سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده های نو - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ایده های نو (/showthread.php?tid=10474)

ایده های نو - آترینا - 01-08-2014 02:29 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز شاید سوالم تکراری باشه ولی دنبال یک ایدۀ نو هستم متاسفانه جواب سوالمو در تاپیکهای دیگه نگرفتم... به نظرتون یک خانم با مبلغ 5 ، 6 میلیون تومان چه کاری میتواند انجام دهد؟ آیا کسی ایده ای دارد در خصوص کارهای مربوط به بانوان؟ یا شراکت؟

RE: ایده های نو - آترینا - 01-08-2014 02:46 PM

(01-08-2014 02:29 PM)آترینا نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز شاید سوالم تکراری باشه ولی دنبال یک ایدۀ نو هستم متاسفانه جواب سوالمو در تاپیکهای دیگه نگرفتم... به نظرتون یک خانم با مبلغ 5 ، 6 میلیون تومان چه کاری میتواند انجام دهد؟ آیا کسی ایده ای دارد در خصوص کارهای مربوط به بانوان؟ یا شراکت؟

RE: ایده های نو - هومان هرمزدی محمد آبادی - 01-08-2014 03:26 PM

کاملا به توانایی های شما بستگی داره.
سرنوشت پایه گذاری شرکت کنتاکی رو خوندید؟ کوتاه و مفید هستش.
اگه توانایی خاصی در بحث مواد غذایی دارید میتونید نیمه صنعتیش کنید و یا اگه کسب و کار اینترنتی مد نظرتون هستش میتونید یه شبکه اجتماعی برای بانوان راه اندازی کنید که سلایق بانوان رو در بر داشته باشه و نه فقط یه اسم و آدرس باشه.

RE: ایده های نو - iren - 01-12-2014 02:54 PM

شهر محل زندگیتون کجاست؟ میتونید پوشاک زیر زنانه و روسری از قشم بیارید بفروشید

RE: ایده های نو - فاطیما14 - 08-14-2015 01:40 PM

سلام دوستان.بیشتر ایده هایی که خوندم (جاهای دیگه) مردونه بود نه اینکه خانم ها نمیتونن انجام بدن منظورم اینه که محیط به نفع ما نیست.من یه سری جاها رفتم کار کردم اما انقد رفتار بد و نا محترمانه دیدم که همه خلاقیتم یادم رفت.