سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور (/showthread.php?tid=10895)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - بابایی - 03-05-2014 09:21 AM

سلام
ایا پلن ها مشخص شده؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 03-05-2014 11:38 AM

دوستان پوزش از اینکه یکم پاسخ ها دیر شد

پکیج های نمایندگان مشهد ، اردبیل ، گیلان ، یزد ، تهران ، کرمان و ... ارسال شده، لطفا پس از دریافت پکیج اطلاع بدن تا یک توضیحات مختصر داره بهشون توضیح داده بشه .

(03-03-2014 03:09 PM)محمد رضوانی نوشته شده توسط:  با سلام

آیا برای اصفهان جای عامل پخش وجود داره؟
قیمت برای عاملین پخش؟

با آقا محمد هماهنگی انجام شد 10_004

(03-03-2014 03:28 PM)iran نوشته شده توسط:  سلام
لطفا قیمت و پلن ها رو برای من پی ام کنید.

دیروز انجام شد 10_004

(03-03-2014 03:34 PM)tehran1400 نوشته شده توسط:  سلام.
من هم میخواهم فروش داشته باشم.البته فروش من به صورت دستفروشی است.آقا مهدی لطف کن شماره نمایندهایت را بگذار تا خرید انجام شود.
البته من زیاد نمیخواهم در حد 20 30 بسته.اگر دیدم خوب فروش رفت باز هم میخواهم رخید کنم.
در کل ما هنوز هم منتظر اعلام نماینده های فروش هستیم

به محض اعلام نمایندگان می توانید از نزدیکترین نماینده تهیه کنید و به امید خدا کارتون را استارت بزنید. دوست داشتید شهرتون را برای بنده پی ام کنید تا زودتر ار اعلام رسمی به نماینده معرفی بشین 10_004

(03-04-2014 01:05 AM)mohamad javad نوشته شده توسط:  با اینکه ناظم انجمن تاپیک منو حذف کرد و وقتی اطلاعیه عاملیت فروش دادم اونم حذف کرد . ما هم اگه مایل باشید هستیم .

ناظم هست دیگه می خواهی پس برات تاپیک بزنند ، محمد جواد جان تاپیک را کامل مطالعه کن همه چی دستت می یاد، اگر موافق بودی مطابق اطلاعیه یک و دو عمل کن تا بررسی بشه 10_004

(03-04-2014 07:47 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سلام دوستان لطفا نتایج بازاریابی خودتون و نحوه استقبال از این برچسب هارو مرقوم بفرمایید.
تا سایر دوستان هم استفاده کنن.
(03-04-2014 11:57 PM)sinap نوشته شده توسط:  بچه ها از امروز نمونه ها را گرفتند و انشاالله نتیجه را اینجا با همدیگه شیر می کنند 10_004

سلام دوستان

یه سوال داشتم
معمولا وقتی برای اولین بار برای بازاریابی و فروش محصولی به فروشگاهی میریم طرف نقد حسابش رو تسویه نمیکنه به خصوص اینکه این محصول یه کار جدید هست و هنوز واسه طرف مقابلمون معلوم نیست که میتونه توی این فرصت 10 روزه بفروشه یا نه.
به نظرتون باید چی کار کرد؟

دقیقا ، تنها مشکل ، البته مشکل که نمی شه گفت ، سختگیری که مغازه دارها می کنند همینه که دوست ندارن پول بدن و می خوان امانی کالا را بگیرند . هیچ اشکالی نداره ، از لحاظ اطمینان که همراه با مواردی که برایه نماینده میاد ، دسته رسید سفارش هم میاد ، شما هر تعدادی به هر مغازه دادید ثبت می کنید و امضا می کنید ، یک رسید به ایشون و یک نسخه هم دست خودتون هست.
اما از لحاظ اینکه اگر فکر می کنید بمونه و ضرر می کنید ، به یکی دیگه از دوستان پیشنهاد دادم ، گفتم شما اگر خیلی نگرانی اون پلن دومی که امانی هست (برای نمایندگان تایید شده پلن ها ارسال شده) را بگیر ، بین 100 تا مغازه تقسیم کن ، هر مغازه که نصفش را هم بفروشه یعنی 10 تا !! ، شما به اصل پول و سود خودت رسیدی ، بقیه را هم بدون مشکل جمع می کنی و مرجوع می کنی . البته خوب در این حالت سودتون کمی کمتر می شه ولی ریسک به 0 می رسه . البته به همه گفتم بچه هایی هم که خودشون رفتن برای بازاریابی دیدن که استقبال در حدی هست که هیچی نمونه و کم هم بیارید . هر چی من بگم فایده نداره ، خودتون ببرید توی بازار ، همه این مسائلی که گفتم عملا دستگیرتون می شه

