سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایجاد یک کانال ارتباطی مطمئن از مرحله دریافت پول تا تحویل کالای سفارشی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: ایجاد یک کانال ارتباطی مطمئن از مرحله دریافت پول تا تحویل کالای سفارشی (/showthread.php?tid=10059)

ایجاد یک کانال ارتباطی مطمئن از مرحله دریافت پول تا تحویل کالای سفارشی - Raha.Parsa - 11-16-2013 12:22 PM

سلام خدمت تمامی میلیارد های عزیز فعلی و آینده ی هم وطن
.
دوستان من یه سیستم سفارش کالا در نظر دارم.. البته الانه هم به نوعی باهاش سروکار دارم اما میخوام گسترده تر بشه...
.
بعضی مشتری های خاص هستن که یک سری کالا رو سفارش میدن و ما هم این کالا و اجناس رو از کشور های دیگه براشون پیدا میکنیم و تحویل شون میدیم..
.
این مشتری ها و سفارش دهنده ها شناخته شده هستن و همچنین قابل اعتماد..
.
کاری که من میخوام انجام بدم گسترش دادن این سیستم هستش... طوری که مشتری ها و سفارش دهنده های دیگه هم «که ناشناس هستن» جذب بشن و بیان سفارش کالا بدن..
..
در این بین چیزی که من میخوام در موردش نظر شما دوستان و اساتید گرامی رو بدونم یک کانال ارتباطی مطمئن هست. به این صورت که هم من مطمئن باشم که مشتری واقعا اون جنس سفارش داده شده رو میخواد و هم اینکه اگه مشتری به من پولی رو داد ایشون مطمئن باشه که من پولشو بالا نمیکشم و واقعا جنس مورد نظرش رو براش تهیه کرده و تحویلش میدم...
.
ممنون میشم همه ی شما عزیزان گرامی و اسایتد محترم تشریف فرما شوید و نظرات خودتون رو با بنده در میون بزارید.[/size]

RE: ایجاد یک کانال ارتباطی مطمئن از مرحله دریافت پول تا تحویل کالای سفارشی - soshiant - 11-16-2013 04:37 PM

از سایتهای چینی خرید می کنید؟
شما باید ابتدا تو چند تا سایت معتبر تبلیغاتی مثل کلوپ و همین سایت و ... تبلیغ کنید و بعد از این که شناخته شدید در واقع اون کانال مطمئن بوجود می آد.
تو شهر خودتون از دوست و رفیق و آشنا شروع کنید.
واسه سایتتون مجوز بگیرید تا اعتماد بیشتری جلب کنید

RE: ایجاد یک کانال ارتباطی مطمئن از مرحله دریافت پول تا تحویل کالای سفارشی - Raha.Parsa - 11-16-2013 05:28 PM

(11-16-2013 04:37 PM)soshiant نوشته شده توسط:  از سایتهای چینی خرید می کنید؟
شما باید ابتدا تو چند تا سایت معتبر تبلیغاتی مثل کلوپ و همین سایت و ... تبلیغ کنید و بعد از این که شناخته شدید در واقع اون کانال مطمئن بوجود می آد.
تو شهر خودتون از دوست و رفیق و آشنا شروع کنید.
واسه سایتتون مجوز بگیرید تا اعتماد بیشتری جلب کنید

ممنون از توجه تون

از سایت های چینی؟ منظورتون خرید آنلاین هست؟ اگه اینطوره خیر..
به نوعی به طور مستقیم با چن تا کشور در ارتباطیم... بعضا به خود تولید کننده های چین هم سفارش میدیم...

خودم یک وبسایت مد نظرم بود برای گسترش و جذب مشتریان بیشتر..

اما فرضا من وبسایت رو راه اندازی کردم، شماره تماس مستقیم هم گذاشتم، مجوزم براش گرفتم « برا شرکت و اینا » ... خب حالا نمیشه که هر کی اومد و گفت فلان جنس رو میخوام بهش اعتماد کرد و براش سفارش داد... وقتی یه وبسایت برای اینکار راه اندازی بشه یا در سطع گسترده تبلیغ بشه امکان مواجه با افراد کلاه بردار هم بیشتر میشه.
اینجاست که نیاز به روشی مطمئن برای ایجاد اعتماد بین طرفین احساس میشه

بنا به گفته شما بعد از تبلیغ و شناخته شدن بنده و شرکت، اکثر مشتریان جدید و ناشناخته به من اعتماد خواهند کرد چون به هرحال دارای نام و اعتباری خواهم بود« که البته اینم بعد از کار با تعدادی مشتریان جدید بدست میاد» اما من چطور میتونم به این مشتریان جدید و ناشناخته اعتماد کنم؟؟

از ناظمان و مدیران محترم انجمن بخاطر پست قبلیم معذرت خواهی مکنم... متاسفانه نتونستم ویرایشش کنم «دکمه ی ویرایش ندارم O.o » لطفا در صورت امکان پست قبلیمو حذف کنید..