سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ (/showthread.php?tid=10346)

بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - theboy - 12-19-2013 07:54 PM

درود

دوستان من یک سوله 100 متری نیاز دارم که در شهرک صنعتی ( اصفهان ) هم واقع شده باشه

توی نیازمندی ها و اینترنت چیزی پیدا نمیکنم برای گشتن دنبال همچین موردی باید چی کار کرد ؟ آیا توی شهرک های صنعتی مشاور املاک هست که بشه به اونا مراجعه کرد ؟

RE: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - rasoul.es1989 - 12-19-2013 09:46 PM

مراجعه حضوري ١٠٠ ٪ پيدا ميكنيد.
منطقه دولت اباد و زينبيه رو حتماً بررسي كنيد ، متراژ مورد نياز شما توي اين مناطق زياد هست

RE: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - theboy - 12-19-2013 11:24 PM

اتفاقا خودمم نظرم روی شهرک صنتعی دولت آباد بود شما هم منظورت شهرک صنعتیشه ؟

توی خود شهرک صنعتی مشاور املاک هست ؟ چی جوری بگردم دنبالش ؟

RE: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - rasoul.es1989 - 12-20-2013 03:28 AM

شما ابتدا شخصاً مراجعه كنيد به اون منطقه اگر مشاور املاك نديديد از اشخاصي كه اونجا فعال هستن سوال كنيد.

RE: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - ebrahim.ev - 12-20-2013 09:57 AM

دوست من در هر شهرک یک دفتر برای این موارد و واگذاری زمین وجود دارد.همچنین میتوانید از نگهبان شهرک صنعتی کمک بگیرید.به نتایج خوبی خواهید رسید10_004

RE: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - jahanagahi - 12-20-2013 01:20 PM

دوست عزیز در جستجوگرها سرچ فرمائید. پر است آگهی فروش سوله دست دوم.

RE: بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ - rezaeee - 02-09-2015 02:39 PM

سایت sule.ir هم فکر کنم بشه پیدا کرد