سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان (/showthread.php?tid=10196)

صفحه ها: 1 2 3 4

نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - mahyar1366 - 12-03-2013 12:06 PM

با عرض سلام خدمت تک تک افراد انجمن
بنده و دوستم قصد داریم پخش لوازم آرایشی رو تو شهرمون لاهیجان شروع کنیم.
ولی در این مورد تخصص و تجربه ای نداریم. به نظر دوستان چه اقداماتی رو برای شروع این نوع پخش باید انجام داد.

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - m-jalalvand - 12-03-2013 12:15 PM

(12-03-2013 12:06 PM)mahyar1366 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت تک تک افراد انجمن
بنده و دوستم قصد داریم پخش لوازم آرایشی رو تو شهرمون لاهیجان شروع کنیم.
نقل قول :ولی در این مورد تخصص و تجربه ای نداری
م. به نظر دوستان چه اقداماتی رو برای شروع این نوع پخش باید انجام داد.

شروع نکن.شما که اطلاعات کافی ندارین شروع نکنید.بدترین باتلاق برای افراد مبتدی ، باتلاق وسایل آرایشی و بهداشتیه که خیلی ها رو به درون خودش فرو برده و حتی نتونستن خودشون بکشن بیرون.اول تجربه کسب کن.جنس اصلی رو از تقلبی بشناس و بعد برو سراغ کالای عمده از یه فروشنده واقعی.تهران خواستی خرید کنی بهت ادرس میدم.فقط مواظب باش.تا فردا یا روزهای بعد هیچ اتفاق خاصی تو زندگیت نمی افته.پس عجله نکن
سوال چیزی دیگه داشتی بپرس
من همیشه واسه کسایی که خاکی اند و میخوان از صفر شروع کنم وقت دارم.

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - mahyar1366 - 12-03-2013 02:49 PM

من کلا نظرم اینه که برم از بازار تهران جنسای معروف بیاریم بفروشیم.
رنگ مو ،اکسیدان ،لاک و ... بیشتر دوست دارم اقلام مصرفی آرایشگاه های زنانه رو تهیه و پخش کنم.ولی اصلا تا حالا بازار لوازم آرایش تهران نرفتم و فروشنده خوب و دست اول نمی شناسم.بنابراین باید هر چه زودتر برم تهران دنبال فروشنده خوب

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - mahyar1366 - 12-03-2013 03:03 PM

ظاهرا آقای جلالوند شما تجربه بسیاری در امر فروش و بازاریابی دارید.
ممنون میشم راهنمایین کنید در زمینه فروش.من تا الان اصلا کار فروش و بازاریابی انجام ندادم دوسته بنده نیز چنباری چند قلم محصول نوشیدنی خارجی و ... برای فروش آورد ولی نتونس موفق بشه.
ما مایلیم تا کار پخش و فروش انجام بدیم به عنوان شغل دوم.کاری که سودش طوری باشه که قابل تقسیم بینمون باشه. شما برای فروش و پخش چه چیزی را پیشنهاد می کنی .
خرید از تهران فروش در شهرستان

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - MARYAR - 12-03-2013 03:05 PM

آقای ali mohammady یکی از اعضای سایت هم به امر فروش لوازم آرایشی در تهران مشغول هستند و می توانید از ایشان سوال بفرمائید

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - mahyar1366 - 12-03-2013 03:27 PM

مرسی.چطور می تونم این آقا رو پیدا کنم تو سایت بوسیله نام کاربریش؟؟؟؟؟؟

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - MARYAR - 12-03-2013 03:38 PM

اینم نام کاربری ایشون:

http://forum.unc-co.ir/member.php?action=profile&uid=8205

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - m-jalalvand - 12-03-2013 04:15 PM

مستقیم بهت آدرس میدم از دست اول بخر.به هیچ عنوان تووی کارت واسطه نذار حتی بهت نزدیک بشه.چندتا زیرزمین تووی بازار بزرگ تهران هست که بهت آدرس میدم برو رنگ مو رو زیر قیمت بخر.باز هم بهت میگم عجله نکن
اگر ادرس خواستی پیام بده تا برات پیامک کنم
آدرس دوم :
اتوبان تهران قم-نرسیده به عوارضی قم-شهرک صالح اباد
(برو و قیمتهای خوب رو بببین)
اگر میخوای بری توو کار رنگ مو ، چند مورد رو رعایت کن:
1-رنگ موهای عامیانه بیشتر کار کن.مثل پادینا ، آتوسا ، مدیا ... چون شهرستان هستی و نیاز عمده مردم به اونهاست
2-اگر مارک های معتبر و گرون فرانسوی و ایتالیایی دور باش.نه برات فروشی داره و نه سودی.چون عده ای خاص استفاده میکنند.
3-رنگ موهایی مثل پرستیژ همه کس خرید داره.اگر 60 میل همیشه خرید داشته باش تا 120.بذار جنست کامل باشه.
4-اول تهران بیا قیمت بگیر و بعد برو سفارش بگیر.به هیچ عنوان خرید نکن.اولین استارت هر کاری ، پیدا کردن بازار هدفه.این یادت باشه

