سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ (/showthread.php?tid=10663)

صفحه ها: 1 2

قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - iren - 01-29-2014 08:45 AM

یکی از همکاران ایده ای درباره تهیه کیف های دست دوز چرم داد و سوالاتی دراین مورداز من داشت. اما من چون آگاهی کافی نداشتم گفتم از دوستان باتجربه م در اینجا کمک بگیرم10_004
فکر میکنم برای تولید انبوه باید دستگاه برش داشته باشیم درسته؟
می دونید قیمت دستگاه ارزان برش چنده؟ بنظرتون به صرفه هست؟

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - مهدی 1 - 01-29-2014 11:21 AM

چیزی که جواب کارتون را بده از 20 شروع می شه

همچنین می تونید طراحی را خودتون بکشید ، بدید بیرون براتون کارمزدی (دقیقه ای ) برش بزنند

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - iren - 01-29-2014 01:33 PM

(01-29-2014 11:21 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  چیزی که جواب کارتون را بده از 20 شروع می شه

همچنین می تونید طراحی را خودتون بکنید ، بدید بیرون براتون کارمزدی (دقیقه ای ) برش بزنند

خیلی خیلی ممنون آقا مهدی از عنایتی که فرمودین10_004
ببخشیدا من برا خودم نمیخوام برای همین خیلی وارد نیستم
همکارم میگن نمیدونه دستگاه رو برا کار تولیدی بخره و از بیرون سفارش هم بگیره به صرفه تره یا اینکه کلا همه کارهاشو بده کارمزدی براش برش بدن
نظر شما چیه؟
من که خودم از ی تولدی جین بزرگ پرسیدم براشون خرید دستگاه مقرون به صرفه نبود ولی بازم میخوام دوستان ی لطفی بکنیین و نظری بدین

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - مهدی 1 - 01-29-2014 04:12 PM

اختیار دارید

بله درسته خرید دستگاه اونم برای شروع کار اصلا منظقی نیست ، چون دستگاه بیست تومنی هم ماشین خوبی نیست و فقط کارراه بندازه
برای کار حرفه ای باید ماشین درست حسابی گرفت که در کنارش هم کلی ملزومات دیگه نیاز دارید و آب صد میلیون به بالا را می خوره

بهتره فعلا بدن بیرون براشون کارها را برش بزنند و خودشون کار دوخت و چسب و پرسش را انجام بدن ، اون بیست تومن دستگاه را هم فعلا بزارن تو بانک ماهی 400 سودش را بگیرند و بدهند بابت اجرت برش !!

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - moele - 01-29-2014 05:13 PM

در تکمیل صحبتهای آقا مهدی این دستگاه ها هزینه های جانبی هم داره مثل مصرف برق زیاد و استحلاک دستگاه و چند وقت یک بار باید تیوپ لیزر و چندتا قطعه دیگه عوض بشه که قیمت کمی هم نداره .از طرفی در کارهای چرم اکثرا برای اینکه اقتصادی بشه من دیدم اکثر از شابلونهای فلزی ساخته شده استفاده میشه که روی چرم قرار می گیره وبا ضربه چرم را شکل شابلون برش میدهد

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - iren - 01-29-2014 10:20 PM

خیلی ازتون ممنونم دوستای خوبم 10_004
در مورد خود کار هم نظر میدین؟ راستش منم ی کم علاقه مند شدم به این ایده
بنظرتون با وضعیت اقتصادی ایران تولیدکیف دست دوز کار درستیه؟ و بازار کارش چطوره؟

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - moele - 01-30-2014 08:27 AM

به نظر من کیف موبایل تبلت و کاور لپ تاپ اگر بازاریابی دست روش بشه جواب میده مخصوصا برای محصولات اپل

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - ahmad rezaee - 01-30-2014 11:50 AM

با تشکر از راهنمایی های دوستان

فعلاً بهترین دستگاه های چینی که بتواند کارهای برش و حک غیر فلزات نظیر چرم/پی وی سی /لوازم ماکت سازی و حتی کاغذ و پارچه را انجام دهد از حدود قیمتی 20 میلیون شروع می شود که آقا مهدی گفتند ، بستگی به سایز دستگاه

سایز پر فروش این نوع دستگاه ها 60*90 است که مارک Gwaik چینی مارک خوبی از کار درآمده و دستگاه های اروپا بالای 100 میلیون هزینه دارد .
برای کار اختصاصی برش چرم گرچه توصیه نمی شود، اما در مشهد در راسته کفش دوزی ها چندین نفر اقدام به آوردن دستگاه کرده اند که کار کم و بیش دارند ، البتهچون دوستان هم تذکر دادند که اغلب برش های چرم با استفاده از قالب ها و دستگاه پرس قالب انجام می شود و حک روی چرم هم اغلب توسط دستگاه داغی صورتمی گیرد ، اگر کار را می خواهید بصورت حرفه ای انجام دهید باید ، روی خروجی کارهایی که می توانید توسط این دستگاه انجام دهید متمرکز شوید تا بتوانید هزینه های استهلاک آنرا جوابگو باشید .

