سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فروشگاه اینترنتی حراج اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: فروشگاه اینترنتی حراج اینترنتی (/showthread.php?tid=10479)

فروشگاه اینترنتی حراج اینترنتی - کار آفرین نمونه - 01-08-2014 08:19 PM

Angelمن مدتی است که دارم پول جمع میکنم هروز 300000 تومان درآمد دارم پول دلدم برام فروشگاه اینترنتی ثبت کنن من باید در فروشگاه چی بفروشم

RE: فروشگاه اینترنتی حراج اینترنتی - هومان هرمزدی محمد آبادی - 01-08-2014 08:39 PM

پول دادید براتون فروشگاه ثبت کنن؟ عجب دنیایی شده. اول از همه باید بگم سرتون کلاه گذاشتن
دوما چجوری براتون دارن فروشگاه ثبت و طراحی میکنن وقتی محصول مشخص نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فروشگاه اول از همه دامنه و هاست میخواد که مثلا نمیشه دامنه megaterox.ir رو که برای قطعات ماشین هستش رو برای کالای خواب به کار برد.
بعدش نیاز به فروشگاه ساز داره که اکثرا رایگان هستند و بر حسب محصول انتخاب میشن و بعدش هم طراحی پوسته هستش که باید محصول مشخص باشه مثلا یه سایت تماما آبی رنگ برای فروشگاه عسل اصلا مناسب نیست و یا مثلا یه سایت دانلود فایل به ازای پرداخت دیگه نیاز به یه سیستم پستی نداره.
اول چاله رو بکنید و بعد منار رو بدزدید تازه مواظب باشید موقع دزدیدن منار سرتون کلاه نذارن.

راستی شغل شریف چیه که 300000 تومن در روز درآمد دارید؟

RE: فروشگاه اینترنتی حراج اینترنتی - سیدمهدی هاشمی - 01-08-2014 08:53 PM

یک حراجی واقعی و البته در وهله ی اول یک فروشگاه حراجی به صورت فیزیکی و بعد به صورت مجازی رو اجرا کنید. ایده ای که از خیلی پیش توی ذهنم بوده ولی به دلایلی نتونستم اجراییش کنم.