سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان (/showthread.php?tid=10402)

صفحه ها: 1 2

سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - student - 12-27-2013 06:01 PM

سلام دوستان
من می خوام یه فروشگاه اینترنتی بزنم اما چون فعلا هیچ سرمایه ای ندارم نمی تونم سایت بزنم
می خواستم ببینم از بین دوستان کسی هست که تو زمینه فروشگاه اینترنتی کار کرده باشه که ازش چند تا سوال بپرسم
و اینکه آیا استفاده از فروشگاه ساز های رایگان مثل شاپلاگر راه خوبی هست و جای پیشرفت داره یا اینکه با اینکار فقط وقتمو تلف می کنم؟

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - مهران 313 - 12-27-2013 08:04 PM

قبلش یه سوال دارم تا جواب کامل بهتون بدهم

شما خودتون محصول دارید یا اینکه از محصولات همکاری در فروش میخواهید استفاده کنید؟

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - toofan245 - 12-27-2013 11:30 PM

جناب مهران عزیز کاملا سوال به جایی پرسیدند.

شما چه سرمایه دارید چه ندارید بهتره بیخیال سرویس های رایگان بشین. یک دامنه بخرید 4 هزار تومان. یک هاست 200 مگابایتی هم میشه 20 هزار تومان.
به 24 هزار تومان که احتمالا نمیگین سرمایه؟؟
اگه خودتون جنس برای فروش دارید بعد از خرید هاست و دامنه یک فروشگاه ساز رایگان مثل پرستا یا اوپن کارت استفاده می کنید.
اگر قصد دارید از سیستم های همکاری در فروش استفاده کنید از وردپرس و یک قالب فروشگاهی استفاده کنید.
در هر صورت بهتره از سیستم های رایگان استفاده نکنید مگر برای کسب تجربه

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - saeed.abdollahi - 12-27-2013 11:53 PM

(12-27-2013 11:30 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  جناب مهران عزیز کاملا سوال به جایی پرسیدند.

شما چه سرمایه دارید چه ندارید بهتره بیخیال سرویس های رایگان بشین. یک دامنه بخرید 4 هزار تومان. یک هاست 200 مگابایتی هم میشه 20 هزار تومان.
به 24 هزار تومان که احتمالا نمیگین سرمایه؟؟Idea
اگه خودتون جنس برای فروش دارید بعد از خرید هاست و دامنه یک فروشگاه ساز رایگان مثل پرستا یا اوپن کارت استفاده می کنید.
اگر قصد دارید از سیستم های همکاری در فروش استفاده کنید از وردپرس و یک قالب فروشگاهی استفاده کنید.
در هر صورت بهتره از سیستم های رایگان استفاده نکنید مگر برای کسب تجربه

چرا ?Idea

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - مهران 313 - 12-28-2013 08:49 AM

چرا امکانش است از سیستمهای رایگان هم کسب درامد کرد برای فروش محصولات

من خودم از پنل رزبلاگ استفاده میکنم فقط یه دومین خریدم و از خدمات حرف ای رزبلاگ ارشیو البته بنده خودم محصول دارم و دارم هم عمده و هم خرده محصولات را میفروشم

اگر محصول ندارید ابتدا یه سایت دانلود فیلم یا اهنگ یا یه سایت تفریحی یا نرم افزار را ه اندازی کنید بعد از اینکه روزانه 3 الی 4 پست گذاشتید و بازدید قابل قبولی به دست اوردید در یکی از سیتمهای همکاری در فروش عضو شوید و زیر هر پست یه محصول را قرار دهید

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - student - 12-28-2013 02:41 PM

سلام
خیلی ممنون که توجه کردین
من خودم محصول دارم
درضمن فروشگاه سراغ دارم که از فروشگاه ساز رایگان استفاده کرده و موفق بوده حتی پیج رنک گوگل هم کسب کرده اما می خوام بدونم معایبش چیه؟
در ضمن اگر منبعی برای آموزش ایجاد سایت فروشگاهی دارید ممنون می شم معرفی کنید.
مثلا به این فروشگاه سر بزنید و نظر بدید
3dhdfarrokh.shoploger.com/

