سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت (/showthread.php?tid=10351)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - حمید سیدی زاده - 12-21-2013 08:25 PM

(12-21-2013 12:32 PM)soorna نوشته شده توسط:  من علی از کرمان
ادم همیشه خندان صبور و ارام . 34ساله مصمم ایده پرداز البته با دستهای خالی
بعد زا فراغت از دانشگاه به کرا سازماین روی اوردم ولی جون ازادی من کم کرد بیخیال شدم سال 85شرکت خدمات رایانه و اینترنت راه انداختم سال 86به درامد روزانه یک میلیون رسیدم مرکز پخش عمده در استان شدم
اواخر سال 86با یک قرارداد ننگین تمام سرمایه مو که بالغ بر 320میلیون نقد بود به یک اقا از خداب ی خبر ارزانی داشتم
سال 87 حجم چک های برگشتی فشار اورد و 303میلیون چک پاس کردم البته خیلی ها کمک کردند
تجهیزات مو به داداشم واگذار کردم و کنار نشستم تا ارامشم بهم نخوره حالا میخوام دوباره شروع کنم ولی دستم خالی خالیه
البته خدای بسیار بزرگ دارم که همیشه همراهمه

سلام علی از کرمان
نمی دونم چرا این جمله :من علی با دستای خالی تکرار می کنی .
می دونی وقتی در چند سطر دست خالی رو تکرار کردی حتما در روز چند بار تکرار می کنید.
علی آقا این اتفاق برای من مهم افتاد ولی الان به جای خشم و نگاه به اون زمان ، نگاه خنده دار به اون موقع دارم .
علی جان تو که مثله اسمت بزرگی اگه رو به خورشید به ایستی سایه پشت سرت قرار میگره . پس رو به نور باش تا گذشتت پشت سرت باشه . ولش کن و اون خاطره رو و اون نفری که انشاالله خدا به راه راست هدایتش کنه رو در ذهنت بکش و ببخش ، نه به خاطر اینکه اون همچین ارزشی داره ، بلکه به خاطر خودت که هنوز حق زندگی داری .
دوتا مطلب عزیز :
1. دیگه دستان خالی رو فراشموش کن و خدارو شکر کن که دستان سالم داری چون پر از ثروت سلامتی هست .
2. هر اتفاقی بر حکمتی هست .

شب یلدات بخیر

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - A L i - 12-21-2013 08:55 PM

(12-20-2013 08:22 PM)ali1371 نوشته شده توسط:  
(12-20-2013 07:50 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  
(12-20-2013 03:36 PM)حمید سیدی زاده نوشته شده توسط:  
(12-20-2013 02:51 PM)bax41 نوشته شده توسط:  سلام اگه کسیمیتونه کمک کنه
نه به من بلکه به تمام کسایی که میخوان فقط با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون درآمد داشته شان
سلام عزیزم
بهترین کمکی که می تونم به شما بکم اینکه یک نگاه جدید به امضا خودت بکنی .
حرکت قاشق .
مهم نیست یک میلیون یا 100 میلیون . مهم حرکت قاشوق هست .
یکی از دوستان تعریف میکرد . که در سفر اصفهان نیز بود و اولین مصاحبه کننده بود ، با 1000 تومان به درآمد ماهی 12 میلیون تومان رسیده بود .
باتشکر

سلام جناب سیدی زاده عزیز 10_004
خیلی خوشحال میشیم درباره اون فردی که 1000 تومان را به درآمد ماهی 12 میلیون تومان رسونده بیشتر توضیح بدید
کمک بسیار بزرگی به بنده و دوستان دیگر میتونه بکنه
البته زمان هم مهمه
مرسی10_004

(12-20-2013 04:23 PM)ali1371 نوشته شده توسط:  سلام

دوست عزيز من خودم تو كار پخش مواد غذايي با يك تومن ماهي 1/5 در امد داشتم
اما مغازه دارا منو ميشناختن و خودمم مي دونستم از كجا بخرم كه ارزونتر بي افته برام
تو هر كاري بري يه مدت زمان ميبره اما چيزي كه ميگي به راحتي شدنيه
اميدوارم موفق باشي10_004

