سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا (/showthread.php?tid=10198)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - مهدی 1 - 12-04-2013 12:33 AM

همین دیگه منظورم این بود که با اداره برق طرفیم و اونم به صورت مناقصه ، و شاید یک درصد مشتری ها شخصی باشن

بگذریم

نه هیچ ترانسی تا چند صد متری وجود نداره و ولتاژ شبکه 20 کیلو هست و هیچ انشعاب 220 وجود نداره
یکی از بچه ها می گفت یک دستگاه کوچیک سوئیچینگ وجود داره برای همچین کارهایی که خود مامورهای اداره دارن ولی من نتونستم جایی پیدا کنم ، گفتم شاید شما دیده باشید ،

راستی اون طرح توسعه و ... برای مناطق شهریه ، برای سایر مناطق علی الخصوص صنعتی طی هر حالتی تهیه ترانس به عهده مشتریه

موفق باشید

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - reza.direct - 12-05-2013 01:43 PM

(12-04-2013 12:33 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  همین دیگه منظورم این بود که با اداره برق طرفیم و اونم به صورت مناقصه ، و شاید یک درصد مشتری ها شخصی باشن

بگذریم

نه هیچ ترانسی تا چند صد متری وجود نداره و ولتاژ شبکه 20 کیلو هست و هیچ انشعاب 220 وجود نداره
یکی از بچه ها می گفت یک دستگاه کوچیک سوئیچینگ وجود داره برای همچین کارهایی که خود مامورهای اداره دارن ولی من نتونستم جایی پیدا کنم ، گفتم شاید شما دیده باشید ،

راستی اون طرح توسعه و ... برای مناطق شهریه ، برای سایر مناطق علی الخصوص صنعتی طی هر حالتی تهیه ترانس به عهده مشتریه

موفق باشید

دوست عزيز براي جاهايي كه شما اولين مشتري هستين(حتي تو مناطق شهري يا روستايي) كل هزينه يا بيشتر هزينه با شما هست( اگه تو طرح توسعه نباشه)
براي كارخانجات كه مثلا چون شما داريد يه كار خصوصي راه ميندازين و يك منطقه عمومي نست كه دولت خودشو موظف بدونه كه برق رساني كنه براي همين كليه هزينه ها به عهده مالك هست
در مورد مناطق شهري يا روستايي هم اگه تو طرح توسعه نباشه كل هزينه رو خودتون بايد بديد يا شمارو ميذارن تو ليست كه هز زمان طرحي براي اونجا اومد براي شما هم انجام بدن كه ممكن سالها طول بكشه و اگه خودتون خواين زودتر انجام بشه حتي اگه مركز شهر هم باشه بايد كل هزينه رو خودتون بديد
مثلا شما يه ترانس 200 ميخوريد كل هزينه رو هم خودتون ميديد.ولي بعدش مالك اون ترانس شركت برق ميشه و مشترك هيي كه بعدا اونجا اضافه ميشه از اين ترانس ميتونه انشعاب بده در صورتكي كه پول ترانس رو شما داديد.
در مورد ترانس توان پايين هم بايد با كارشناس هاي شرمت توزيع صحبت كنين اگه اونا مجوزشو ندن شما به هيچ عنوان نميتونين حتي اگه ترانس هم داشته باشين خودتون يه انشعاب موقت بگيرين
ولي فكر كنم اگه به شركت توزيع منطقه خودتون مراجعه كنين خودشون دقيق بهتون بگن و يه انشعاب موقت بهتون بدن و يه ترانس كوچك موقتي

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - jujushow - 12-06-2013 03:32 PM

سلام رضا جان . خوبید ؟

ممنون از اطلاعاتی که شیر کردید . من مهندسی قدرت دارم و یه شرکت پیمانکاری هم تاسیس کردم که البته هنوز کاری نگرفتم . یه بنده خدایی به یکی از دوستان ما پیشنهاد کارهای پیمانکاری سرویس ترانس و .... داده بود و از اونجایی که اینکار در مقابل سایر کارهای پیمانکاری شرکت توزیع واقعا کم خظرتر و کم استرس تره من خیلی مشتاق شدم اینکارو انجام بدیم ولی اون کسی که به دوست بنده پیشنهاد داد از دسترس خارج شد و نتونستیم پیداش کنیم تا اینکه تاپیک شما رو دیدم .

