سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شما چی پیشنهاد میدین؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: شما چی پیشنهاد میدین؟ (/showthread.php?tid=10494)

شما چی پیشنهاد میدین؟ - starter127 - 01-10-2014 06:46 PM

سلام به همه
این تازه پست اولمه وتازه با این سایت آشنا شدم
میخوام شروع کنم وبه راهنمایی اساتید گرامی احتیاج دارمHeart

من یه دانشجوی تهرانیم که دانشگاه قم درس میخونم.به همین خاطر هم هم من و هم اکثر دوستان تهرانی ام هفته ای یکبار میریم وبرمیگردیم...
میخواستم ببینم کسی راهی سراغ داره که بتونیم ازین رفت وآمدهامون استفاده کنیم و به یه درآمدی برسیم؟
ممنون میشم اگه کسی راهی سراغ داره کمک کنه10_004

RE: شما چی پیشنهاد میدین؟ - اقاي ايـــده - 01-10-2014 07:27 PM

درود
خوب بهترين راه كه ميتوان انجام داد بازاريابي و فروش برخي محصولات هست. مثلا زعفران از اين موارد.

البته بايد ديد در قم چه چيزي نياز هست و همينطور در تهران. كه در يكي هست و در ديگري خيلي نيست. بعدش اقدام به گرفتن سفارش و فروش محصول كنيد.

متاسفانه در زمان قديم زندگي نميكنم كه بگم بار حمل كنيد. در گذشته اين كار رواج داشت كه محصولات رو بين دو شهر حمل ميكردند.

بيشتر روي همين بحث فروش و بازاريابي تحقيق كنيد.

البته يك نكته اي حتما تصور نشود كه نياز به شركتي هست. براي بازاريابي و فروش محصولات هم ميتوان بازارياب شركت ها شد هم فردي عمل كرد.

RE: شما چی پیشنهاد میدین؟ - starter127 - 01-10-2014 07:38 PM

(01-10-2014 07:27 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
خوب بهترين راه كه ميتوان انجام داد بازاريابي و فروش برخي محصولات هست. مثلا زعفران از اين موارد.

البته بايد ديد در قم چه چيزي نياز هست و همينطور در تهران. كه در يكي هست و در ديگري خيلي نيست. بعدش اقدام به گرفتن سفارش و فروش محصول كنيد.

متاسفانه در زمان قديم زندگي نميكنم كه بگم بار حمل كنيد. در گذشته اين كار رواج داشت كه محصولات رو بين دو شهر حمل ميكردند.

بيشتر روي همين بحث فروش و بازاريابي تحقيق كنيد.

البته يك نكته اي حتما تصور نشود كه نياز به شركتي هست. براي بازاريابي و فروش محصولات هم ميتوان بازارياب شركت ها شد هم فردي عمل كرد.

ممنونم
من تا بحال بازاریابی انجام ندادم و تو این زمینه اطلاعاتی ندارم.منبعی مناسبی دارید که بتونم اطلاعات ازش کسب کنم؟
و یه سوال اینکه بدون جابجایی اون وسیله چطور میشه براش بازاریابی کرد؟Huh

RE: شما چی پیشنهاد میدین؟ - Tnia - 01-10-2014 08:33 PM

بازاریابی که اطلاعات زیادی نمیخواد دوست من
فقط باید به خودتون و قدرت و نفوذ کلامتون ایمان داشته باشین
منم تازه شروع کردم و خدا رو شکر کلی موفقیت کسب کردم تو همین مدت کوتاه
فقط مهم شرکتی هست که باهاش کار میکنید یا محصولاتی که قراره بازاریابی کنید
فرقی نمیکنه محصول چی باشه فقط باید یک سری اصول کلی رعایت بشه که قدرت مانور داشته باشین