فعلاً بازار برش نیازهای تابلو سازی و ماکت- تندیس و همچنین led های ثابت پر رونق است و واقعاً کسی که بتواند در این زمینه ها کار کند و سفارش بگیرد ، همیشه دستگاهش فعال است و هنگام خرابی 20 برابر آنرا هم درآورده است .

به هرحال باید در هر کاری بصورت کامل به موضوع نگاه کرد . تحقیق از دارندگان دستگاه ها ودیدن نوع انجام سفارشات می تواند کمک خیلی عالی به شما کند .

موفق باشید

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - iren - 01-30-2014 02:30 PM

(01-30-2014 11:50 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  با تشکر از راهنمایی های دوستان

فعلاً بهترین دستگاه های چینی که بتواند کارهای برش و حک غیر فلزات نظیر چرم/پی وی سی /لوازم ماکت سازی و حتی کاغذ و پارچه را انجام دهد از حدود قیمتی 20 میلیون شروع می شود که آقا مهدی گفتند ، بستگی به سایز دستگاه

سایز پر فروش این نوع دستگاه ها 60*90 است که مارک Gwaik چینی مارک خوبی از کار درآمده و دستگاه های اروپا بالای 100 میلیون هزینه دارد .
برای کار اختصاصی برش چرم گرچه توصیه نمی شود، اما در مشهد در راسته کفش دوزی ها چندین نفر اقدام به آوردن دستگاه کرده اند که کار کم و بیش دارند ، البتهچون دوستان هم تذکر دادند که اغلب برش های چرم با استفاده از قالب ها و دستگاه پرس قالب انجام می شود و حک روی چرم هم اغلب توسط دستگاه داغی صورتمی گیرد ، اگر کار را می خواهید بصورت حرفه ای انجام دهید باید ، روی خروجی کارهایی که می توانید توسط این دستگاه انجام دهید متمرکز شوید تا بتوانید هزینه های استهلاک آنرا جوابگو باشید .

فعلاً بازار برش نیازهای تابلو سازی و ماکت- تندیس و همچنین led های ثابت پر رونق است و واقعاً کسی که بتواند در این زمینه ها کار کند و سفارش بگیرد ، همیشه دستگاهش فعال است و هنگام خرابی 20 برابر آنرا هم درآورده است .

به هرحال باید در هر کاری بصورت کامل به موضوع نگاه کرد . تحقیق از دارندگان دستگاه ها ودیدن نوع انجام سفارشات می تواند کمک خیلی عالی به شما کند .

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون10_004
راستش به نظر خودم که خرید همچین دستگاهی وقتی درسته که بتونی بازاریابی خیلی قوی ای داشته باشی
و در شرایط فعلی فکر نمیکنم صرفه اقتصادی داشته باشه
در مور دبازار چرم دست دوز اطلاعی دارید؟
کار چرم بین خانمها تازگی ها مد شده و کلاسهایی از این دست هم زیاد شده
بنظرتون میشه تو این حرفه پیشرفت کرد؟
و بازار کشش این همه محصولات چرم رو در وضعیت اقتصادی فعلی داره یا خیر؟
نظر دوستان بیشتر در مورد چرم طبیعی مساعده یامصنوعی؟
ببخشیدا اینقد سوال میپرسم چون هیچ اطلاعی نسبت به بازار محصولات چرم ندارمHuh

RE: قیمت دستگاه برش لیزری ارزان برای تولید محصولات چرم چنده؟ - مهدی 1 - 01-30-2014 02:50 PM

حقیقتا من از فروش مصنوعات دست دوز اطلاعی ندارم ، ولی تا اونجایی که من دیدم و می دونم خانم ها اصولا خود چرم و مواد اولیه لازم را تهیه می کنند و شخصا اقدام به دوخت وسایل مورد نیاز خود می کنند . همه کلاس کار هم اینه که کیفی را استفاده کنند که خودشون دوختند می گن مثلا این کیف کار خودمه و .... ، بعید می دونم به صورت آماده کسی خریداری بکنه ، چون هزینه تولید یک کیف دست دوز چرم چندین برابر گرانتر از مشابه همان کیف چرخ دوز هست .

ولی باز باید خودتون بیشتر روش تحقیق کنید دوستان مطلع هم میان نظر می دن

و اما یک پیشنهاد ، کسانی که تازه می خوان وارد بازار کسب کار بشوند ، بهتره از کارهای نو و تازه شروع نکنند ، ابتدا با کارهای عادی و روزمره که بین مردم بازار خودش را پیدا کرده استارت کار را بزنند تا با اصول اولیه داد و ستد و تولید آشنا بشن ، بعد بیفتند دنبال ایده های نو