من تجربه کاری در زمینه تعمیر و سرویس ترانس ندارم اما فک کنم توی استان اصفهان بتونم کار بگیرم . میتونید منو توی این قضیه راهنمایی کنید یا اگر امکان همکاری باشه خیلی خوشحال میشم .10_004 ایدی من توی پی تی هم همینه اگر تمایل داشتید اونجا پ.خ بدید در خدمتم .

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - reza.direct - 12-06-2013 05:45 PM

سلام
خوشحال ميشم همكاري داشته باشيم
در صورت تمايل با بنده تماس بگيريد
موفق و پيروز باشيد

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - somayeh_pghz - 12-10-2013 11:39 PM

پدر بنده تو ایران ترانسفوی زنجان کار میکردن. رییس بخش تاسیسات بودن. اگه کمکی یا سوال خاصی داشتین میتونم بپرسم از ایشون.

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - mansouri.b84 - 12-12-2013 03:42 PM

سلام
من بدنبال طرح توجیهی بار این کار هستم شما میتونید کمکم کنید؟

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - هومان هرمزدی محمد آبادی - 12-12-2013 03:46 PM

(12-12-2013 03:42 PM)mansouri.b84 نوشته شده توسط:  سلام

طرح توجیهی نمیخوای نیاز به پارتی برای برنده شدن مناقصات داری.شرکتهای زیادی رو دیدم که به دلیل عدم وجود پارتی ورشکست شدند.
شرکتهایی که چندین دفتر در نقاط مختلف ایران داشتند. دو تاشون دفتر اصلیشون در زنجان بود و با ایران ترانسفو مدتی همکاری داشتند اما پارتی نداشتند.

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - aria898210 - 01-21-2014 10:35 PM

سلام
من یه نفر میشناسم که ترانسهای سوخته یا تعمیراتی را خریداری میکنه و بازپیچی میکنمه و به دامداری ها، زمین های کشاورزی، مرغداری ها و ... که فاصله زیادی با شبکه برق دارند و افت ولتاژ شدیده میفروشه و سود کلونی میبره

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - reza.direct - 01-22-2014 06:41 PM

(01-21-2014 10:35 PM)Ehsan555k نوشته شده توسط:  سلام
من یه نفر میشناسم که ترانسهای سوخته یا تعمیراتی را خریداری میکنه و بازپیچی میکنمه و به دامداری ها، زمین های کشاورزی، مرغداری ها و ... که فاصله زیادی با شبکه برق دارند و افت ولتاژ شدیده میفروشه و سود کلونی میبره

سلام
بله دقيقا همينطور هست
ما هم ا راه اندازي اين كارگاه همين كارو انجام ميديم
دوستاني كه ميخواين اين كارو به عنوان يه شغل انتخاب كنن ميتونن به اين نكات توجه كنن
چه تو اين كار و چه تو هر كار ديگه اي پيدا كردن بازار هدف بسيار مهم هست
ولي فرق اين كار با كارهاي ديگه اينه كه خطر كار يكم بالاتر هست و اينكه نفرات و شركت هاي كمي وارد اين كار شدن هم به دليل پيدا نكردن بازار درست و هم به دليل نداشتن دانش تخصصي
حالا اگر دوستاني خاستن اين كارو شروع كنن خوشحال ميشم بهشون كمك كنم يا تجربياتم رو در اختيارشون بذارم

RE: راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا - reza.direct - 02-02-2014 10:53 PM

(12-12-2013 03:42 PM)mansouri.b84 نوشته شده توسط:  سلام

سلام دوست عزيز
نياز به طرح توجيهي نيست براي اين كار
تو اين كار بايد شما مهارف فني اين كارو داشته باشيد و همينطور تا حدودي روابط در سازمان هاي مربوط به اين كار