سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه (/showthread.php?tid=10673)

صفحه ها: 1 2

پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - seemorgh - 01-30-2014 10:26 AM

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید سایت.
بنظرتون نزدیک چند تا مدرسه ی دخترونه (ابتدایی- راهنمایی- هنرستان - دبیرستان) چه مغازه ای بزنم خوبه (بغیر از کافی نت). مغازه ماله خودمه حدودا 15 متره. 20 سال سن دارم. رشتم حسابداریه ... ترم اول دانشگاهم... حدودا هم میتونم 10 الی 12 میلیون هزینه کنم. ممنون

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - sir-mahyar - 01-30-2014 10:59 AM

(01-30-2014 10:26 AM)seemorgh نوشته شده توسط:  با سلام و عرض ادب خدمت اساتید سایت.
بنظرتون نزدیک چند تا مدرسه ی دخترونه (ابتدایی- راهنمایی- هنرستان - دبیرستان) چه مغازه ای بزنم خوبه (بغیر از کافی نت). مغازه ماله خودمه حدودا 15 متره. 20 سال سن دارم. رشتم حسابداریه ... ترم اول دانشگاهم... حدودا هم میتونم 10 الی 12 میلیون هزینه کنم. ممنون

سلام

فست فود با قیمت های ارزون و چیزای سریع به همراه صبحونه های سریع

صبحونه تون میتونه شامل یه لیوان قهوه فوری و یه کیک ساتین و یه میوه باشه

فست فود هاتونم میتونه هات داگ و اشترودل و اسنک و مرغ سوخاری و ... همین چیزا باشه که سریع اماده میشه و نگهداریش راحته

مغازه بدلیجات و عطر هم میتونین بزنین... دخترا به خصوص دخترای دبستان تا راهنمایی خیلی استقبال می کنن

لوازم تحریری هم می تونین بزنین ولی اطلاع انچنانی از سود و زیاناش ندارم

سوالی بود مطرح کنید در خدمتم

موفق باشید10_004

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - مهدی 1 - 01-30-2014 11:35 AM

نزدیک مدرسه دخترانه مغازه ترشک فوق العاده حواب می ده ، انواع لواشک و آلو و قیصی و ......
سرمایه زیادی لازم نداره ، تخصص خاصی هم نمی خواد

نمی دونم چرا اینقدر دخترا به این چیزای ترش علاقه مندند !!!

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - seemorgh - 01-30-2014 03:09 PM

آقا ی سوال دیگه هم دارم... دیگه همینجا میپرسم و تاپیک الکی باز نمیکنم. اینکه یه نفر میتونه حدودا 7 الی هشت تا مغازه مرتبط با هم رو مدیریت کنه؟
آخه بعضیا بهم میگن اگه بخوای اینقدر مغازه بزنی نمیتونی اونارو مدیریت کنی و بهشون برسی؟
درست میگن؟

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - مهدی 1 - 01-30-2014 03:17 PM

دقیقا درست می گن ، اون برای کسی هست که مغازه ها از خودش باشه ، افراد داخل مغازه ها از فرزندان و یا نزدیکانش باشه و ...
سرمایه مکفی هم داشته باشه

وگرنه با اجاره و سرمایه وامی و ... خیلی حیلی سخته

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - afshin67 - 01-30-2014 04:16 PM

شک نکن و خرازی باز کن چون مدرسه دخترونه هست و همه چی میتونی باهم بفروشی از دفترو خودکار گرفته تا لوازم آرایشی

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - alma - 01-30-2014 04:40 PM

با دوستان موافقم فقط لازمه با توجه به گروههای سنی مختلف اجناسی رو برای خرید انتخاب کنید که تمام این سنین رو پوشش بده.مثلا دختر بنده که سوم دبیرستانه نوعی طرح جلد دفتر رو میپسنده که با دختر بچه ی دبستانی فرق داره .ولی شک نکنید کارتون حسابی سکه میشه و میتونید هر جنسی که دختر خانوما علاقمندند رو بفروشید.علاوه بر لوازم التحریر انواع بدلیجات و لوازم ارایشی و .....
البته در کنارش اطلاعیه بزنید و انواع تحقیق(شما بخونید چند کپی پیست) و .... که معلمین ازشون میخوان رو تو خونه تهیه کنید هم عالیه .ضمنا از الان دنبال یه کمکی هم باشید چون زنگ تعطیلی که میخوره سیل اسا هجوم میارن و دست تنها قادر به پاسخگویی نخواهید بود.

موفق باشید

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - seemorgh - 01-30-2014 10:32 PM

(01-30-2014 03:17 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  دقیقا درست می گن ، اون برای کسی هست که مغازه ها از خودش باشه ، افراد داخل مغازه ها از فرزندان و یا نزدیکانش باشه و ...
سرمایه مکفی هم داشته باشه

وگرنه با اجاره و سرمایه وامی و ... خیلی حیلی سخته

یعنی دست تنها نمیشه فقط مدیریت کرد؟ .... حالا 7 الی 8 تا نه. 5 تا .... آخه ما فامیلامون نمیان برام کار کنن. خودشون کار دارن... مثلا 5 تا مغازه لباس فروشی...؟Huh

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - ebrahim.ev - 01-30-2014 11:08 PM

فعلا شما قدم اول رو بردار و مغازه اول رو بزن برای چهارتای دیگه هم یه فکری میکنیم5_004

RE: پیشنهاد برای بازکردن مغازه کنار مدرسه - sir-mahyar - 01-31-2014 01:19 AM

(01-30-2014 03:09 PM)seemorgh نوشته شده توسط:  آقا ی سوال دیگه هم دارم... دیگه همینجا میپرسم و تاپیک الکی باز نمیکنم. اینکه یه نفر میتونه حدودا 7 الی هشت تا مغازه مرتبط با هم رو مدیریت کنه؟
آخه بعضیا بهم میگن اگه بخوای اینقدر مغازه بزنی نمیتونی اونارو مدیریت کنی و بهشون برسی؟
درست میگن؟

اگر میخواین چند مغازه رو مدیریت کنین میشه ولی قلق داره و باید خیلی دقیق روش کار شه

نباید همه هم زمان باشه...

کارسپاری اولی که تموم شد برین سراغ دومی و دومی تموم شد سومی

تو هر مغازه باید فرد قابل اعتمادی واسه مدیریت داشته باشین

مغازه ها دوربین بندی باشه

همه چیز با ثبت فروخته شه

به نظر من اول کاری دورو ورتون رو شلوغ نکنین

اول با یه مغازه وارد کار بشین بعد دو تا

اگه تو دوتا موفق بودین برین سراغ سومی ولی به نظرم از سه تا جلوتر نرین

چون اشتباهات توش زیاد میشه و سخت میشه

بهترین کار تو زمینه ی چند شعبه ای بودن برند کردن کار و نمایندگی دادنه

ولی در کل یادتون باشه

هیچ چیز نشدنی نیس... فقط باید یاد بگیرید