سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) (/showthread.php?tid=6933)

RE: سفر به نصف جهان - مهدی گل محمدی - 04-06-2013 09:16 AM

مریم خانم اگر میخوای سررسید های زیبا بگیری و با تخفیف
برو سالنامه شفق وارد خیابان ظهیرالاسلام که شدی دست راست 3تا مغازه بعد از ورودی دوم پاساژ شقایق
و یا یه خورده بالاتر دست چپ سررسید شقایق تنوع بالایی داره

RE: سفر به نصف جهان - فرهاد قربانی - 04-06-2013 09:16 AM

(04-06-2013 12:10 AM)توانا نوشته شده توسط:  البته من پيشنهاد مي كنم درصورت صلاحديدگزارش جلسات انجمن درطول سفر ضبط و فيلمبرداري بشود و بعد از ويرايش و تدوين و اخذ مجوزلازم بصورت انبوه درقالب لوح فشرده تكثير و به اعضا محترم و سايرعلاقمندان واگذار گردد تا اين حد هم نرسد باز بعنوان سند همدلي و همكاري اعضا قابل دانلود و استفاده درانجمن و نگهداري درآرشيو خواهدبود
بی خیال بابا ما رو ترور میکنند.12_00212_002 همین جوریش هم ما کلی دشمن داریم.4yajuyo

RE: سفر به نصف جهان - ali mohammady - 04-06-2013 02:30 PM

(04-06-2013 07:58 AM)habib tousi نوشته شده توسط:  
(04-06-2013 02:11 AM)ali mohammady نوشته شده توسط:  معاون عزیز اگه براتون مقدوره هر سررسیدی برای خودتون خریدین برای من هم بگیرید.این سررسید میشه جزیی از خاطراتم.
هزینه مادیش رو هم تو سفر حساب میکنم.

تشکر زیاده زیاد و فراوون بباره امسال بارون براکت برامون فراوون
من عاشق این فکرای قشنگم.میبینی چه هم اتاقی خوبی دارم.خانم معاون؟ شما یه نظر بخواه و اونایی که دوست دارند اعلام کنند تا سر رسید یه نوع بگیرید و هزینه شو یا کارت به کارت میکنیم براتون یا اصفهان اومدیم بهتون میدیم
اینجوری حداقل تخفیف هم میتونید بگیرید
.فکر کنم همون کارت به کارت خوب باشه که شما هم مشکلی نداشته باشید

اقا حبیب ممنون از لطفتون.هم اتاقی خوب من ازت یه خواهش دارم
تا سه شنبه نیستم اگه خبری شد به من هم اطلاع بدین.
09355960003
باتشکر فراوووووووووووووون بارون عشق بباره برامون

RE: برنامه ریزی سفر به نصف جهان - amirabbas - 04-06-2013 02:59 PM

جواب نبود؟ Smile

RE: سفر به نصف جهان - farshad5610 - 04-07-2013 09:37 AM

(02-11-2013 12:12 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  در اصفهان عزیزانی چون جناب محمد شموسی - جناب مهدی 1 و.......
حضور دارند.
عزیزان اصفهانی لطفا اعلام حضور فرمائید.
استقبال فراموش نشود.SmileSmileSmile
--------------
منتظر حضور سبزتان هستم

RE: سفر به نصف جهان - نرگس فیاض - 04-07-2013 10:16 AM

دوستان من هم یه پیشنهاد دارم دفتر برنامه ریزی سالانه رو که از دفتر راه موفقیت دکتر احمدی منش خریدم یه ویژگیهای خاصی داره که مثل یه منشی دقیق همیشه همراه شماست واجرای برنامه ها رو یادآوری وکنترل میکنه البته قیمتش شاید گرون باشه من دو سال پیش خریدم 28000 تومان ولی با توجه به عدم درج تاریخ روی صفحات ،از هر روزی که این دفتر رو تهیه کنید تا یکسال کامل قابل استفاده است.
صفحات اول با عبارتهای تاکیدی شروع شده بعد از اون شامل موارد زیر میشه:
تعهدات ویادداشتهای مهم سال- اهداف معنوی- اهداف ذهنی- علمی- اجتماعی وخیرخواهانه- خانوادگی - جسمی-مالی شغلی- تفریحی وماجراجویانه- صفحه تابلوی آرزوها-شرح هزینه ها - برنامه مالی-سررسیدها وچکها-ایده های نوین وخلاق
البته خودتون هم میتونید داخل یه سررسید معمولی صفحات رو با موضوعات فوق طراحی کنید.
پرانرژی تر وشاد ترباشید.

