سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - vox00vox - 02-07-2012 09:47 PM

(01-30-2012 02:32 AM)یاکوزا نوشته شده توسط:  من میخوام فروشگاه لوازم ارایشی بزنم ب نظرتون چقدسرمایه نیاز؟

این سوال من هم هست. ممنون میشم دوستان عزیز توضیح بدن

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 02-07-2012 09:55 PM

والا الان یکی از دوستان من با حدود 30 میلیون (خرید وسایل+اجاره مغازه+خرید لوازم آرایشی)این کاررو شروع کرده

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - goldmen - 02-08-2012 12:14 AM

لواز ارايشي تو ايران يك بازار بسيار پرسودي هست....... ولي نه ديگه براي كاسب ها........ درسته هنوز اون ها درامد بسيارزيادي دراين كار دارند ولي اگر بري توكار توليدش بدون درد سر ميري تعطيلات.......

لوازم آرايشي تو ايران بازاري نزديك به1 ميليارد دلاري داره... دومين مصرف كننده جهان بعد ازكشور عربستان

براي تهيه لوازم دو حالت بيشتر نداري

يا مجاز يا قاچاق..... باهم نمي توني هردو رو داشته باشي

اگر مجاز بخواي فعاليت كني..... بايد بري مجوز هاي لازم از بهداشت رو بگيري.... از شركت ها خريد كني..... براساس خريدت... شركت ها بهت تخفيفات بسيار ميدن.... بازرسي هاي مرتب از بهداشت ........ و...

ولي بخواي بري تو كار قاچاق:
يك ادم براي خودت بايد لب مرز جور كني....... فقط ار مرز برات رد كنه...... بازرسي هاي بهداشت رو بايد باهاش كنار بياي..... قلابي بودن وغير بهداشتي بودن لوازم ارايشي رو بايد كنار بياي..... دچار مشكلات پزشكي مشتريهات بخاطر جنس نامرغوب بودن رو بايد كنار بياي

براي هزينه اوليه:
بحث كرايه مغازه ودكور..... جدا هرچقدر توان ماليت ميكشه

ولي براي خريد..... دردوحالت ميتوني با5-10 ميليون يك مغازه كامل زده باشي........

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - vox00vox - 02-08-2012 09:30 AM

(02-07-2012 09:55 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  والا الان یکی از دوستان من با حدود 30 میلیون (خرید وسایل+اجاره مغازه+خرید لوازم آرایشی)این کاررو شروع کرده

(02-08-2012 12:14 AM)goldmen نوشته شده توسط:  لواز ارايشي تو ايران يك بازار بسيار پرسودي هست....... ولي نه ديگه براي كاسب ها........ درسته هنوز اون ها درامد بسيارزيادي دراين كار دارند ولي اگر بري توكار توليدش بدون درد سر ميري تعطيلات.......

لوازم آرايشي تو ايران بازاري نزديك به1 ميليارد دلاري داره... دومين مصرف كننده جهان بعد ازكشور عربستان

براي تهيه لوازم دو حالت بيشتر نداري

يا مجاز يا قاچاق..... باهم نمي توني هردو رو داشته باشي

اگر مجاز بخواي فعاليت كني..... بايد بري مجوز هاي لازم از بهداشت رو بگيري.... از شركت ها خريد كني..... براساس خريدت... شركت ها بهت تخفيفات بسيار ميدن.... بازرسي هاي مرتب از بهداشت ........ و...

ولي بخواي بري تو كار قاچاق:
يك ادم براي خودت بايد لب مرز جور كني....... فقط ار مرز برات رد كنه...... بازرسي هاي بهداشت رو بايد باهاش كنار بياي..... قلابي بودن وغير بهداشتي بودن لوازم ارايشي رو بايد كنار بياي..... دچار مشكلات پزشكي مشتريهات بخاطر جنس نامرغوب بودن رو بايد كنار بياي

براي هزينه اوليه:
بحث كرايه مغازه ودكور..... جدا هرچقدر توان ماليت ميكشه

ولي براي خريد..... دردوحالت ميتوني با5-10 ميليون يك مغازه كامل زده باشي........

