سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم (/showthread.php?tid=10027)

به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - پرواز - 11-12-2013 11:13 AM

سلام. من میخوام یه محصولی رو از انگلیس و یکی دیگه رو از آمریکا وارد کنم. البته در شروع کار تعدادش در هر بار سفارش زیاد نیست. بنابراین در شروع کار یه تجارت بزرگ محسوب نمیشه. تصور کنید دنبال کسی میگردم که برا من یه چیزی رو از اونجا بخره و بفرسته. طبیعتا هزینه های ارسال و غیره رو هم خودم پرداخت میکنم.
محصولی که میخوام وارد کنم یه نوع قرص لاغریه.
کسی میتونه کمکم کنه؟

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - m-jalalvand - 11-12-2013 11:32 AM

سلام
اسم قرص ها چیست؟احتمال میدم بتونم براتون با واسطه خریداری کنم....لطفا نام و شرکت سازنده اونو پ.خ کنید
مرسی

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - پرواز - 11-16-2013 08:12 PM

من هنوز به نتیجه نرسیدم. اگر کسی میتونه کمکم کنه خبر بده

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - مهران 313 - 11-16-2013 09:44 PM

یکی از رفیقهای بنده تو امریکا هست

اسم کامل محصول را بگویید تا بهش بگم

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - مهدی 1 - 11-16-2013 10:27 PM

اول از همه باید ببینی می تونی از پست چهارراه لشگر تحویل بگیرید یا خیر
اگر اصفهان باشید هم پست نشاط برای تحویل خیلی اذیت می کنه

بقیه اش مشکلی نداره

با این سایت هماهنگ کن ،معتبره ، فقط کارمزدهاشون کمی بالاست ، اگر از لحاظ قیمتی به توافق نرسیدی بگو تا شخص دیگه ای بهتون معرفی کنم که قیمتهاش پایین تر باشه . ولی سایتی که دادم تجربه و اعتبار خوبی دارند
http://www.irandeliver.com/

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - MohamadMJ - 11-17-2013 12:07 AM

نمیدونم منظور شما از مقدار کمی چیه.
اگر طوریه که واردات حساب بشه که خب قوانین خودش رو داره اگر مقدارش طوریه که مثلا به عنوان هدیه یا سوغات باشه یه جریان دیگه.

نکته ای که هست در هر دو حالت ورود قرص به داخل کشور راه ساده ای نیستا. از آشنا و اینا که بگذریم هزینه های دیگه ای برای تست کردنشون و تایید بهداشت و اینا نیاز داره.
در مورد ترخیص کالا ها یه سری ارگان ها میتونن اینطور محصولات رو وارد کنن فقط. مگر اینکه قاچاق وارد بشه.

تمام موارد هم منطقی هستش البته.
موفق باشید

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - khosroba - 11-17-2013 02:41 PM

سلام
در کشور آلمان فروشگاهایی هست که لباسهای مارک دار رو بعد از خارج شدن از مد روز می فروشن البته با قیمت های خیلی ارزو ن
حالا سوال این هست ایا ورود لباس مارک دار به ایران قانونی هست و اینکه از چه راهی میشه بدون گمرک مثلا از ترکیه یا عراق جنس وارد کرد

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - khosroba - 11-17-2013 02:51 PM

پست بالا رو من اشتباه اینجا ارسال کردم ایا نمیشه جواب رو پاک کرد

RE: به دنبال یک وارد کننده از انگلیس و آمریکا هستم - پرواز - 11-18-2013 11:39 AM

(11-16-2013 10:27 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  اول از همه باید ببینی می تونی از پست چهارراه لشگر تحویل بگیرید یا خیر
اگر اصفهان باشید هم پست نشاط برای تحویل خیلی اذیت می کنه

بقیه اش مشکلی نداره

با این سایت هماهنگ کن ،معتبره ، فقط کارمزدهاشون کمی بالاست ، اگر از لحاظ قیمتی به توافق نرسیدی بگو تا شخص دیگه ای بهتون معرفی کنم که قیمتهاش پایین تر باشه . ولی سایتی که دادم تجربه و اعتبار خوبی دارند
http://www.irandeliver.com/
ممنون. باهاشون هماهنگ کردم یکی دو روز پیش. گفتن قرص و اینا نمیتونیم وارد کنیم. آخه جالب هم اینه که این اصلا قرص درمانی نیست. یه قرص تقویتیه. یه چیز تو مایه های محصولات زیبایی
(11-17-2013 12:07 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  نمیدونم منظور شما از مقدار کمی چیه.
اگر طوریه که واردات حساب بشه که خب قوانین خودش رو داره اگر مقدارش طوریه که مثلا به عنوان هدیه یا سوغات باشه یه جریان دیگه.

نکته ای که هست در هر دو حالت ورود قرص به داخل کشور راه ساده ای نیستا. از آشنا و اینا که بگذریم هزینه های دیگه ای برای تست کردنشون و تایید بهداشت و اینا نیاز داره.
در مورد ترخیص کالا ها یه سری ارگان ها میتونن اینطور محصولات رو وارد کنن فقط. مگر اینکه قاچاق وارد بشه.

تمام موارد هم منطقی هستش البته.
موفق باشید
بله درسته ورودش مث اینکه سخته. دارم بیخیالش میشم. یکی از دوستانم خیلی راحت داره از طریق نامزدش واردمیکنه. نمیتونم ازش بپرسم چجوری. مستقیم از اونجا به آدرس افراد در ایران میفرستن. البته در حد یکی دو تا. هزینه ی پست هم زیاد نمیشه اینطور که مشخصه.