(03-05-2014 09:21 AM)بابایی نوشته شده توسط:  سلام
ایا پلن ها مشخص شده؟

بابایی جان نمونه ها که دستتون رسید ، اطلاع بدید تکمیلی را هم خدمتتون عرض می کنیم ، ولی دو مورد پلن اصلی در اطلاعیه سه برای همه ارسال شده 10_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - sinap - 03-05-2014 02:25 PM

دقیقا ، تنها مشکل ، البته مشکل که نمی شه گفت ، سختگیری که مغازه دارها می کنند همینه که دوست ندارن پول بدن و می خوان امانی کالا را بگیرند . هیچ اشکالی نداره ، از لحاظ اطمینان که همراه با مواردی که برایه نماینده میاد ، دسته رسید سفارش هم میاد ، شما هر تعدادی به هر مغازه دادید ثبت می کنید و امضا می کنید ، یک رسید به ایشون و یک نسخه هم دست خودتون هست.
اما از لحاظ اینکه اگر فکر می کنید بمونه و ضرر می کنید ، به یکی دیگه از دوستان پیشنهاد دادم ، گفتم شما اگر خیلی نگرانی اون پلن دومی که امانی هست (برای نمایندگان تایید شده پلن ها ارسال شده) را بگیر ، بین 100 تا مغازه تقسیم کن ، هر مغازه که نصفش را هم بفروشه یعنی 10 تا !! ، شما به اصل پول و سود خودت رسیدی ، بقیه را هم بدون مشکل جمع می کنی و مرجوع می کنی . البته خوب در این حالت سودتون کمی کمتر می شه ولی ریسک به 0 می رسه . البته به همه گفتم بچه هایی هم که خودشون رفتن برای بازاریابی دیدن که استقبال در حدی هست که هیچی نمونه و کم هم بیارید . هر چی من بگم فایده نداره ، خودتون ببرید توی بازار ، همه این مسائلی که گفتم عملا دستگیرتون می شه

[/quote]
نمیشه برا مغازه دارا هم مث شما شرط بزاریم که اگه نقدی بخرن این قیمت در میاد اگه امانی مثلا 30 درصد گرونتر؟ همچین کاری شدنی هست به نظرتون؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - esijm - 03-05-2014 10:56 PM

سلام
من برای پخش در خوزستان مخصوصا دو شهر اهواز و بهبهان آماده هستم.
آیا در این دو شهر نماینده دارید ؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - uniquemind - 03-07-2014 04:29 AM

سلام. به نظرتون میتونین همونطور که گفته بودین تا 20 اسفند برچسب ها رو توزیع کنین؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 03-07-2014 12:38 PM

نقل قول :نمیشه برا مغازه دارا هم مث شما شرط بزاریم که اگه نقدی بخرن این قیمت در میاد اگه امانی مثلا 30 درصد گرونتر؟ همچین کاری شدنی هست به نظرتون؟

چرا نمی شه ، بچه های زیادی هم تماس گرفتند برای این موضوع ، صددرصد باید بین قیمت فروش نقدیتون با امانی فرق بزارید ، هر چند با تموم این حالت ها بازم همه امانی می خوان 35

(03-05-2014 10:56 PM)esijm نوشته شده توسط:  سلام
من برای پخش در خوزستان مخصوصا دو شهر اهواز و بهبهان آماده هستم.
آیا در این دو شهر نماینده دارید ؟

هماهنگی های لازم انجام شد

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 03-07-2014 12:44 PM

(03-07-2014 04:29 AM)uniquemind نوشته شده توسط:  سلام. به نظرتون میتونین همونطور که گفته بودین تا 20 اسفند برچسب ها رو توزیع کنین؟

همه چی طبق برنامهست ، نگران نباشید 10_004

بچه ها از همدان و سیستان بلوچستان نمایندگی نداریم ! از دوستان کسی از اون مناطق نیست

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - moele - 03-07-2014 06:56 PM

آقا مهدی نماینده پخش اصفهان خودتون هستید ؟کی برچسبها به دستتون میرسه که اگر شد بیاییم برای بازاریابی و فروش
این برچسبها مگر امکان چاپ روی چیزهای مختلف را نداره ؟؟؟؟؟مثلا ظروف چینی سفال و........چرا اسم محصول طوری انتخاب شده که 95درصدفروشش فقط تا شب عید باشه؟؟؟؟؟؟؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - phoenix021 - 03-07-2014 08:37 PM

