سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - سارا111 - 05-13-2013 11:51 PM

سلام
آشنایی من با این سایت کاملاً تصادفی بود. برای پیدا کردن مطلبی در مورد کارآفرینی بودم که با این سایت آشنا شدم و این را از اتفاقای خوب زندگیم می دونم.
از آرزوهای دیرینه ی من ثروتمند شدن بوده و هست. مدتی هم در مورد آن مختصر تحقیقاتی داشته ام اما به طور جدی پیگیرش نشدم!!! اشکالات و موانعی رو در درونم برای ثروتمند شدن می بینم ولی نمی دونم چجوری میشه با اونها مقابله کرد. امیدوارم در اینجا بتونم به راهکارهایی دست یابم. 10_003
لیسانس طراحی صنعتی دارم و 28 سالمه. دوست دارم بتونم یه شرکت طراحی تو شهرمون داشته باشم اما خوب موانع زیادی هم درونی هم برونی وجود دارند Undecided
که باید از پس اونا بربیام با توکل بر خدا و کمک خانواده و دوستان و نیز دوستان در این سایت5_004
به امید موفقیت 10_004

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - رحمتی - 05-14-2013 07:31 PM

سلام . من زهرا رحمتی هستم .33 سال سن دارم از طریق همسرم آقای محمد بابایی به این سایت معرفی شدم . از آشنایی با شما و افراد انجمن بسیار خوشحال و خرسندم .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 05-14-2013 07:43 PM

(05-14-2013 07:31 PM)رحمتی نوشته شده توسط:  سلام . من زهرا رحمتی هستم .33 سال سن دارم از طریق همسرم آقای محمد بابایی به این سایت معرفی شدم . از آشنایی با شما و افراد انجمن بسیار خوشحال و خرسندم .

سلام خانم رحمتی
بنده و همسرم متشکر هستیم که به ما اقتخار دادید.
از همسر گرامیتان، نیز بخاطر این آشنایی صمیمانه تشکر میکنیم.
موفق باشید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - امير وارسته - 05-14-2013 08:25 PM

سلام امير وارسته هستم متولد١٣٦٩ دانشجو كارشناسي نرم افزار، با كارت پايان خدمت.
از دبيرستان كار ميكردم اول شاگردي بعد مغازه موبايل فروشي بعد از گرفتن گواهينامه و زياد شدن سرمايه به كار ماشين پرداختم بعد از اين اينكه سرمايه ي خوبي از اين راه جمع كردم تصميم به احداث كارخانه ي بسته بندي به صورت شريك با دو تا از دوستان شدم وقتي ديديم دست براي اينكار زياد ه به سمت كار جوهر نمك يا اسيد سولفوريك رفتيم و متاسفانه نتونستيم كار رو استارت بزنيم من با سرمايم خونه پيش خريد كردم و الان سرمايه اندكي دارم كه دنبال كار جديدي ميگشتم كه با اين انجمن اشنا شدم اميدوارم همه دوره هم به اوج برسيم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مردموفق قرن21 - 05-17-2013 11:36 PM

باسلام به همه عزیزانی که درسایت میلیاردرهای آینده مشغول وعضو هستند من 40ساله ودانشحوی کارشناسی ارشد مدیریت وبرنامه ریزی شهری هستم واینکه همیشه بدنبال این بودم که هم میلیاردر باشم وهم اینکه بتوانم به دیگران خدمت کنم وتجاربم راکه از هیچی شروع کردم بهدیگران انتقال دهم البته شایان ذکر است ازسال 74به خواندن کتابهای موفقیت مشغول هستم واولین کتایهایم از انتونی رابینز وهمچنین سنگفرش هر خیابان ازطلاست اشاره کنم تا کتابهای وین دایر برایان تریسی رابرت کیوساکی وهمچنین از اولین سال انتشار مجله موفقیت با این مجله همراه بودم وهمچنین راز پنجره خلاقیت راه موفقیت وشادکامی وموفقیت باید اذعان کنم که من زمانیکه دانشجو بودم ازدواج کردم در سن 23سالگی وتنها منبع درامدم فوتبال بود چون بازیکن حرفه ای فوتبال بودم وهم اکنون نیز دارای مدرک مربیگری Bاسیا رادارم ودر باشگاه صنعت مس کرمان بعنوان مربی وآنالیزور مشغول هستم اما من ادمی هستم با هدفهای بزرگ وبسیار زیاد واینکه روابط عمومی بسیار بالایی دارم ودر بحث نوشتن نیز تاحدودی دست دارم واینکه میخواهم خودم باشم وکسیکه قدر مرا بداند وبرای ایده هایم ارزش قایل شود متاهل ودارای دوفرزند دختروپسر هستم وبزای اینده انها نیز بسیار امیدوارم وایمان دارم در این دنیا فقط غیرممکن غیرممکنه وانسان به هر انچه کهبخئاهد میتواند دست پیدا کند من نیز بهمین خاطر دراین سایت عضو شدم تا اول یادبگیرم وبعداز /ان بتوانم کمک حال دیگرانی باشم که به سبب شرایط بسیار ناامیدانه زندگی میکنند وامیدوارم من بعنوان میلیاردر اینده ومردموفق قرن21از ایران بتوانم یک مدیریت نوین کسب ودرامد را به دنیا نشان دهیم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مردموفق قرن21 - 05-17-2013 11:42 PM

