سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت (/showthread.php?tid=10351)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - hamid.h - 01-01-2014 06:34 PM

دوست عزیز jujushow
میدونم براشون پست می کنند فقط میخواستم بگم وقتی طرف بخواد هزینه پست بپردازه + هزینه دی وی دی + هزینه رایت + زمانی که باید منتظر بمونه
دیگه اینجوری واقعا نمی صرفه اونم وقتی که دوستان میگن خیلی از جاها دیدن واسه هر گیگ دانلود 400 یا 250 تومن میگیرن !

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - jujushow - 01-01-2014 07:43 PM

(01-01-2014 06:34 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  دوست عزیز jujushow
میدونم براشون پست می کنند فقط میخواستم بگم وقتی طرف بخواد هزینه پست بپردازه + هزینه دی وی دی + هزینه رایت + زمانی که باید منتظر بمونه
دیگه اینجوری واقعا نمی صرفه اونم وقتی که دوستان میگن خیلی از جاها دیدن واسه هر گیگ دانلود 400 یا 250 تومن میگیرن !

درود بر شما
البته 250 فقط بابت دانلود که بقیه هزینه ها جدا محاسبه میشه .

واقعا هم نمیصرفه ولی ممکنه کسی یه فایل خیلی مهم نیاز داره و هیچ جوره هم به اینترنت پرسرعت دسترسی نداره . وقتی مجبور باشند اینکارو می کنند ولی برای کارهای عادی مثل دانلود فیلم و ... دیگه کسی سفارش نمیده .

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - mehdi62 - 01-01-2014 09:10 PM

ایده من:
تو همشهری آگهی بزن هر روز برای پخش تراکت. یعنی بیان کن که هرکی تراکت داشته باشه می تونی براش نیرو بفرستی تا تراکتش رو پخش کنی.
چند نفر دوستات که دنبال کارن بیار همراه خودت.
الان سفارش میگیری و نیرو می فرستی تا پخش کنه.
شرکت ها پورسانت برا خودشون بر می دارن ولی شما می تونید کل سود رو به اون نیرو بدید. خودتون هم می تونید جزء همین نیروها باشید. و یک خانم می تونه به تلفن ها جواب بده.
شرکت ها برای هر هزار تراکت 8 تومن به نیرو می دن. که معمولا تو یک ساعت و ربع تا نیم تموم میشه. نیرو می تونه مثلا تا 6 هزار هم پخش کنه میشه 48 تومن.
حالا می تونی پورسانت رو به همون نیرو بدی (البته پس از کسر هزینه آگهی) یا اصلا می تونی قیمتت رو پایین بگیری تا مشتری بیشتر داشته باشی.

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - bax41 - 01-07-2014 04:44 PM

(01-01-2014 02:54 AM)Tnia نوشته شده توسط:  راه زیاده ! مهم اینه که آدم از هوش استعدادش بهترین بهره رو ببره و سعی کنه موقعیتهای خوبی که پیش میاد رو از دست نده Idea
خود من وقتی که بهم کار جدید پیشنهاد شد مردد بود که بپذیرم یا نه. راستش اولش هم یه کم استرس داشتم 5_004
اما الان خدا رو شکر همه چی داره فراتر از اونی که من پیش بینی کردم اتفاق میافته.
با یک تلاش متوسط و کار ساده تو 15 روز گذشته با گذاشتن 400 هزار تومن سرمایه 500 هزار تومن سود بردم و سرمایه هم سرجاشه 12_002
و الان که مسیرمو با خودم مرور میکنم میبینم دلیل اصلی موفقیتم این بوده که کارمو جدی گرفتم و برای رسیدن به هدفم تلاش کردم 11_002
البته کمک اساتید و دوستای گلم تو این انجمن خیلی راهگشا بود Heart

سلام میشه بگین چطوری؟با400.000سود 500.000بدست اوردین

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - ملکه - 01-19-2014 03:50 AM

برای زنان خانه دار با سرمایه اندک چه پیشنهادی دارید

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - 630 - 01-24-2014 02:18 PM

دوستانی که سرمایه 1 میلیونی دارند و یا سرمایه ندارند باید ذات کاسبی در انان وجود داشته باشد
اگر واقعا بخواهند میشه اگر نشد واقعا نخواستند!

میتوانید کالا و خدمات را از منابع اصلی دریافت نموده و به عوام مردم ارائه دهید. ( کلیت کار رو عرض کردم.)

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - Presto - 01-25-2014 12:46 PM

(01-19-2014 03:50 AM)ملکه نوشته شده توسط:  برای زنان خانه دار با سرمایه اندک چه پیشنهادی دارید
طراحی و ساخت سفره عقد و اجاره دادنش ، نمیدونم چقدر سرمایه نیاز داره ولی فکر کنم با سرمایه کم هم بشه شروع کرد ، کسی رو میشناسم که حدودا ده تا سفره عقد داره و اجاره میده و درآمد خوبیم داره
من اگر خانم بودم یا اینکارو می کردم یا آرایشگاه می زدم ، آرایشگرها درآمد عالی دارند
ولی البته آقا هستم A00 (113)

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - حسین میرزایی - 01-30-2014 08:23 PM

میتونه ادم با 1میلیون دو برارشو در بیاره البته با فکر میتونی کالای که قیمتشون روزب روز میره بالا بخری و با کمی صبر ب اون مبلغ دلخواهتون رسید بفروشی البته باید طمع نکنی باید زود اون کالا رو رد کنی که قیمتش پایین نیاد.کمیم صبرو زرنگی میخواد که همتون دارین.( ب امیده میلیاردر شدن)

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - phoenix021 - 01-30-2014 09:39 PM

(01-30-2014 08:23 PM)حسین میرزایی نوشته شده توسط:  میتونه ادم با 1میلیون دو برارشو در بیاره البته با فکر میتونی کالای که قیمتشون روزب روز میره بالا بخری و با کمی صبر ب اون مبلغ دلخواهتون رسید بفروشی البته باید طمع نکنی باید زود اون کالا رو رد کنی که قیمتش پایین نیاد.کمیم صبرو زرنگی میخواد که همتون دارین.( ب امیده میلیاردر شدن)

این کار اسمش احتکار نیست ؟

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - fateme alian - 02-06-2014 10:42 PM

سلام
میشه بگین چه طوری برای دانلود کردن فایلهاتون سفارش می گیرین؟!!