سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: خاطرات قانون راز - معجزات کسب ثروت (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد (/showthread.php?tid=106)

صفحه ها: 1 2

خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - کامیار کاظمی - 02-10-2011 12:25 AM

علی دایی
اسطوره فوتبال ایران و آسیا در یک مصاحبه تلوزیونی دلیل موفقیت خود را عمل کردن به دستوراتی که در این فیلم داده میشود عنوان کرد و فیلم راز را فیلم مورد علاقه خود معرفی کرد و عنوان کرد اگر وقت داشته باشم یکبار دیگر فیلم مستند راز را نگاه میکنم
قانون جذب یا law of attraction فیلم «راز» یا همان The Secret چیست؟
قانون جذب همان راز معروف و ادعایی این مجموعه پرسروصدا در کل جهان است که می‌گوید فقط چیزهایی به سمت تو می‌آیند و نصیبت می‌شوند که تو چهار مرحله را برای رسیدن به آنها طی کرده باشی :
1- آنها را خواسته باشی و در واقع صدا زده باشی . که اینکار به صورت فکر کردن به آن خواسته شروع می‌شود .
2- یقین داشته باشی که به محض طلب و خواستنت چیزی در جهان هستی شروع به تغییر و سازماندهی و دوباره چیدن دنیا می‌شود که تو به خواسته‌ات برسی .
3- تا لحظه وصال یعنی تا لحظه رسیدن به آنچه طلب کرده‌ای طوری فکر کنی و رفتار کنی و از همه مهم‌تر احساس کنی که انگار به آن چیز رسیده‌ای!
4- از کاینات و جهان هستی به خاطر هر چه به شما می‌دهد و داده و خواهد داد تشکر و سپاسگذاری کنید.
هر شرایطی که الآن در آن قرار دارید چه پولدارید چه فقیر ، چه خوشبختید چه آزرده خاطر ؛ همگی به خاطر این است که شما قانون جذب را برای شرایط فعلی خودتان به کار گرفته‌اید

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - کامیار کاظمی - 04-12-2011 02:06 PM

مطالبي ظریف ولی بسیار مهم

There was a one hour interview on CNBC with Warren Buffet, the second richest man who has donated $31 billion to charity.
مصاحبه اي بود در شبكه سي ان بي سي با آقاي وارنر بافيت، دومين مرد ثروتمند دنيا كه مبلغ 31 بيليون دلار به موسسه خيريه بخشيده بود.
Here are some very interesting aspects of his life:
در اينجا برخي از جلوه هاي جالب زندگي وي بيان شده:
1. He bought his first share of stock at age 11 and he now regrets that he started too late!
1- او اولين سهامش را در 11 سالگي خريد و هم اكنون از اينكه دير شروع كرده ابراز پشيماني مي نمايد!
2. He bought a small farm at age 14 with savings from delivering newspapers.
2- او از درآمد مربوط به شغل توزيع روزنامه ها، يك مزرعه كوچك در سن 14 سالگي خريد.
3. He still lives in the same, small 3-bedroom house in midtown Omaha , that he bought after he got married 50 years ago. He says that he has everything he needs in that house. His house does not have a wall or a fence.
3- او هنوز در همان خانه كوچك 3 اتاق خوابه واقع در مركز شهر اوماها زندگي مي كند كه 50 سال قبل پس از ازدواج آنرا خريد. او مي گويد هر آنچه كه نيازمند آن مي باشد، درآن خانه وجود دارد. خانه اش فاقد هرگونه ديوار يا حصاري مي باشد.
4. He drives his own car everywhere and does not have a driver or security people around him.
4- او همواره خودش اتومبيل شخصي خود را مي راند و هيچ راننده يا محافظ شخصي ندارد.
5. He never travels by private jet, although he owns the world's largest private jet company.
5- او هرگز بوسيله جت شخصي سفر نمي كند هرچند كه مالك بزرگترين شركت جت شخصي دنيا مي باشد.
6. His company, Berkshire Hathaway, owns 63 companies.He writes only one letter each year to the CEOs of these ompanies, giving them goals for the year. He never holds meetings or calls them on a regular basis. He has given his CEO's only two rules.
6- شركت وي به نام بركشاير هات وي، مشتمل بر 63 شركت مي باشد.. او هرساله تنها يك نامه به مديران اجرائي اين شركتها مي نويسد و اهداف آن سال را به ايشان ابلاغ مي نمايد. او هرگز جلسات يا مكالمات تلفني را بر مبناي يك شيوه قاعده مند برگزار نمي نمايد. او به مديران اجرائي خود 2 اصل آموخته است:
Rule number 1: Do not lose any of your shareholder's money.
اصل اول: هرگز ذره اي از پول سهامداران خود را هدر ندهيد.
Rule number 2: Do not forget rule number 1.
اصل دوم: اصل اول را فراموش نكنيد.
7. He does not socialize with the high society crowd. His pastime after he gets home is to make himself some popcorn and watch television.

