سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - nami - 09-10-2012 11:35 AM

می توانید از sls یا نام فارسی سدیم لوریل سولفات برای ایجاد کف استفاده کنید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - ehsank - 10-20-2012 07:03 PM

(08-08-2012 11:38 PM)ehsank نوشته شده توسط:  سلام خیلی از مطالب دوستان تو این تاپیک استفاده کردم هز همه به خاطر اطلاعات صادقانشون ممنونم
اما یه سوال الان چند وقته دارم تحقیق میکنم واسه راه اندازی یه مغازه لوازم ارایشی ولی واقعا نمیدونم با سرمایه کمم میتونم این کار و شروع کنم یا نه مثلا با حدود 10 میلیون یه مغازه کوچیک بگیرم با یه اجاره حدود700 تومان و 5 میل هم واسه خرید جنس داخل مغازه(اگه هزینه دیگه ای هم هست خوشحال میشم دوستان راهنماییم کنن) حالا واقعا نمیدونم این شدنیه یا نه؟؟
راجع به مراحل کار هم اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم ....مثلا مراحل گرفتن جواز کسب ، کارای بیمه، نکات مربوط به اجاره مغازه و....

دوستان گلم اگه راجع به مراحل کار هم راهنماییم کنن ممنون میشم ....مثلا مراحل گرفتن جواز کسب ، کارای بیمه، نکات مربوط به اجاره مغازه و....

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 10-20-2012 09:14 PM

برای افتتاح مغازه لوازم آرایش سرمایه 10میلیون و کمتر از آن هم امکان پذیر است.
زمانی که مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی داشتم.
- مغازه ای اجاره کردم.دیوارهایش رنگ زدم .
- برای جنس به بانه رفتم و با فردی قرار داد بستم که اجناس مورد نظر من را در شهر محل سکونتم تحویل دهد.
- فاکتور به فاکتور تسویه می کردم.
مهم :
وقتی شریکم گفت خوب الان ویترین بزنیم, به او گفتم : من حوصله تک فروشی ندارم اجازه بده اجناس برسند و با دیدن عرضه اجناس توسط من تعجب میکنی.
وقتی سفارش رسید.کارتونها را در گوشه مغازه چیدم و از هرکذام نمونه ای در ویترین (البته منظور من میز است.)گذاشتم. چند ویزیتور دانشجو هم پورسانتی گرفتم و شروع کردیم به فروش.وقتی فروشگاه های بزرگ و داروخانه ها و مغازه دارها می آمدند کارتن کارتن جدا کرده و تسویه می کردند و می رفتند.
عالی کار گرفته بود.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - mohamad021 - 10-21-2012 11:38 PM

تعدادی سوال داشم
ممنون میشم جواب بدین دوستان
1- حداقل چقدر سرمایه لازمه؟؟
2- کسی مثل من ک ناوارد هستش میتونه بره بانه و با توزیع کننده قرارداد ببنده و بگه براش جنس بیارن؟؟
3- چطوری باید برای فروش کلی اقدام کرد؟؟(تکفروشی نه)
4- چطوری باید ویزیتور گرفت؟؟

پیشاپیش از پاسختون ممنون

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 10-22-2012 12:01 AM

(10-21-2012 11:38 PM)mohamad021 نوشته شده توسط:  تعدادی سوال داشم
2- کسی مثل من ک ناوارد هستش میتونه بره بانه و با توزیع کننده قرارداد ببنده و بگه براش جنس بیارن؟؟
پیشاپیش از پاسختون ممنون
1- با یک میلیون تومان هم می شود شروع کرد بشرطیکه اهدافت را نوشته باشی .
2- بله .در مرحله اول قیمت لوازم مورد نطر را در محل سکونت خود داشته باشید.در بانه فقط با مغازه دارهای عمده صحبت کن. با این سرمایه وقتی شروع میکنی کم ریسک تر است. نیازی به مغازه نیست.لوازم را در منزل بگذارید و نمونه ها را به داروخانه ها و فروشگاههای بزرگ ببریدو بازار یابی کنیدکم کم تجربه لازم را به دست آورده و سرمایه را زیاد میکنی.
3- با روابط عمومی بالا و سماجت و پافشاری و اعتماد بنفس زیاد.
4- فعلا نیازی به ویزیتور نداری.هر وقت کلان شروع کردی خودت راهش را پیدا میکنی.

موفقتر باشی.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - ELNINO 20 - 10-22-2012 12:28 AM

سلام این یکی از ایده های من هست که در اینده نه چندان دور
حتما عملیش میکنم تو این کار سر رشته دارم و تو کار ارایشگری هم هستم نظر شما عزیزان را راجع به اینکه من اگه بخوام ارایشگامو بهbarber shop تبدیل کنم مشکلی تو کارم بوجود نمی اره؟در مورد برند ها و فوایدشون اشنایی دارم راهنمایی کنین ممنون میشم

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 10-22-2012 12:38 AM

قکر کنم اگر اسم خارجی باشد جلوگیری کنند.
(10-22-2012 12:28 AM)ELNINO 20 نوشته شده توسط:  سلام این یکی از ایده های من هست که در اینده نه چندان دور
حتما عملیش میکنم تو این کار سر رشته دارم و تو کار ارایشگری هم هستم نظر شما عزیزان را راجع به اینکه من اگه بخوام ارایشگامو بهbarber shop تبدیل کنم مشکلی تو کارم بوجود نمی اره؟در مورد برند ها و فوایدشون اشنایی دارم راهنمایی کنین ممنون میشم

چرا آینده؟ با دویست , سیصدهزارتومان شروع کن و در مغازه ارائه دهید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - Divar - 10-22-2012 01:45 AM

ایتالیا بزرگترین تولید کننده محصولات آرایشی در دنیاست و ایرانیان عزیز بزرگترین مصرف کننده این محصولات در جهان

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - mohamad021 - 10-22-2012 02:54 AM

(10-22-2012 12:01 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
پیشاپیش از پاسختون ممنون
2- بله .در مرحله اول قیمت لوازم مورد نطر را در محل سکونت خود داشته باشید.در بانه فقط با مغازه دارهای عمده صحبت کن. با این سرمایه وقتی شروع میکنی کم ریسک تر است. نیازی به مغازه نیست.لوازم را در منزل بگذارید و نمونه ها را به داروخانه ها و فروشگاههای بزرگ ببریدو بازار یابی کنیدکم کم تجربه لازم را به دست آورده و سرمایه را زیاد میکنی.

موفقتر باشی.

ممنون از پاسخگویی تون
حالا به نظر شما من این 1- 2تومن رو برای بار اول باهاش فقط از یک نوع محصول بیارم یا چند محصول؟؟؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 10-22-2012 08:52 AM

(10-22-2012 02:54 AM)mohamad021 نوشته شده توسط:  
(10-22-2012 12:01 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
پیشاپیش از پاسختون ممنون

موفقتر باشی.

ممنون از پاسخگویی تون
حالا به نظر شما من این 1- 2تومن رو برای بار اول باهاش فقط از یک نوع محصول بیارم یا چند محصول؟؟؟

چند محصول.