علی جان فکر کنم منظور استارتر تاپیک این بود که چطور فقط و فقط با 1 میلیون تومان میشه ماهی 1 میلیون تومان درآمد داشت ؟
کار پخش مواد غذایی که شما مثال زدید با این موضوع فرق داره.اونجا ممکنه شما مثلا 10 میلیون تومان سرمایه گذاشتید که به ازای هر 1 میلیون ، 1/5 میلیون درآمد داشتید. البته نمیدووونم منظورتونو درست متوجه شدم یا نه؟!
اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید چون در اینکار باید خرید عمده ، نقد و خرید در محل داشته باشید تا ارزون بیفته ! درسته ؟
سلام
نخير منظورم با همون 1 ميليون تومنه
البته همونطور كه قبلا گفتم يكم زمان ميبره
شخصا به جايي رسيده بودم كه بعد 6 ماه كار از همون 1 تومن ماهي 1/5 در مي آوردم
به دو دليل 1 اينكه محل خريد مناسب رو مي دونستم
2 بعد يكي دو ماه با مغازه دارها رفيق شده بودم و راحت از من جنس مي گرفتن
بارهايي هم كه ميگم بارهاي فصلي مخصوصا
براي زمستون مثلا كيك كلوچه گندمك تخمه و ...
سود بسيار خوبي دارن اما بايستي مغازه دار شما رو بشناسه

وسط کلامتون شکر!
من خیلی علاقه دارم که پخش مواد غدایی انجام بدم
شیراز هم هستم
می تونی چندتا راهنمایی به من بگی که از جایی شروع کنم
اولشم نمی خوام زیاد سرمایه بزارم اگر دیدم موفقم سرمایه جذب کردن مشکلی نداره

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - arak_2008 - 12-23-2013 10:16 PM

سلام دوستان عزیز
منم تصمیم جدی گرفته ام که تا پایان سال یک میلیون خود را به ده میلیون برسانم.نمخواهم که بگویید چی کارهایی بکنم تا این کار را بتونم چون اینو میدونم که به جربزه خودم بستگی داره اما اگه میشه راهنمایی فکری کنید.تایپیک هایی را که دوستان راجب به دو برابر کردن پول شان را نوشته بودند را خوندم و راستش خیلی کمکم می کنه.می خوام اگه می تونید بگویید که چطوری فکر کنم و یا خلاقیت خودم را بیشتر کنم مثلا یکی از کارهایی را که به فکرم میرسه اینکه برم از شهر قم سوهان بیارم و در شهر اراک که زندگی میکنم حالا با بسته بندی خودم به مغازه دارها بدم مثل این لواشک ها در این اندازه چطوره به نظرتان
با تشکر

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - سعید م - 12-29-2013 12:13 PM

(12-21-2013 08:25 PM)حمید سیدی زاده نوشته شده توسط:  
(12-21-2013 12:32 PM)soorna نوشته شده توسط:  من علی از کرمان
ادم همیشه خندان صبور و ارام . 34ساله مصمم ایده پرداز البته با دستهای خالی
بعد زا فراغت از دانشگاه به کرا سازماین روی اوردم ولی جون ازادی من کم کرد بیخیال شدم سال 85شرکت خدمات رایانه و اینترنت راه انداختم سال 86به درامد روزانه یک میلیون رسیدم مرکز پخش عمده در استان شدم
اواخر سال 86با یک قرارداد ننگین تمام سرمایه مو که بالغ بر 320میلیون نقد بود به یک اقا از خداب ی خبر ارزانی داشتم
سال 87 حجم چک های برگشتی فشار اورد و 303میلیون چک پاس کردم البته خیلی ها کمک کردند
تجهیزات مو به داداشم واگذار کردم و کنار نشستم تا ارامشم بهم نخوره حالا میخوام دوباره شروع کنم ولی دستم خالی خالیه
البته خدای بسیار بزرگ دارم که همیشه همراهمه