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - student - 12-28-2013 04:15 PM

(12-28-2013 08:49 AM)مهران 313 نوشته شده توسط:  چرا امکانش است از سیستمهای رایگان هم کسب درامد کرد برای فروش محصولات

من خودم از پنل رزبلاگ استفاده میکنم فقط یه دومین خریدم و از خدمات حرف ای رزبلاگ ارشیو البته بنده خودم محصول دارم و دارم هم عمده و هم خرده محصولات را میفروشم

اگر محصول ندارید ابتدا یه سایت دانلود فیلم یا اهنگ یا یه سایت تفریحی یا نرم افزار را ه اندازی کنید بعد از اینکه روزانه 3 الی 4 پست گذاشتید و بازدید قابل قبولی به دست اوردید در یکی از سیتمهای همکاری در فروش عضو شوید و زیر هر پست یه محصول را قرار دهید

میشه بگید پنل فروشگاهی رز بلاگ چه امکاناتی داره؟
و با پرداخت ماهی دو هزار تومن تمام امکاناتش آزاد میشه یا نه؟5_004
راستی آدرس فروشگاهتونو بگید

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - toofan245 - 12-29-2013 03:46 PM

(12-28-2013 02:41 PM)student نوشته شده توسط:  سلام
خیلی ممنون که توجه کردین
من خودم محصول دارم
درضمن فروشگاه سراغ دارم که از فروشگاه ساز رایگان استفاده کرده و موفق بوده حتی پیج رنک گوگل هم کسب کرده اما می خوام بدونم معایبش چیه؟
در ضمن اگر منبعی برای آموزش ایجاد سایت فروشگاهی دارید ممنون می شم معرفی کنید.
مثلا به این فروشگاه سر بزنید و نظر بدید
3dhdfarrokh.shoploger.com/

منظورتون از فروشگاه ساز رایگان همین شاپلاگر هستش؟؟ خب معایب چندانی نداره اما چندتا عیب داره:
شما برای فروشگاهتون اگه میخواین پیشرفت کنید به نماد نیاز دارید. فکر نمی کنم برای وبلاگ نماد بدن
تبلیغات این فروشگاه سازها که اون گوشه نمایش داده میشه واقعا برای یک فروشگاه مضر هستش
من به شخصه امکان نداره از یک وبلاگ خرید کنم. ترجیح می دم از کسی خرید کنم که بهش بتونم اعتماد کنم. وقتی شما قدر خودتون و محصولتون رو ندونید مشتری هم نخواهد دونست!
کافیه یکی از قوانین فروشگاه ساز رو رعایت نکنید. تمام زحماتتون به باد میره و وبلاگ از بین میره
امیدوارم این فروشگاه که مثال زدید فروشگاه خودتون نبوده باشه.
پیروز باشید

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - student - 12-29-2013 05:54 PM

سلام
ممنون از راهنماییتون
با وجود این مشکلات و نسبت به این که من راحی سایت بلد نیستم به نظرتون استفاده ازش مفیده؟ و اینکه روی سئو تاثیر منفی نداره؟
من خودم چند ماه پیش برای امتحان یه فروشگاه تو همین زمینه سه بعدی (با شاپلاگر) درست کردم و حدود 6 محصول قرار دادم و یک سری مطالب در مورد سه بعدی و دانلود فیلم ها قرار دادم اما آمار بازدیدم حدود روزی یک یا دو تا هست
به نظرتون مشکل از کجاست؟
اگه میشه آدرس فروشگاه خودمو بزارم تا بررسی کنید.

RE: سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان - Iraj_27 - 12-29-2013 07:50 PM

درود بر شما!

راستش منم چند وقتیه دارم در مورد راه اندازی فروشگاه تحقیق میکنم و بهترین جایی که واسه اطلاعات تخصصی پیدا کردم فرووم شاپ کیپر (انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران) هست!
پیشنهاد میکنم حتما یه سر به اونجا بزنید!