راستی من سیدجواد موسویان از کرمان هستم که ایمان دارم نه یقین دارم که مردموفق قرن 21 هستم چون انسان یک موجودی هست با قدرت فوق العاده ذهن ومن در سه بحث مدیریت ذهن مدیریت پول ومدیریت زمان میخواهم کار کنم بامید روزی که میلیاردرهای اول تا دهم دنیا از کشور عزیزمان ایران است

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - MARYAR - 05-18-2013 12:47 AM

مرد موفق قرن به انجمن خودت خوش اومدی.

ما هم ایمان داریم شما با ذهن خلاقت به زودی پله های موفقیت را طی خواهی کرد

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - m-jalalvand - 05-18-2013 11:23 AM

م.جلالوند هستم.متولد سال 1364 در شهرستان نهاوند.نفر اول مسابقات قرآن در سالهای پیش و 10سال است به موسیقی گرایش پیدا کرده ام.
اینم پروفایل من :
آشنا به مسائل مختلف MBA ، مسلط به بازاريابي و فروش ، آشنا به مديريت ارتباط با مشتريCRM ، تسلط كافي به مسائل فروش و سيلينگ از جمله بازاريابي اينترنتي ، ترانه سرا و نويسنده كتاب "دل بريده"
آشنا به زبانهاي انگليسي ، عربي و كردي بين المللي
تسلط كافي و وافي به تمامي مسائل اداري و منابع انساني
من سالهاي زيادي از عمرم را ، با آنكه به پولش نياز داشته باشم فقط بخاطر عشق به كار فروش ، در خيابانها دستفروشي ميكردم ....
1) سالها فروشندگی لباس و لوازم آرایشی
2) مدیر فروش و بازاریابی صنایع سنگ پارت و شرکت آلاکس و آکپای ترکیه (فروش درب و پنجره های آلومینیوم)
3) مسلط به فروش هیجانی و خیابانی
4) ترانه سرای بسیاری از کارهای موسیقی اخیر
5) آمادگی برای آلبوم اول موسیقی خود به نام " دل بریده " با آهنگسازی سینا ملکی و تنظیم هادی پاکزاد
عاشق بحث های مدیریتی و اقتصاد
عاشق کتاب خوندن از جمله کتابهای بازاریابی ، مدیریت ، اقتصاد و البته شعر
همین الان که شما داری این رو میخونی من و دوستام داریم طراحی و ساخت مخازن عسلویه رو انجام میدیم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - peyman.hidden - 05-20-2013 05:42 PM

سلام خدمت دوستان
من پیمان 19 ساله از اورمیه(همون ارومیه!)هستم!دانشجوی مهندسی مکانیک
هیچی دیگه همین!
موفق باشید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ar_fs - 05-21-2013 11:24 AM

با سلام
علیرضا فیجانی هستم کاردانی معماری بوتیک دارم البته بیشتر پخش عمده کارم هست
مغازم شیراز پارامونت هست
وب سایتم دارم که دارم راهش میندازم
شمارم 09370336095
ایمیلم ar_fs@yahoo.com
در خدمت همه دوستان هستم و خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم ...