سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - YashaR1989 - 04-28-2012 02:11 PM

دم خودم گرم Yosef.gif
همش یه لینک گذاشتما Yosef.gif

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - rad86 - 04-29-2012 08:36 PM

منم امروز عضو شدم
فکر کنم از گوگل پیدا کردم.
انجمن و ایده ی جالبی هست.امیدوارم مثل خیلی از انجامنهای دیگر وسط راه قطع نشود و ...
ایده این انجمن دارای پتانسیل خوبی برای گسترش و بسط دادن هست و قطعا خیلی موفق خواهد بود البته بشرطی که ادامه دار باشد.
خیلی از مطالب انجمن رو امروز خوندم.البته جسته گریخته.چون وقت نمیشد ممتد و طولانی پای وب بشینم.
خوشحال میشم در جلسات حضوری آینده بتونم شرکت کنم و اگر کمکی از دستم بر بیاد برای اعضا محترم ، خوشحال میشم انجامش بدم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 04-29-2012 08:41 PM

قدمت گلباران. انشالله ادامه دار خواهد بود.
به شرطی همه دست به دست هم دهیم و ادمین عزیز را تنها نگذاریم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - rad86 - 04-29-2012 09:05 PM

(04-29-2012 08:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  قدمت گلباران. انشالله ادامه دار خواهد بود.
به شرطی همه دست به دست هم دهیم و ادمین عزیز را تنها نگذاریم.

انشاا... همینطور خواهد بود.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 04-29-2012 09:24 PM

(04-29-2012 08:36 PM)rad86 نوشته شده توسط:  منم امروز عضو شدم
انجمن و ایده ی جالبی هست.امیدوارم مثل خیلی از انجامنهای دیگر وسط راه قطع نشود و ...
ایده این انجمن دارای پتانسیل خوبی برای گسترش و بسط دادن هست و قطعا خیلی موفق خواهد بود البته بشرطی که ادامه دار باشد.
خیلی از مطالب انجمن رو امروز خوندم.البته جسته گریخته.چون وقت نمیشد ممتد و طولانی پای وب بشینم.
خوشحال میشم در جلسات حضوری آینده بتونم شرکت کنم و اگر کمکی از دستم بر بیاد برای اعضا محترم ، خوشحال میشم انجامش بدم.

سلام دوست عزیز
ورودتان را به انجمن خودتان تبریک عرض می کنم، امیدوارم لحظاتی سرشار از موفقیت را در کنار هم داشته باشیم.
موفق باشید

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - rad86 - 04-29-2012 10:56 PM

(04-29-2012 09:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(04-29-2012 08:36 PM)rad86 نوشته شده توسط:  منم امروز عضو شدم

سلام دوست عزیز
ورودتان را به انجمن خودتان تبریک عرض می کنم، امیدوارم لحظاتی سرشار از موفقیت را در کنار هم داشته باشیم.
موفق باشید

ممنونم از لطفتان.
منم ایده های زیادی داشتم و دارم و خداروشکر توانستم تو این 8-9 سال خیلیهاشون رو عملی کنم و بهشون برسم.
مهمترین چیز در موفقیت یک کار بنظرم اینه که بهش اعتقاد داشته باشیم و بعدشم پشتکار.که جفتشو شما ادمین محترم دارین.
انشاا... منم بتونم به این ایده و حرکت زیبای شما در حد توانم کمکی بکنم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - nazli - 05-01-2012 02:35 PM

من امروز عضو شدم...
تو سایت تک بوک در حال دانلود کتاب بودم که تیتر ماهنامه توجهم رو جلب کرد..
دانلودش کردم و از اونجایی که مطالب در راستای اهدافم بود اومد اینجا و خیلی خوشحالم با دوستان با انگیزه و فعالی مثل شما آشنا شدم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - MARYAR - 05-01-2012 04:20 PM

نازلي جان از آشنايي و اومدنتان به انجمن بسيار خوشحاليم.
امیدوارم لحظاتی سرشار از موفقیت را در کنار هم داشته باشیم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - nimabahari - 05-05-2012 12:29 AM

فروشگاه اينترنتي لوتوس به آدرس http://www.shoping1.com مال منه.
من هر روز 2 يا 3 بار به بخش آمار سايتم مراجعه ميكنم تا ببينم از كجا مراجعه ميشه به سايت.حدود 1 ساعت پيش ديدم كه از اين سايت لينك شده كه برام جالب بود.و الان خودم هم عضو شدم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 05-05-2012 12:37 AM

نیما جان ورودتان را به انجمن خودتان تبریک میگویم
امیدوارم بتوانیم از تجربیات یکیدیگر استفاده کرده و شاهد موفقیت های یکدیگر باشیم.