سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) (/showthread.php?tid=10193)

صفحه ها: 1 2

افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - کامیار کاظمی - 12-02-2013 08:06 PM

باسلام

در سفر شیراز و سومین سالروز تولد انجمن، افراد زیر به عنوان منتخب معرفی و از آنان با هدایایی ناقابل تقدیر شد.
ضمنا مدال این افراد منتخب نیز در پنل کاربری آنها اهدا شد.

البته همیشه از همه خوبانی که کنار مابودند متشکر هستیم و همه عزیزان برتر و افتخار برای ما هستند و متاسف هستیم که نمیتوانیم از همه تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم.

از همه عزیزانی که بدون چشمداشت در تمام سه سال کنار ما بودند نهایت تشکر را میکنیم.
امیدوارم این تشویقات کوچک، مشوقی باشد برای تلاش بیشتر این عزیزان و سایر کاربران خوب سایت خوب ما.

اساتید برتر:
- جناب آقای قربانیان ( jahanagahi )
- آقای مهدی شمس ( مهدی 1 )
- آقای سلمان پور ( Delta.H )

مدیران برتر:
- خانم صدفی ( صدفی )
- آقای سبحان جوادی ( 3ObHaN )

کاربران برتر:
- آقای شهیدی ( StarSoheil )
- آقای مهیار ضیایی ( sir-mahyar )

مدال افتخارات سال 1392 با نماد زیبایی از شیراز:

[تصویر: Medal_M.jpg]

همیشه پیروز باشید

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - azim - 12-02-2013 08:32 PM

بابا ایوووووووووووووووووول Smile

خوب مارم به عنوان خاطرات برتر یاد می کردین دیگه Smile)))
یعنی همین جاهاس که آدم دوستاشو میشناسه هااااااااااااا Wink

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - مهدی گل محمدی - 12-02-2013 08:36 PM

منهم به همه دوستانی که به عنوان منتخبین انجمن انتخاب شدن تبریک میگم و براشون آرزوی بهترین هارو میکنم...

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - صدفی - 12-02-2013 09:07 PM

واااااااای عالیه
جناب کاظمی عزیز و مریم عزیز تر از جانم
از شما بابت لطفی که به من داشتید و منو لایق دیدید خیلی خیلی ممنونم
امیدوارم بتوانم وظیفه خود را به بهترین شکل ادامه دهم
این نماد برام واااااااقعا ارزشمنده
باشد که همه ما در یک راستا و برای بهتر شدن انجمن قدم برداریم و بزودی شاهد موفقیت تک تک دوستان باشیم

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - sir-mahyar - 12-02-2013 09:27 PM

منم از داداش کامیار عزیزم و ابجی مریم گل ممنونم

و تموم سعیم رو میکنم که واقعا یه کاربر برتر باشم

ممنون از لطفتون

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - jahanagahi - 12-02-2013 09:56 PM

سپاسگزارم جناب مهندس کاظمی عزیز . برای من افتخار است که از طرف شما این عنوان را دریافت کردم.از خانم معاونت هم تشکر ویژه دارم.

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - 3ObHaN - 12-02-2013 09:57 PM

اخ قلبم اخ قلبم اخ اخ اخ

یعنی منو این همه خوشبختی محاله 36
اقا تشکر میکنم ، متچکرم ، متشکرم ممنونم تنکیو سو ماچ
با اینکه جایگاه من به شدت بالاتر از این حرفاس ، ولی بازم واقعا منو خوشحال کردیم
واقعا متشکرم ، البته همه ی دوستان میدونند که من ادمی نیستم که دنبال جا و مقام و رتبه و میز و اینا باشم و شاید تنها عضو سایتم که خدمتم خالصانس و در سفر های اخیر این به همه ثابت شده است ، اما باز هم شوما هی میاین منو شرمنده میکنید Yosef.gif

