سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار (/showthread.php?tid=10177)

صفحه ها: 1 2

راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - saleh1990 - 12-01-2013 01:44 AM

باسلام خدمت اساتید بزرگوار.تقریبا یک هفته پیش توسط یکی از همکلاسیام به شرکتی که فروشگاه اینترنتی هست بعنوان کارشناس تحقیقات بازارمعرفی شدم .رفتم اونجا برای مصاحبه وگفتن که کار تحقیقات بازار تامین محصولاتی هست که مشتری پسند باشه و خوب فروش بره.برای سنجش ایده بنده به من گفتن که نام 20محصول جدید را که تو سایتشون نیست براشون بفرستم و به بنده زنگ زدن که از روز دوشنبه چندروزی آزمایشی در اون شرکت کارکنم که ببینن شرایطم چه جوریاست!چون فروشگاه اینترنتی معروفی هست و تو تلویزیون هم تبلیغات میکنه هدفشون اینه که تو تلویزیون هم بتونن محصولات رو معرفی کنن. از دوستان و بزرگوارانی که دراین مورد اطلاعاتی دارن میخوام راهنمایم کنن.

باتشکر

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - saraa.h1982 - 12-01-2013 09:44 AM

بعضی از این شرکتها خیلی راحت با این ترفند ایده های بقیه را به بهانه های مثل استخدام آزمایش و..میگیرن مواظب باش

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - saleh1990 - 12-01-2013 03:32 PM

نمیدونم والا چه جوریاست !منم همین فکرو کردم که ممکن یه جور ترفندباشه که بعداز یه هفته کار ازمایشی بگن نیازی به شما نداریم.

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - soshiant - 12-01-2013 08:20 PM

صالح جان امکانش هست اسم سایت یا شرکتتون رو بگید؟

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - سیدمهدی هاشمی - 12-01-2013 10:45 PM

به احتمال زیاد اسم این سایت و یا فروشگاه اینترنتی مد نظر شما (5040) هست. درسته؟

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - saleh1990 - 12-02-2013 03:49 PM

بله درسته دوست عزیز5040.لطفا اگه میتونید تامین کننده محصول باشید وبهم کمک کنید ممنون میشم

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - سیدمهدی هاشمی - 12-02-2013 09:50 PM

چه محصولی؟

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - saleh1990 - 12-03-2013 10:21 AM

هرمحصولی که توسایتشون نباشه البته برندهای مختلفم میگیرن .و دنبال تامین کننده هستن محصول رو حداقل 30 درصد تخیف بده . الان به بنده گفتن دنبال چای سفید ، لامپ های کم مصرف ، انواع ژیلت باشم .یه قرداد دو طرفه تو خود فروشگاه اینترنتی میبندن و پولی نمیگیرن بابت قراداد وهمون تخفیف پولشون دیگه.اگه دوستان میتونن همکاری کنن بهم پیام بدن یا تماس بگیرن .اینم شمارم هست 09367152563

باتشکر

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - محسن قلي زاده - 12-03-2013 11:05 AM

سلام
من تحقيقات بازار كار كردم، اين كار شما تأمين كالاست نه تحقيقات بازار.
چه جوري بهتون حقوق ميدن؟

RE: راهنمایی وکمک درمورد شغل تحقیقات بازار - saleh1990 - 12-03-2013 12:15 PM

اره تامین کالاست. هر روز یک سری محصول بهمون میدن که از طریق نت پیگیری کنیم وبعد شماره شرکت ها وکارخونه هاروپیداکنیم وباهشون تماس بگیریم برای عقد قراداد حضوری. من خودم تازه 2 روز امدم و ازمایشی هستم و هنوز حقوقم مشخص نیست ولی حقوق پایه هست اولش. اگه کمکی میتونید بهم کنید ممنون میشم.