-2014 07:08 PM

(02-04-2014 10:27 PM)seemorgh نوشته شده توسط:  من دوست دارم دلال بشم و خواهم شد. حالا دلال هر چیزی... (البته حلال)

متاسفانه بهترین راه پولدار شدن رو انتخاب کردید.

من به شخصه به عنوان یک کار نسبتا مفیدو ضروری برای جامعه بسته بندی رو ترجیح میدم. و در کنارش واردات و صادرات کالا.

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - آرش 1 - 02-06-2014 01:44 PM

من دوست دارم با توجه به رشته تحصیلیم برم تو کار ساخت و ساز یا یک شرکت پیمانکاری و ساختمانی تاسیس کنم ولی چه فایده پول زیادی برای این کارها ندارم .

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - سیدمهدی هاشمی - 02-06-2014 03:47 PM

کشاپرزی در زمینه ی کاشت و فراوری نخل خرما و ایجاد یک شرکت تبدیلی و بسیار بزرگ و غول در این زمینه و ایجاد مزرعه های بزرگ ماهی.

RE: دوست دارین مراحل راه اندازی چه کسب وکاری رو بدونین؟ - مینو. - 02-07-2014 11:11 PM

مرفه بی درد شم!!!!!!!!!!
یه مدیر موفق و کارآفرین