سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - م توکلی - 03-03-2015 11:23 AM

28 ساله هستم ،کارشناسی کامپیوتر نرم افزار،اصفهان هستم،خانواده متوسط رو به خوب.از طریق همسرم با این سایت آشنا شدم
میدونم تا حالا خیلی تلاشم کم بوده برای پیشرفت،اما از موقعیت الانم راضی نیستم.دوست دارم با همسرم یک کاری شروع کنم و اشتغال زایی کنیم.همسرم پشتکارش از من خیلی بیشتره
افق آیندمونو خیلی روشن میبینم.دوست دارم تا یک سال و نیم دیگه با راهنمایی شما دوستان یک کار تولیدی خوب رو شروع کرده باشیم و به سود دهی رسیده باشیم.
آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان دارم.ما میتوانیم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - vahid26 - 03-14-2015 03:37 PM

salam vahid hastam 25 sale foghe lisanse mohandesi shimi khedmat naraftam kar azad ham anjam middam chan mah dge khedmat ham mikham beram

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ksmb - 03-15-2015 12:39 AM

سلام

من نمیدونم چطور راهنمایی بخوام

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - farshad2 - 03-22-2015 01:44 PM

چند سالی سر در گمی داشتم که بیشتر به خاطر کار بود و فرار از خدمت ترک تحصیل و بدتر مشکل هویتی که داشتم کارهایی که کردم هیچکدوم قدم بزرگی حساب نمیشد ولی منو با تجربه تر کرد اما با شکستهای زیاد که باعث شد افسرده هم بشم دنبال سینما بودم چند سال اما به خاطر بیکاری نشد ادامه بدم خانوادم نمیتونن ساپورت مالی کنن یا حتی کمکی برای راه اندازی کاری کنن کارای دو روزه زیاد کردم و رها کردم چون از کار کردن برا کسی خوشم نمیاد اما توان مالی هم برا ایده هام ندارم در هر زمینه مطالعه میکنم توان تحلیل و تشریح و شاید بشه گفت تدریس بالایی دارم(نظر اطرافیانم هم همینه) خوش قیافم و به مدلینگ ویولت دعوت شدم اما به دلیلی نامعلوم نشد باهاشون همکاری کنم .
امسال تصمیم گرفتم دنبال راههای سهل الوصول نباشم و از ریشه هر چی رو با تصمیمات نابجام و تنبلی خراب کردم از نو بسازم و هدفمند زندگی کنم به طریقی کارت معافیت گرفتم مهر تصمیم به ادامه تحصیل دارم و میخوام یه مدیر بازرگانی کار کشته بشم که فقط برای خودم کار کنم با کار روی ایده هام اما تا اون زمان برای کسب درآمد قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی داشتم که هم برای خودم کار کنم و راحتر برای تحقق تصمیماتم زمانم رو مدیریت کنم اما فعلا به آمادگی راه اندازی سایت رو ندارم و حس میکنم باید بیشتر روش کار کنم آموزش ببینم ویه پی ریزی اساسی کنم پس فعلا سراغ فروش و بازاریابی میرم چون اینم یکی دیگه از توانایی هامه که بقیه میگن اونم روابط عمومی بالا و قدرت قانع کردن بقیه که ظاهرم هم بهم کمک میکنه اما به مشاوره دوستان با تجربه در زمینه کسب درآمد از اینترنت نیاز دارم و یا از پیشنهاد همکاری در این زمینه استقبال میکنم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - jahanagahi - 03-22-2015 10:39 PM

مقدم تک تک عزیزان گلباران10_004

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mohsen1986 - 03-25-2015 09:26 PM

به نام خدا
محسن هستم 29 ساله مهندس عمران
متاهل هستم یه توراهی هم داریم
تو یه شرکت خصوصی مشغول به کارم درآمد ماهانه حدود 3 میلیون
با توجه به اینکه تو یه خونه ارزون قیمت مستاجر هستم تا 70 درصد درآمدم رو پس انداز می کنم.
تونستم یه سرمایه حدود 90 میلیونی داشته باشم همش با کار خودم
پیشنهادی که برای دوستان دارم اینه که تو ابتدای زندگی با کاهش هزینه ها و پس انداز هر چه بیشتر یه راه برای رشد هر چه بیشتر باز کنن.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Shadokht - 03-29-2015 10:38 PM

سلام.خسته نباشید.من تکنسین بیهوشی هستم و کار خوبی دارم ولی هم این کار جای پیشرفت خاصی ندارد هم فکر میکنم با روحیاتم زیاد سازگار نیست.رفتار خوبی با بیماران دارم وهمیشه دعای خیر انها منو بدرقه میکنه ولی روحیه ی طبیعت گرا و علاقه ی شدیدی به هنر و نجوم دارم.عضو سایت شدم تا بتونم خودم رو پیدا کنم وروحیه ی قدیمم که خیلی دوستش داشتم رو به دست بیارم.شخصیتم لیدره و زیردست بودن اذیتم میکنه.امیدوارم روحیه ی کارافرینی عزیزان کاربر به من هم کمک کنه.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - farzaneh_gh - 04-02-2015 03:15 PM

25 ساله، دانشجوی کارشناسی ارشد ریاضی، خوش خنده، گاهی وقتا آروم و صبور گاهی اوقات عصبی و کم طاقت، خوابالو و یکم تنبل، عاشق مطالعه و یاد گرفتن چیزای جدید ولی زود تو سختیا خسته میشه،

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - heliya - 04-04-2015 12:45 AM

سلام هلیا هستم 28 ساله ومتاهل مدرک کاردانی کامپیوتر دارم وساکن اصفهان هستم. بینهایت حساس و زود رنجم البته اونم بخاطر سختی های زیادیه که تا حالا پشت سر گذاشتم. همیشه دوست داشتم آدم موفقی باشم ولی تا حالا هیچ وقت فرصت نکردم برای خودم واهدافم وقت بذارم. سرم پر افکار مسمومه نا امیدیه که میخوام از خودم دورشون کنم. همیشه به در بسته خوردم و هر بار در جا زدم دلم میخواد آینده ام رو بسازم خیلی وقتا خسته و نا امید میشم. دوست دارم راه وروش درست زندگی کردن و پول دراوردن رو یاد بگیرم. خدارو چه دیدی شاید یه روزی منم میلیاردر شدم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - benaeimi - 04-13-2015 09:30 PM

سلام دوستان خوب
بهروز هستم 39 سال سن دارم فوق لیسانس متالورژی دارم حدود 11-12 سال است در صنعت کار میکنم در جنوب کشور کار کردم در تهران کار کردم همش هم تو شرکت های خصوصی بوده الان 2-3 ماهی است بیکارم به این نتیجه رسیدم که تو کار کارمندی ثبات شغلی و امنیت وجود نداره و می خواهم یه کاری برای خودم داشته باشم اما یه جورایی ترس میاد که تو نزدیک به بیست سال از دانشگاه و کار درگیر این رشته بودی حالا می خواهی رها کنی بروی سر یه کار جدید کاری که میخواهی از صفر شروع کنی اما از طرفی فکر میکنم اگر من امروز بتوانم روی پای خودم بایستم بهتر ایت تا بخواهم فردا این کار را کنم دوستان هم اگر کسی تجربه ای و یا توصیه ای در این زمینه داره ممنون میشم مرا راهنمایی کنه