سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گوگل ادسنس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: گوگل ادسنس (/showthread.php?tid=3741)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: گوگل ادسنس - Divar - 07-23-2012 04:39 PM

اونکه ادرس وبلاگ به هم وطن ندم که سر جاش ، نکه ما ایرانیها توی حسادت به هم خیلی لطف داریم میترسم درامدم از کلیکشون زیاد بشه ! اصراف خوب نیست.
- درباره دامنه خوب اشاره ای کردید ، نباید که حتما روی بلاگر دامنه سوار کنم. از ساب دامین خودش میشه استفاده کرد درسته؟

- پس قبل از شروع کار با ادسنس با هر ای پی کشوری که وبلاگ زدم (غیر وطن) مشکلی نیست. فقط موقعی که با ادسنس شروع کردم باید همیشه از پی/پی/ان امارات برم، درسته؟

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-23-2012 07:49 PM

نگاه کنید در مورد سوال اول خوب . نه منظورم حسادت نیست . اصلا ارزش کلیک ایرانی خیلی پایین هست در حد سنت است
در مورد اینکه زیاد بشود نه بلوکه می شود و کل پولت می پرد و می رود .
احتیاج نیست اصلا دامین بگیری . با همان ساب دامین نیز می شود .
کلا خیلی ها نیز رفیق می توانند با همان ای پی بروند به این دلیل بهت دارم می گم که دیگه همه چیز را رعایت بکنی و گوگل بهت گیر نده

RE: گوگل ادسنس - amiryazdani138 - 07-23-2012 10:13 PM

سلام.
این آموزش چند سال پیش تهیه شده؟
فکر کنم الان گوگل پیشرفته تر شده و به کپی کردن مطالب حساس تر شده باشه.
یه سوال دیگه اینکه برای ساختن سایت جهت کار در گوگل ادسنس باید از ارائه دهندگان خارجی استفاده کنیم؟

RE: گوگل ادسنس - Divar - 07-24-2012 02:32 AM

(07-23-2012 07:49 PM)alicpu نوشته شده توسط:  کلا خیلی ها نیز رفیق می توانند با همان ای پی بروند به این دلیل بهت دارم می گم که دیگه همه چیز را رعایت بکنی و گوگل بهت گیر نده

اینجا رو نگرفتم !
منظورم اینکه اولین بار وی/پی/ان هلند میرم توی بلاگر عضو میشم ، ماه بعد شاید با وی/پی/ان آلمان رفتم از این جهت مشکلی که نیست درسته؟
ولی بعد اینکه با ادسنس شروع بکار کردم حتما باید با وی/پی/ان امارات برم توی پنل و کلا هرچی که مربوط به ادسنس و وبلاگه درسته؟و دیگه نباید تغییر بدم تا با ادرس دریافت چک که اول وارد کردم همخوانی داشته باشه

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-24-2012 11:00 AM

اره می توانی این کار را بکنی رفیق . ولی نگاه کن حتی اگر بهت گیر داد به ساپورتش ایمیل می دهی و می گویی مثلا من این ماه در هلند بودم و از این کشور وارد شدم و ماه بعدی در این کشور بودم . این خودش یک تکنیک هست . و جواب می دهد .
در مورد کپی پیست . نگاه کن همین الان با اینکه گوگل پنگوئن امده است . و گوگل پاندا . خوب گفته است کپی پیست نکنید
ولی بازم من دیدم کپی پیست می کنند و حتی بازدید از گوگل می گیرند .
ولی سعی کن دیگه عنوان را عوض بکنی به همین راحتی
اره باید از سرویس دهندگان خارجی استفاده بکنی . حتما از بلاگر باید استفاده بکنی
یا بلاگ اسپات

RE: گوگل ادسنس - amiryazdani138 - 07-24-2012 03:22 PM

(07-24-2012 11:00 AM)alicpu نوشته شده توسط:  اره می توانی این کار را بکنی رفیق . ولی نگاه کن حتی اگر بهت گیر داد به ساپورتش ایمیل می دهی و می گویی مثلا من این ماه در هلند بودم و از این کشور وارد شدم و ماه بعدی در این کشور بودم . این خودش یک تکنیک هست . و جواب می دهد .
در مورد کپی پیست . نگاه کن همین الان با اینکه گوگل پنگوئن امده است . و گوگل پاندا . خوب گفته است کپی پیست نکنید
ولی بازم من دیدم کپی پیست می کنند و حتی بازدید از گوگل می گیرند .
ولی سعی کن دیگه عنوان را عوض بکنی به همین راحتی
اره باید از سرویس دهندگان خارجی استفاده بکنی . حتما از بلاگر باید استفاده بکنی
یا بلاگ اسپات
فرق بلاگر با بلاگ اسپات چیه؟
مگه دوتاشون ماله گوگل نیستند؟

RE: گوگل ادسنس - alicpu - 07-24-2012 08:32 PM

اره رفیق . بلاگر سیتمش است . و بعد اسمی که بهتان تعلق می گیره میشه بلاگ اسپات فرقی نمی کنه

Google adsense - hamedmoez - 11-08-2013 01:13 AM

با سلام. آیا کسی تا حالا از سرویس گوگل ادسنس استفاده کرده؟

RE: Google adsense - karafarin - 11-08-2013 10:05 PM

یکی از دوستام که چند سال پیش از این راه درامد خوبی داشت الانو نمیدونم

RE: گوگل ادسنس - مصطفي - 01-03-2014 12:39 PM

سلام

نسخه جدید کسب درآمد از گوگل ادسنس منتشر شد :

http://www...../daramad//idevaffiliate.php?id=862