7- او به كارهاي اجتماعي شلوغ تمايلي ندارد. سرگرمي او پس از بازگشتن به منزل، درست كردن مقداري ذرت بوداده (پاپكورن) و تماشاي تلويزيون مي باشد.
8. Bill Gates, the world's richest man, met him for the first time only 5 years ago. Bill Gates did not think he had anything in common with Warren Buffet. So, he had scheduled his meeting only for half hour. But when Gates met him, the meeting lasted for ten hours and Bill Gates became a devotee of Warren Buffet.
8- تنها 5 سال پيش بود كه بيل گيتس، ثروتمندترين مرد دنيا، او را براي اولين بار ملاقات نمود. بيل گيتس فكر نمي كرد وجه مشتركي با وارنر بافيت داشته باشد. به همين دليل او ملاقاتش را تنها براي نيم ساعت برنامه ريزي نموده بود. اما هنگامي كه بيل گيتس او را ملاقات نمود، ملاقات آنها به مدت 10 ساعت به طول انجاميد و بيل گيتس يكي از شيفتگان وارنر بافيت شده بود.
9. Warren Buffet does not carry a cell phone, nor has a omputer on his desk. His advice to young people: 'Stay away from credit cards and invest in yourself and remember:
9- وارنر بافيت نه با خودش تلفن همراه حمل مي كند و نه كامپيوتري بر روي ميزكارش دارد. توصيه اش به جوانان اينست كه: از كارتهاي اعتباري دوري نموده و به خود متكي بوده و بخاطر داشته باشند كه:
A.
Money doesn't create man, but it is the man who created money.
الف) پول انسان را نمي سازد، بلكه انسان است كه پول را ساخته.
B.
Live your life as simple as you are.
ب) تا حد امكان ساده زندگي كنيد.
C.
Don't do what others say. Just listen to them, but do what makes you feel good..
ج) آنچه كه ديگران مي گويند انجام ندهيد. تنها به آنها گوش فرا دهيد و فقط آن چيزي را انجام دهيد كه احساس خوبي را به شما عرضه مي كند.
D.
Don't go on brand name. Wear those things in which you feel comfortable.
د) بدنبال ماركهاي معروف نباشد. آن چيزهائي را بپوشيد كه به شما احساس راحتي دست ميدهد.
E.
Don't waste your money on unnecessary things. Spend on those who really are in need.
ه) پول خود را بخاطر چيزهاي غير ضروري هدر ندهيد. تنها بخاطر چيزهائي خرج كنيد كه واقعا به آنها نياز داريد.
F.
After all, it's your life. Why give others the chance to rule your
life?'
و) نكته آخر اينكه، اين زندگي شماست. چرا به ديگران اين فرصت را مي دهيد كه براي زندگيتان تعيين تكليف نمايند؟

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - jahanagahi - 07-17-2011 03:00 PM

جواب سئوال مهندس علی دائی:
اگر وقت داشته باشم یکبار دیگر فیلم مستند راز را نگاه میکنم.

jahanagahi : من چندین بار این فیلم را دیده ام. اگر خواهان موفقیت هستید , که هستید , حتما این فیلم را ببینید.

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - مهدی گل محمدی - 07-17-2011 03:42 PM

پس ما میتوانیم این فیلم را تهیه کنیم و درجلسات به اعضا با مقداری سود بفروشیم و پول آن را به صندوق منتقل کنیم.

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - jahanagahi - 07-17-2011 04:28 PM

عزیزانی که این فیلم و کتاب تجسم خلاق و راز شاد زیستن را می خواهند لطفا اسامی خود را اعلام فرمایند.
خواهش میکنم این سه مورد را همه داشته باشید.

