سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج (/showthread.php?tid=10482)

یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - ABNS - 01-08-2014 09:55 PM

سلام،راستش من خودم از طرفداران فوتبالم برا همین ای ایده به ذهنم زد!Blush
سرمایه گذاری در ساخت هتل در کشور های میزبان جام جهانی!Exclamation
از جام جهانی2014 برزیل که گذشت،ولی روی2018 روسیه و2022قطر میشه حساب کرد.
هرچقدر هم سرمایه گذاری کنید(از10000دلار تاXXXXXXXXXXXXXXXxدلار) حداقل چهار پنج برابر سود داره.به نظر من قطر بهتره چون نزدیکه، میشه هر چند وقت یکبار یه سری به پروژه هم زد.
دوستان اگه میشه نظرشون رو در این باره اعلام کنن10_004

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - davodmyar - 01-08-2014 11:45 PM

از الان سرمایه گذاری برای 8 سال دیگه؟!

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - ABNS - 01-09-2014 05:23 PM

نمی دونم خیلی در زمینه سرمایه گذاری تجربه ندارم،ایده ای بود که پیشنهاد دادمHuh4yajuyo

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - alma - 01-10-2014 12:00 AM

سرمایه گذاری ها لزوما همگی کوتاه مدت نیست میتونه میان مدت و دراز مدت باشه اما کاش بیشتر توضیح میدادید!!

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - ABNS - 01-10-2014 01:24 AM

توضیح نمی خواد که. این همه میلیونی شاید هم میلیارد جمعیت که تو خیبان نمی خوابن!گشنه پلو با خورش دل ضعفه هم همینطور!همه هم که فقط تو استادیوم ها نیستن!سرمایه گذاری توی هتل ها،فود کورت ها،جاذبه های گردشگری(مجتمع های تجاری-تفریحی)و... میتونین از هزینه ای که کشور دیگه میکنه شما به نحو احسنت سود بگیری.فقط برای این جام جهانی2022 رومثال زودم چون تو کشور روسیه(میزبان2018)الان همه این فکر به ذهن مردم خودشون رسیده و بعیده اجازه فعالیت به یک خارجی رو بدن!(فعالیت قانونی فکر نکنم مشکل داشته باشه،عرف رو میگم)به خاطر همین قطر که میزبان2022 هست گزینه بهتریه

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - alma - 01-10-2014 09:13 PM

دوست عزیز شاید سوال رو به خوبی مطرح نکردم.منظورم سازوکار این نوع سرمایه گذاری هست نه درجه ی اهمیت اون.البته یه احتمال دیگه هم ممکنه وجود داشته باشه و اون اینکه این نوع سرمایه گذاری بسیار رایج و جزو بدیهیات هست و متاسفانه من در جریان چگونگیش نیستم.
در هر صورت ممنون میشم توضیحاتتون در حد یک مبتدی باشه.

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - ABNS - 01-11-2014 01:16 PM

آه ببخشید،من خودمم اطلاع دقیقی در این باره ندارم ولی حداقل یک بار سفر به اونجا رو می طلبه که باید رفت دید اونجا چه پروژه هایی برای این دوره(المپیک) دارن شروع میشن. مثل همین پدیده:چقدر تبلیغ تویTV ,بیلبورد ها داره می کنه که سرمایه گذار میخوایم.

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - alma - 01-11-2014 11:05 PM

من تو یکی از فروم های بورسی عضو هستم و کلی از سهامداران پدیده و کاسپین و امثالهم از شرایط مبهم اونا نالان هستن.
به این تبلیغات هم نمیشه زیاد دلخوش کرد.لطفا با مطالعه کافی وارد این سرمایه گذاریها بشید.

RE: یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری در خارج - mostafa.67 - 08-11-2016 11:14 PM

سلام دوستان
هر کس سرمایه گذاری دلاری دوست داره ایمیل بده تا بهش بگم
mostafa.alayi67@yahoo.com