سلام علی از کرمان
نمی دونم چرا این جمله :من علی با دستای خالی تکرار می کنی .
می دونی وقتی در چند سطر دست خالی رو تکرار کردی حتما در روز چند بار تکرار می کنید.
علی آقا این اتفاق برای من مهم افتاد ولی الان به جای خشم و نگاه به اون زمان ، نگاه خنده دار به اون موقع دارم .
علی جان تو که مثله اسمت بزرگی اگه رو به خورشید به ایستی سایه پشت سرت قرار میگره . پس رو به نور باش تا گذشتت پشت سرت باشه . ولش کن و اون خاطره رو و اون نفری که انشاالله خدا به راه راست هدایتش کنه رو در ذهنت بکش و ببخش ، نه به خاطر اینکه اون همچین ارزشی داره ، بلکه به خاطر خودت که هنوز حق زندگی داری .
دوتا مطلب عزیز :
1. دیگه دستان خالی رو فراشموش کن و خدارو شکر کن که دستان سالم داری چون پر از ثروت سلامتی هست .
2. هر اتفاقی بر حکمتی هست .

شب یلدات بخیر
آقای سیدی زاده دست راستت رو سر ماA00 (79)10A00 (42)

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - saeidsrfrz - 01-01-2014 01:48 AM

سلام به همه ی دوستان با نصف یک میلیون میتونی یه اینترنت پر سرعت نامحدود از مخابرات بگیری و خدمات دانلود فایلهای حجیم راه بیاندازی

با توجه به اینکه اکثر مردم ایران از اینترنت پر سرعت بی بهره اند سود خیلی خوبی خواهد داشت همانطور که میدونید خرید هر گیگ ترافیک اضافی بالای 4 تومانه شما میتونید با اینترنت نامحدود خود شبانه روزی دانلود کنید و بابت هر گیگ زیر 4 هزار تومان تعرفه بذاری . . . اینکه چقدر بتونی کار بگیری دیگه بستگی به هنر خودتون داره من خودم با توجه به سیستمم که همیشه دانلود میکنه روزانه بالای 100هزار ازین کار درامد دارم البته فراموش نشه من پدر علم دانلود ایرانم و یه جورایی به این کار اعتیاد دارم تا یه مدت دیگه با افزایش کار روزانه حدود 70 گیگ دانلود خواهم داشت .

ارادتمند همگی شما . . . سرافرازپور

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - Tnia - 01-01-2014 02:54 AM

راه زیاده ! مهم اینه که آدم از هوش استعدادش بهترین بهره رو ببره و سعی کنه موقعیتهای خوبی که پیش میاد رو از دست نده Idea
خود من وقتی که بهم کار جدید پیشنهاد شد مردد بود که بپذیرم یا نه. راستش اولش هم یه کم استرس داشتم 5_004
اما الان خدا رو شکر همه چی داره فراتر از اونی که من پیش بینی کردم اتفاق میافته.
با یک تلاش متوسط و کار ساده تو 15 روز گذشته با گذاشتن 400 هزار تومن سرمایه 500 هزار تومن سود بردم و سرمایه هم سرجاشه 12_002
و الان که مسیرمو با خودم مرور میکنم میبینم دلیل اصلی موفقیتم این بوده که کارمو جدی گرفتم و برای رسیدن به هدفم تلاش کردم 11_002
البته کمک اساتید و دوستای گلم تو این انجمن خیلی راهگشا بود Heart

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - soshiant - 01-01-2014 10:18 AM

(01-01-2014 01:48 AM)saeidsrfrz نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان با نصف یک میلیون میتونی یه اینترنت پر سرعت نامحدود از مخابرات بگیری و خدمات دانلود فایلهای حجیم راه بیاندازی