حالا جدا از شوخی ، بازم تشکر میکنم از همه ی دست اندر کاران :
اقای کاظمی جیگر که 0 تا 100 موفقیتم رو رسما بهش مدیونم ، آش کشک خالمم هست و نمی تونم بهشون مدیون نباشم چون هرجایی که الان هستم رو مدیون طرز فکر و باوری هستم که در این سایت در من بوجود اومد و مطمئنم یه روز تمام زحماتش رو جبران میکنم
ابجی معاونت عزیز ، بانی و باعث سفر های انجمن Yosef.gif ایشالللله موفق تر باشه
دایی هوشنگ جیگرم ، دلم ، قلوم ، عزیزم ، کسی که خیلی راهنماییم کرد
رفیق شب های تنهاییم یار و یاور و جیگر خودم مهیار که در تمام سختی ها و مشکلات مثل شوکلات هوای ما رو داشت
ممد شموسی عزیز گل که دو سه روز دیگه دارم میرم اصفهان براش بازاریابی مفتی مفتی انجام بدم مشتری هاش رو بپرونم
خانم صدفی و اقای شهراسبی ، من خانم صدفی رو مثل یه خواهر بزرگ و دنیا دیده دوست دارم ، شاید باور نکنید و براتون خیلی عجیب باشه ، ولی منی که از هر نظر خوب و عالی و پرفکتم و یه دنیا ادم میخوان مثل من باشن ، دوست دارم در زمینه ی استقلال و طرز فکر مثل خانم صدفی باشم . گاهگداری هم باهاشون شوخی میکنیم که میدونن شوخیه و تنم میخاره Yosef.gif Yosef.gif
حمزه جیگر گلم مردترین مردی که دیدیم ، من همتون رو دوست دارم ولی ایشون رو جور دیگه دوست دارم Yosef.gif
ابجی کتی ، مادر جان و خاله جان عزیز که همیشه هوای منو داشتن حافظ منافع من در خاندان کاظمی ها هستند ،
دیگه اقای رضایی عزیز راهنمای عزیز و جیگرم
اقا سهیل عزیز که نشون داد خواستن توانستن است و واقعا دیوار ذهنی های من رو ، در زمانی خورد و خاکشیر کرد که قصد داشتم یکی دو تا بیزینس جدید راه بندازم .
علی محمدی گل که اون جمله ی معروف ادب از که اموختی از بی ادبان هست ، ورژن جدیدش اینه : ادب از که اموختی ، از علی محمدیان Yosef.gif ، آینه عبرت منه اصن و از این جهت در موفقیت من به شدت سهیم بوده Sleepy

و تک تک دوستان که در راه موفقیت به من کمک کردند ، تعداد دقیقشون بالای 30 هزار نفره که من حضور ذهن برای نام بردن تک تکشون ندارم Yosef.gif ولی از همشون از از همین تریبون تشکر میکنم Yosef.gif

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - rasoul.es1989 - 12-02-2013 10:14 PM

تبريك به همه ي دوستان و عزيزاني كه شايسته بهترينها هستند.
اما يك سوال ، جناب اقاي حمزه كه رابط كاربران خوزستاني ميباشن و از اساتيد محترم ، چرا گروه خوزستان اينقدر ضعيف عمل ميكنه ؟ در واقع فعاليتش اصلاً به چشم نمياد.

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - MARYAR - 12-02-2013 10:23 PM

تبریک می گم به دوستان
و باید بگم که واقعا شایسه این عناوین هستید... ما با برسی عملکرد کاربران و گروه های مختلف این افراد را انتخاب کردیم و این افراد کسانی هستن که واقعا کارکردشون شایسته تشکر و قدردانی است.
ممنون از همه شما بزرگواران که ما را در داشتن سایتی بهتر و هدفمندتر یاری می کنید....
دوستون دارم

RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) - javad am - 12-03-2013 01:22 AM

منم تبریک میگم به تمام دوستان واقعا که شایستگی این مدالهار دارند و بیشتر از این و امیدوارم توی تمام مراحل زندگی بهترین باشید.با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده شما و همچنین آقای کاظمی و همسر گرامیشون