در کنار رنگ مو ، اکسیدان هم بخر.وسایل همراه رنگ مو هم فروش خوبی داره.
و نکته آخر :
- یاد بگیر روی پای خودت باش.به هیچ عنوان خجالت نکش از کار.شعار رو بذار کنار و عمل کن.از کم شروع کن.سبد خریدت رو با یه جنس پر نکن.جنسهای متنوع داشته باش.

هر بار شکست خوردی خواهشا فقط بخند.بدون اون کسی که ازت خرید نکرد روزی برای یه جنس التماست خواهد کرد.اینجور کار کن تا موفق بشی.
یا علی

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - mahyar1366 - 12-03-2013 04:57 PM

واقعا از مشاوره صمیمانه و برادرانه آقای جلالوند عزیز متشکرم.

اینکه فرمودید رنگ مو و کلا کالاهای پرفروش و محبوب عامه رو بیاریم روش بسیار خوبی و عاقلانه ایه.
فقط مشکلی که هست اینه که این رنگ موهایی که فرمودید آتوسا و ... بنظر شما خوشون عاملین پخش قوی تو شهرستانها ندارند که قیمتشون ارزون تر باشه؟
بنظر شما اگه من بیام از فروشنده دست اول بگیرم می تونم با قیمتای اونا رقابت کنم و فروش داشته باشم تو شهرمون؟
با توجه به اینکه اینا جنسای پر مصرفی هستند و قیمتشون خوبه آیا می شه تو پخششون سود کرد و یا اصلا فروخت با توجه به فراگیریشون تو بازار

RE: نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان - m-jalalvand - 12-03-2013 05:15 PM

(12-03-2013 04:57 PM)mahyar1366 نوشته شده توسط:  واقعا از مشاوره صمیمانه و برادرانه آقای جلالوند عزیز متشکرم.

اینکه فرمودید رنگ مو و کلا کالاهای پرفروش و محبوب عامه رو بیاریم روش بسیار خوبی و عاقلانه ایه.
فقط مشکلی که هست اینه که این رنگ موهایی که فرمودید آتوسا و ... بنظر شما خوشون عاملین پخش قوی تو شهرستانها ندارند که قیمتشون ارزون تر باشه؟
بنظر شما اگه من بیام از فروشنده دست اول بگیرم می تونم با قیمتای اونا رقابت کنم و فروش داشته باشم تو شهرمون؟
با توجه به اینکه اینا جنسای پر مصرفی هستند و قیمتشون خوبه آیا می شه تو پخششون سود کرد و یا اصلا فروخت با توجه به فراگیریشون تو بازار

من به شخصه وزیتور اصلی شرکتهای آرایشی رو ندیدم و فکر نمیکنم اینطور باشه.خیلی از جنس هایی که میشه دست اول تهیه کرد قیمتهاشون زیر قیمت کارخونه میشه پیدا کرد.مثه وسایل بهداشتی.همین پوشک بچه.قیمت روی جلدش 33 هزار تومنه (مولفیکس 44 عددی) ، عمده فروش 27 میفروشه و من از دست اول میخرم 24.خیلی جالبه که زیر قیمت اصلی پخش هم میفروشن.شک نکن که قیمتهای خوبی میتونی پیدا کنی.
- از این فکر که ممکنه یکی رو دست من پیدا بشه دورری کن.خودت فرد برگزیده اون شهر هستی (این هدفت باشه)
-هر کاری سود خاص خودشو داره.ببین با چقدر سیر میشی .یکی با چند پرس چلوکباب سیر نمیشه و دیگری با یه نون و پنیر ساده سیر میشه.منظورمو نمیدونم گرفتی یا نه.با سود کم شروع کن.مشتریت رو به دست بیار و تثبیت کن و سپس اقدام به بالا بردن قیمت کن البته نه زیاد.
باز اگه سوالی بود در خدمتم
راستی سوال آخرت رو درک نکردم رفیق