سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-20-2011 02:46 PM

بانه خوبه ، نظرتون در مورد کردستان عراق یا همون اربیل چیه ؟ فک کنم جنس های امریکایی و اروپایی خوبی بشه پیدا کرد !

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-20-2011 02:51 PM

برای سرمایه گذاری موقعیت خوبی دارد و دولت هم حمایت میکند.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-20-2011 04:26 PM

واردات جنس از عراق چطوره ؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-20-2011 04:48 PM

باید اول بازدیدی از آنجا داشته باشی و تجربه در مورد نیاز آنان.بقیه موارد با گرفتن کارت بازرگانی حل می شود.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - کامیار کاظمی - 07-20-2011 08:55 PM

(07-20-2011 02:16 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  عالیست اتفاقا من هم تو این فکر هستم که برم از بانه جنس بیارم. الان داریم کارای اولیه و تحقیقات رو انجام میدیم که چی بیاریم ان شاء الله بعد از ماه رمضون میریم بانه.

فقط آقای قربانیان یه سوال میگن از بانه نمیشه جنس عمده آورد . مگه میشه؟

مهدی جان حتما یکبار از نزدیک و نه برای خرید به بانه سفر کن من و دونفر از دوستانم برای خرید تجهیزات سخت افزاری به آنجا رفتیم که نتیجه خوبی نداشت.اما لوازم آرایش و برخی وسایل بهداشتی در آنجا بخوبی می توان خرید کرد.
ضمنا حتما باید با چند نفر در آنجا کار کنید تا افراد مطمئن را بیابید.
در مورد اربیل عراق نیز فعلا اوضاع منطقه (نظامی) جالب نیست و تحرکاتی صورت گرفته است اما از لحاظ کاروکسب در انجا عالیست و من در حال پیگیری جهت براه انداختن نمایندگی چند محصول خارجی در آنجا هستم و فعلا در مراحل اداری آن!
ایران هم برای کار در آنجا حمایت میکند مثلا تا جایی که میدانم وزارت بهداشت آماده اعزام پزشک است و فراخوان هم داده است!

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - faramarz - 08-03-2011 01:55 PM

ميشه لطفا بيشتر توضيح بدين گرفتن نمايندگي براي چه محصولاتي از چه كشورهايي؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - کامیار کاظمی - 08-03-2011 06:43 PM

(08-03-2011 01:55 PM)faramarz نوشته شده توسط:  ميشه لطفا بيشتر توضيح بدين گرفتن نمايندگي براي چه محصولاتي از چه كشورهايي؟

عطر-لوازم تندرستی - لوازم کودک و اسباب بازی و لوازم الکتریکی از آلمان ایتالیا و اسپانیا که فعلا در حال مذاکره هستند و یکی از همکاران دو هفته بعد مسافرتی به این کشورها خواهد داشت.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - دلشاد حسین پور - 10-19-2011 01:13 AM

من هفته بعد ( 3-4 آبان ) میرم عراق . اربیل و سلیمانیه .

اگه در مورد چیز خاصی نیاز به تحقیق دارین بگین تا من براتون انجام بدم .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهتاب - 10-19-2011 10:35 AM

دلشاد جان براتون آرزوی موفقیت میکنم.
فقط لیست لوازم آرایشی بهداشتی که در موردش صحبت کرده بودیم رو فراموش نکنید لطفا.
ممنون و موفقتر باشید

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - یاکوزا - 01-30-2012 02:32 AM

من میخوام فروشگاه لوازم ارایشی بزنم ب نظرتون چقدسرمایه نیاز؟