آقا من دیروز تبلیغ برچسب تخم مرغ رو پشت شیشه ی مغازه ی یکی از سوپرمارکت های محلمون دیدم . آیا دوستان شروع به بازاریابی کردند توی تهران یا این تبلیغ مختص محصول انجمن ما نیست ؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - delkhaste - 03-07-2014 09:26 PM

(02-25-2014 01:55 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  بچه ها نگرانی هاتون قابل درکه ، ولی فقط بگم که نگران این مسائل نباشید. این یک کار دوستانه برای کسب درامد همه اعضا هست و همگی پشت هم هستیم، اصل قضیه اینه که توانایی این کار را در خودتون ببینید ، بقیه مسائل همه حل شدنیه پس نگرانی از هیج بابتی نداشته باشید. ضمنا حداقل سرمایه مورد نیاز گفته شد که 2 میلیون ، کسی نگفت باید دومیلیون پرداخت کنید !! منظور این است که این حداقل سرمایه را توی حساب خودتون داشته باشید و در صورت نیاز بتوانید از اون استفاده کنید.
دوستانی که شرایط مالی کمتر از حداقل را داشته باشند می توانند عامل فروش بشن و به نمایندگان معرفی می شن ، نمایندگی ها انحصاری هست و هر شهر صرفا یک نماینده وجود داره و سایر مشتریان اون شهر به اون نماینده معرفی می شوند. فروش این جنس فقط در 10 روز اخر و بله برای ایام شب عید برنامه ریزی شده ، هماهنگی ها و ... هم از دفتر تهران انجام می شه فکر کنم همه سوالات را پاسخ دادم ، بازم موردی بود بفرمایید. ضمنا 5 6 شهر نمایندگی ها قطعی شده ، این را عرض کردم که بعدا ناراحتی پیش نیاد و بگن من زودتر و ....
ارادتمند / مهدی

سلام استاد...

ضمن تشکر و آرزوی موفقیت.

من یه دانش آموزم. با توجه به اینکه سرمایه ای هم ندارم... میتونم توی فرشو این محصول کمکی بکنم و در ازاش درآمدی بدست بیارم؟

Undecided
(03-07-2014 09:26 PM)delkhaste نوشته شده توسط:  
(02-25-2014 01:55 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  بچه ها نگرانی هاتون قابل درکه ، ولی فقط بگم که نگران این مسائل نباشید. این یک کار دوستانه برای کسب درامد همه اعضا هست و همگی پشت هم هستیم، اصل قضیه اینه که توانایی این کار را در خودتون ببینید ، بقیه مسائل همه حل شدنیه پس نگرانی از هیج بابتی نداشته باشید. ضمنا حداقل سرمایه مورد نیاز گفته شد که 2 میلیون ، کسی نگفت باید دومیلیون پرداخت کنید !! منظور این است که این حداقل سرمایه را توی حساب خودتون داشته باشید و در صورت نیاز بتوانید از اون استفاده کنید.
دوستانی که شرایط مالی کمتر از حداقل را داشته باشند می توانند عامل فروش بشن و به نمایندگان معرفی می شن ، نمایندگی ها انحصاری هست و هر شهر صرفا یک نماینده وجود داره و سایر مشتریان اون شهر به اون نماینده معرفی می شوند. فروش این جنس فقط در 10 روز اخر و بله برای ایام شب عید برنامه ریزی شده ، هماهنگی ها و ... هم از دفتر تهران انجام می شه فکر کنم همه سوالات را پاسخ دادم ، بازم موردی بود بفرمایید. ضمنا 5 6 شهر نمایندگی ها قطعی شده ، این را عرض کردم که بعدا ناراحتی پیش نیاد و بگن من زودتر و ....
ارادتمند / مهدی

سلام استاد...

ضمن تشکر و آرزوی موفقیت.

من یه دانش آموزم. با توجه به اینکه سرمایه ای هم ندارم... میتونم توی فرشو این محصول کمکی بکنم و در ازاش درآمدی بدست بیارم؟

Undecided

من توی اصفهانم... میتونم این برچسبا رو به دوستام تو کانون یا اون آشناهایی که توی پاساژ جعفری دارم... نمیدونم هر جا بشه بفروشم... ولی میگم سرمایه ای ندارم.
ولی خیلی دوس دارم برای این مدت مونده تا عید کاری انجام بدم...Undecided