سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ (/showthread.php?tid=10459)

نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ - psycho - 01-06-2014 08:36 PM

سلام به همگی ! Heart
دوستان با توجه به زیاد شدن تعداد سایت های فروش اینترنتی کارت شارژ بنظرتون اگه از شرکت رایانمهر واسه فروش کارت شارژ نمایندگی بگیرم جواب میده یا نه؟
نمایندگی 1 ساله حدود 400 تومن در میاد که از هر شارژ 2درصد به من میرسه به عبارتی باید در 1 سال 20 میلیون تومان شارژ بفروشم تا فقط پولم برگرده.
البته اگه این مقدار بفروشم بعد از 1 سال به صورت رایگان 1 سال دیگه هم قرارداد تمدید میشه و اون هزینه ای که دادم هم بهم برمیگردونن حتی.
ولی میخواستم ببینم به نظر شما همچین چیزی ممکنه؟
یعنی جواب میده؟
آخه تعداد سایت های فروش شارژ خیلی بالا رفته و همچنین جدیدا امکانات خرید شارژ با خود سیمکارت ایرانسل هم به شدت داره زیاد میشه و شک دارم بازار خوبی داشته باشه.
البته فقط شارژ سیمکارت نیست و پرداخت قبض و شارژ وایمکس و اینجور چیزا هم هست!

خوشحال میشم نظراتونو بدونم 10_004

RE: نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ - هومان هرمزدی محمد آبادی - 01-06-2014 08:49 PM

منی که یه سایت فروش کارت شارژ چند سطحی دارم نمیتونم با بیش از 400 عضو حتی پول هاست رو در بیارم.
قبلا میگفتن سایت پر بازدید داشته باشی بد نیست کنارش هم شارژ بفروشی اما الان بدترین کار ممکن گرفتن نمایندگی هستش.
اگه خواستی میتونم سایتی رو معرفی کنم که 3 درصد تخفیف بده با امکان فروش مستقیم(وبسایت خودت با لینک خودت و اسکریپت اونها) و تازه بتونی زیر مجموعه بگیری و پورسانت داشته باشی تماما به رایگان.اگر هم خواستی میتونی تویه سامانه من عضو بشی و تنها چند کاربر معرفی کنی و تا 5 سطح سود بگیری البته اگه بخوان کد شارژ از سایت بخرن چون طبق قانون نمیتونم بگم اگه خودشون کد شارژ نخرن نمیتونم سود زیرمجموعه هاشون رو بگیرن

RE: نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ - psycho - 01-06-2014 09:18 PM

(01-06-2014 08:49 PM)هومان هرمزدی محمد آبادی نوشته شده توسط:  منی که یه سایت فروش کارت شارژ چند سطحی دارم نمیتونم با بیش از 400 عضو حتی پول هاست رو در بیارم.
قبلا میگفتن سایت پر بازدید داشته باشی بد نیست کنارش هم شارژ بفروشی اما الان بدترین کار ممکن گرفتن نمایندگی هستش.
اگه خواستی میتونم سایتی رو معرفی کنم که 3 درصد تخفیف بده با امکان فروش مستقیم(وبسایت خودت با لینک خودت و اسکریپت اونها) و تازه بتونی زیر مجموعه بگیری و پورسانت داشته باشی تماما به رایگان.اگر هم خواستی میتونی تویه سامانه من عضو بشی و تنها چند کاربر معرفی کنی و تا 5 سطح سود بگیری البته اگه بخوان کد شارژ از سایت بخرن چون طبق قانون نمیتونم بگم اگه خودشون کد شارژ نخرن نمیتونم سود زیرمجموعه هاشون رو بگیرن

خیلی ممنون بابت راهنمایی Smile
پس مثل اینکه این رایانمهر زیادی به فکر سود خودشه