با تشکر فراوان از توجهتون
می خواستم بدونم میشه روی این کار بعنوان یه شغل همیشگی نگاه کرد؟ توجیه سرمایه به سوددهی اون چطوریه؟ کدومش به نظر شما بهتره: مغازه زدن و کاسبی یا جنس آوردن و عمده رد کردن؟ مزایا و معایبشون نسبت به هم چیه؟
ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - goldmen - 02-08-2012 11:56 AM

كلي فروشي يك سريع مزايا ومعايب داره... خرد فروشي يك سري معايب ومزايا........ درهمه كارها

مزايا كل فروشي: با مشتري هاي بزرگ سر كار داري....پول هاي درست رد وبدل ميشه... درنتيحه اعتبار بين بانكها وبازار بيشتري داري
سودت بعد از هر خريد بصورت كلي تر گير ت مياد(( چون كلي جنس داري ميفروشي))
ميتوني از تخفيفات اوليه شركت ها و بازاري هاي بزرگ تر استفاده كني
از مسايل پشت پرده براي نرخ ها خبر داري........((‌بحث انبار كردن..نفروختن تا گرون شدن... خريد بموقع اجناس))

معايب....يكي پولتو ببره...كلي پول ازدست دادي........
واحد بازرسي وتعزيرات گام اول سراغ تو مياد.....
مديريت سرمايه يا ماليت اشتباه باشه يك شب ورشكست ميشي

خرد فروشي:
مزايا: با مشترهاي زيادي سر وكار داري...... تنوع ميشه برات
با سرمايه كم هم ميتوني فعاليتو اغاز كني
چون كلي فروش ها بسيار تخفيف هاي عالي ميدن..... ميتوني بسيار سود كني.....

معايب:
ذره ذره فروش داري..پس ذره ذره هم سود ميكني...
بدهي هاي ريز زياد ميشه...
نرخ ها رو هميشه دست اخر بهت ميرسه
پس قدرت رقبات كمتري داري با رقبا

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - یاکوزا - 02-09-2012 02:23 PM

مرسی از راهنمایی ها دوهفته منتظر جواب از دوستان بود
vox00voxممنون دوست عزیز

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - motafaker77 - 07-02-2012 09:16 AM

سلام دوستان.من میخوام یه مغازه لوازم آرایشی تو قشم راه بندازم.قراره با خواهرم شریک شیم وام جور کنیم راه بندازیم.نظرتون چیه؟دوستان کسی تو قشم تجربش داره؟چه جوری از دبی جنس بیارم؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - ehsank - 08-08-2012 11:38 PM

سلام خیلی از مطالب دوستان تو این تاپیک استفاده کردم هز همه به خاطر اطلاعات صادقانشون ممنونم
اما یه سوال الان چند وقته دارم تحقیق میکنم واسه راه اندازی یه مغازه لوازم ارایشی ولی واقعا نمیدونم با سرمایه کمم میتونم این کار و شروع کنم یا نه مثلا با حدود 10 میلیون یه مغازه کوچیک بگیرم با یه اجاره حدود700 تومان و 5 میل هم واسه خرید جنس داخل مغازه(اگه هزینه دیگه ای هم هست خوشحال میشم دوستان راهنماییم کنن) حالا واقعا نمیدونم این شدنیه یا نه؟؟
راجع به مراحل کار هم اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم ....مثلا مراحل گرفتن جواز کسب ، کارای بیمه، نکات مربوط به اجاره مغازه و....

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - m_grate29 - 08-14-2012 10:51 PM

دوستان عزیز من میتونم براتون از دبی وارد کنم
فقط مارک مورد نظر را بگید
به صورت عمده

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - ehsank - 09-09-2012 08:51 PM

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا
سلام خیلی از مطالب دوستان تو این تاپیک استفاده کردم هز همه به خاطر اطلاعات صادقانشون ممنونم
اما یه سوال الان چند وقته دارم تحقیق میکنم واسه راه اندازی یه مغازه لوازم ارایشی ولی واقعا نمیدونم با سرمایه کمم میتونم این کار و شروع کنم یا نه مثلا با حدود 10 میلیون یه مغازه کوچیک بگیرم با یه اجاره حدود700 تومان و 5 میل هم واسه خرید جنس داخل مغازه(اگه هزینه دیگه ای هم هست خوشحال میشم دوستان راهنماییم کنن) حالا واقعا نمیدونم این شدنیه یا نه؟؟
راجع به مراحل کار هم اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم ....مثلا مراحل گرفتن جواز کسب ، کارای بیمه، نکات مربوط به اجاره مغازه و....