سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید (/showthread.php?tid=10064)

سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید - شاهرخ - 11-16-2013 09:36 PM

سلام
میخواستم ببینم کسی در مورد بازده ی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوای ماشین اطلاعاتی داره؟اصلا کار خوبی هست؟کسی توی آشنا یا دوستاش کسیو میشناسه که این کارو کرده باشه؟ توی نت که فقط درمورد خط تولیدش هست و تبلیغات فروش دستگاهاش هست در مورد بازده واقعیش هیچی نیست

RE: سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید - مهدی گل محمدی - 11-16-2013 09:48 PM

از نظر من اینهایی که دستگاه خط تولید رو میفروشند و تضمین خرید محصول از شما رو میدن....یه مشت کلاه برداری بیش نیستند
در ضمن منی که میخوام برا ماشینم ف/ی/ل/ت/ر هوا بخرم هیچوقت نمیم یه ف/ی/ل/ت/ر هوای غیر استاندارد و بی نام و نشون بخرم...و معمولا سعی میکنم ف/ی/ل/ت/ر هوای سرکان بخرم...چون جوابش رو پس داده

RE: سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید - tondar12 - 11-17-2013 12:08 AM

یه توصیه دوستانه هر وقت دیدید یه چیزی رو خیلی دارن تبلیغ می کنن اصلن طرفش نرید به هیچ عنوان !!!

یه بار رفتم تو اتاق یکی از دوستان تو جهاد همین که وارد شدم شروع کرد داد و فریاد کردن که آقا نمی دیم نمی دیم دیگه مجوز ورمی کمپوست نمی دیم ولمون کنید آقا و فلان و فلان!!
گفتم چی شده ؟ گفت کچلمون کردن این ورمی کمپوستا ! از در و دیوار داره ورمی کمپوست میریزه!!

RE: سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید - یوسف خادم پیر - 11-17-2013 12:27 AM

سلام.
آقی گل محمدی گل گفتن.
ف.ی.ل.ت.رهوا جزو اون جیزای که توماشین مصرفش خیلی کمه یعنی خیلی دیرموقع تعویض اون میاد ووقتی ادم بخواد تعویص کنه میره بهترین جنس رو میخره که کیفیتداره به قواآقا مهدی میره سرکان میخره که کیفیتش تضمین شداست.
اگرم خیلی به این شغل علاقه داری میتونی واردکنی ارنوع باکیفیتشوکه اونم به مراطب سودبهتری داره ازتولیدش.

RE: سوال در مورد راه اندازی یک خط تولید - Poacher - 11-17-2013 12:30 AM

لطفا قبل از ایجاد تاپیک و طرح سئوال جستجو کنید!
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1904

تاپیک بسته شد.