RE: سفر به نصف جهان - یک همراه سبز - 04-07-2013 01:41 PM

جهت اطلاع دوستان امروز یکشنبه مورخ 18 فروردین 92 آب در بستر زاینده رود جریان می یابد و فعلا تا 3ماه جاری است تا بعد که مسئولین بر ادامه یا بستن آن تصمیم بگیرن...

RE: سفر به نصف جهان - farshad5610 - 04-07-2013 02:14 PM

دوستان عزيز سلام وحالتون چه طوره ؟‌خوبه ؟
آقا ما مشتاقانه منتظر حضور سبزتان هستيم تشريف بياوريد اصالا خونه خودما چرا بريد هتل ؟
البته من قبلا يه پستي زده بودم كه متاسفا مشكلات سيستم پيش اومد وپاك شد!!!
من 2تا خبر خوب واسه برو بچش ميلياردر دارم .
دومي را اول ميگم :
1/ يك = اگر تعداد دوستان عزيز وزمان دقيق اعلام شود من ميتوانم به عنوان ليدر گروه به صورت رايگان همراه شما باشم و تمام اثار تاريخي و فرهنگي و عجايب اصفهان را به صوررت رايگان آموزش وتوضيح دهم (چون هر كسي همه جا اجازه ورود نميدهند براي بازديد) من دليل راه زني در ميراث فرهنگي ميتوانم اين كار را بكنم .(( فقط تعداد كامل و زمان )) شايد هم بتوانم هزينه بازديد آثار را نصف قيمت بگيرم ./
2/دوم اينكه من براي كليه دوستان عزيز كه قدم بر روي چشمان ما ميگذارند و تشريف مياورند شهر خودشان نصف جهان يه سوپرايز يا (...... بعدا اعلام ميشود ......) دارم كه به موقش عرض ميكنم. كاري داشتيد بگيد تا من براتوو از قبل انجام دهم.

برنامه هاي واستون دارم صبر كنيد ... بيايد 12_0025_00410_004HeartExclamation

RE: سفر به نصف جهان - jahanagahi - 04-07-2013 03:01 PM

فرشاد جان ممنون. انشالله که خیر است.Smile

RE: سفر به نصف جهان - M3HDI - 04-07-2013 04:16 PM

(04-07-2013 02:14 PM)farshad5610 نوشته شده توسط:  دوستان عزيز سلام وحالتون چه طوره ؟‌خوبه ؟
آقا ما مشتاقانه منتظر حضور سبزتان هستيم تشريف بياوريد اصالا خونه خودما چرا بريد هتل ؟
البته من قبلا يه پستي زده بودم كه متاسفا مشكلات سيستم پيش اومد وپاك شد!!!
من 2تا خبر خوب واسه برو بچش ميلياردر دارم .
دومي را اول ميگم :
1/ يك = اگر تعداد دوستان عزيز وزمان دقيق اعلام شود من ميتوانم به عنوان ليدر گروه به صورت رايگان همراه شما باشم و تمام اثار تاريخي و فرهنگي و عجايب اصفهان را به صوررت رايگان آموزش وتوضيح دهم (چون هر كسي همه جا اجازه ورود نميدهند براي بازديد) من دليل راه زني در ميراث فرهنگي ميتوانم اين كار را بكنم .(( فقط تعداد كامل و زمان )) شايد هم بتوانم هزينه بازديد آثار را نصف قيمت بگيرم ./
2/دوم اينكه من براي كليه دوستان عزيز كه قدم بر روي چشمان ما ميگذارند و تشريف مياورند شهر خودشان نصف جهان يه سوپرايز يا (...... بعدا اعلام ميشود ......) دارم كه به موقش عرض ميكنم. كاري داشتيد بگيد تا من براتوو از قبل انجام دهم.

برنامه هاي واستون دارم صبر كنيد ... بيايد 12_0025_00410_004HeartExclamation

سلام فرشاد جان

عزیز اینطوری که همه زحمتا میوفته به دوش شما !

آقا فرشاد گز هم بهمون میدید ؟ Yosef.gif