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - mehdi098 - 09-07-2011 10:43 PM

من هم کتاب راز رو دارم و هم فیلمش رو اون دوتای دیگه رو هم خریدم ولی هنوز نتونستم کامل بخونم

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - mhdi855 - 09-08-2011 01:39 PM

بیل هریس - روانشناس - می گوید:

"من یک شاگردی داشتم به نام رابرت. رابرت خیلی افسرده بود و توی دوره ی آموزشی اینترنتی من شرکت کرده بود. که ارتباط با من از طریق ایمیل هم بخشی از آن بود. اون تمام واقعیت های تلخ زندگیش را بار ها و بار ها بازگو می کرد. تو محل کارش همه برای آزار اون دست به یکی کرده بودند. به خاطر رفتار بدی که داشتند تمام وقت تحت فشار بود . خودش می گفت سر هر خیابانی که راه می ره سر هر چهار راه با افراد مزاحمی روبرو می شده که می خواستن به طریقی آزارش بدن . اون همیشه می خواست که مجری یک برنامه ی کمدی باشه و وقتی که به روی صحنه می رفت تا یک برنامه ی کمدی اجرا کنه همه تحقیرش می کردن. من سعی کردم که بهش یاد بدم –اون داره روی چیزی تمرکز می کنه که نمی خواهد رخ بده. ازش خواستم که یک نگاهی به نامه هایی که واسه ی من فرستاده بندازه و بهش گفتم : یه بار دیگه بخونش ببین چه قدر چیز هایی هست که تو نمی خوای و من مطمئنم که تو در این مورد خیلی احساساتی می شی ... وقتی که روی چیزی با احساسات شدید متمرکز می شی باعث می شه که اون چیز سریع تر از این رخ بده . و از این جا بود که او شروع کرد به جدی گرفتن این موضوع یعنی تمرکز روی چیزی که می خواهد..... چیزی که حدود 6 هفته ی بعد اتفاق افتاد بدون شک یک معجزه بود . اون می گفت که تمام افرادی که در محل کارش آزارش می دادند.یا به بخش دیگه منتقل شدند یا از کار برای شرکت برکنار شدند. یا این که کاملا دست از سرش برداشتند . و حالا دیگه از شغلش خوشش می اومد .وقتی داشت توی خیابون قدم می زد دیگه هیچ کسی جلوی راهش را نمی گرفت . تمام زندگی اش متحول شد برای اینکه او تمرکز فکریش را از چیز هایی که نمی خواست و چیز هایی که ازش می ترسید و چیزاییی که ازش دوری می کرد گرفت به چیز هایی داد که واقعا می خواست ."

ناخودآگاهانه ...

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - MARYAR - 09-09-2011 01:51 AM

يك تمرين فكري واقعي براي دوستان انجمن:
تمام زندگی اش متحول شد برای اینکه او تمرکز فکریش را از چیز هایی که نمی خواست و چیز هایی که ازش می ترسید و چیزاییی که ازش دوری می کرد گرفت به چیز هایی داد که واقعا می خواست.

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - jahanagahi - 09-13-2011 02:55 PM

قانون راز :
همه می توانند ثروتمند شوند. همه می توانند به اهدافشان برسند. فقط باید راز را پیدا کنند و به آن عمل کنند.خیلیها به این راز اعتقاد ندارند. ایمان ندارند.این راز را بارها و بارها در تایپیکهای مختلف نوشتیم و نوشتند . این را همان نوشتن اهداف و ایمان و باور به رسیدن به آن و شکستن دیوار ذهنی (که خوشبختانه در این انجمن مرد و اعلامیه اش را هم همه دیدیم)است. دوستی داشتم که سواد 2 نظری را داشت. میلیاردر شد. نهار رفتیم گوشت مرغابی با برنج عالی بما داد. روی میز را نگاه کردم.کتاب سنگفرش هر خیابان از طلا است(نویسنده : کیم وو چونگ)روی میز بود. پرسیدم این کتاب چیست؟
گفت سرمایه من.

RE: خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد - MARYAR - 09-13-2011 03:05 PM

شوهر خاله من نه تحصيلات عاليه داره نه كتابهاي موفقيت خونده نه كلاسهاي روانشناسي رفته
اما هر چي مي خواد يك ساعت بعدش آمادست. براي عروسيش پول چنداني نداشت اما اصرار داشت خونش بالاي 90 متر باشه، لباس عروسيشو از فلان ژورنال بگيره و....
و واقعا هم با پول اندكش عروسي باور نكردني گرفت، حتي بدون ضامن از بانك وام گرفت
مادربزرگامون مي گن نظر بلنده
اما من به عينه در او ديدم كه هر چيزي را بدون اينكه شايد خودش بفهمه تصور مي كنه اون حتي قبل از اينكه خونه را ببينه پرده هاي 2تا اتاق خواب را سفارش داده بود.
خيلي قدرت تصور بالايي داره و اين رمز موفقيتشه