با توجه به اینکه اکثر مردم ایران از اینترنت پر سرعت بی بهره اند سود خیلی خوبی خواهد داشت همانطور که میدونید خرید هر گیگ ترافیک اضافی بالای 4 تومانه شما میتونید با اینترنت نامحدود خود شبانه روزی دانلود کنید و بابت هر گیگ زیر 4 هزار تومان تعرفه بذاری . . . اینکه چقدر بتونی کار بگیری دیگه بستگی به هنر خودتون داره من خودم با توجه به سیستمم که همیشه دانلود میکنه روزانه بالای 100هزار ازین کار درامد دارم البته فراموش نشه من پدر علم دانلود ایرانم و یه جورایی به این کار اعتیاد دارم تا یه مدت دیگه با افزایش کار روزانه حدود 70 گیگ دانلود خواهم داشت .

سلام دوست عزیز
میشه بیشتر توضیح بدید؟
منظورتون رو از بابت هر گیگ زیر 4 هزار تومان تعرفه بذاری متوجه نشدم

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - hamid.h - 01-01-2014 11:48 AM

(01-01-2014 01:48 AM)saeidsrfrz نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان با نصف یک میلیون میتونی یه اینترنت پر سرعت نامحدود از مخابرات بگیری و خدمات دانلود فایلهای حجیم راه بیاندازی

خیلی جالبه . ضمن تشکر از به اشتراک گذاشتن ایده تون ولی چند تا سوال برام پیش اومد
میشه بیشتر توضیح بدید وقتی که فایل مدنظر سفارش دهنده رو دانلود کردید چطور بهش تحویل می دید ؟
ممنون10_004

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - jujushow - 01-01-2014 11:59 AM

ارادتمند همگی شما . . . سرافراز

سلام داداش گلم . من نمیدونم شما کار از کجا میگیرید اما این قیمت 4000 ت برای هر گیگ مال 2-3 سال قبل بود . الان من خیلی جاها میشناسم هر گیگ رو 250 ت دانلود می کنند !
(01-01-2014 11:48 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  

خیلی جالبه . ضمن تشکر از به اشتراک گذاشتن ایده تون ولی چند تا سوال برام پیش اومد
میشه بیشتر توضیح بدید وقتی که فایل مدنظر سفارش دهنده رو دانلود کردید چطور بهش تحویل می دید ؟
ممنون10_004

سلام . با اجازه اقا سعید .
روی دی وی دی رایت می کنند و براش پست می کنند .
(01-01-2014 02:54 AM)Tnia نوشته شده توسط:  راه زیاده ! مهم اینه که آدم از هوش استعدادش بهترین بهره رو ببره و سعی کنه موقعیتهای خوبی که پیش میاد رو از دست نده Idea
خود من وقتی که بهم کار جدید پیشنهاد شد مردد بود که بپذیرم یا نه. راستش اولش هم یه کم استرس داشتم 5_004
اما الان خدا رو شکر همه چی داره فراتر از اونی که من پیش بینی کردم اتفاق میافته.
با یک تلاش متوسط و کار ساده تو 15 روز گذشته با گذاشتن 400 هزار تومن سرمایه 500 هزار تومن سود بردم و سرمایه هم سرجاشه 12_002
و الان که مسیرمو با خودم مرور میکنم میبینم دلیل اصلی موفقیتم این بوده که کارمو جدی گرفتم و برای رسیدن به هدفم تلاش کردم 11_002
البته کمک اساتید و دوستای گلم تو این انجمن خیلی راهگشا بود Heart

خوشحال میشم در مورد کارتون بیشتر بدونم

RE: چگونه با 1 میلیون سرمایه ماهی 1 میلیون در آمدداشت - mohamad021 - 01-01-2014 12:28 PM

البته کار بدی نیست
هر گیگ4هزار تومن؟؟؟؟؟؟
اما الان خیلیها برای هر گیگ دانلود حداکثر400تومن میگیرن