سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - tondar900 - 05-08-2013 07:58 PM

22 سال دارم دیپلم و فوق دیپلم حسابداری دارم . چند ماه دیگه ان شالله لیسانسشو میگیرم . اهل تهرانم . سعی میکنم همیشه کارامو به آسونترین روش و به نحو احسن انجام بدم . فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد .Yosef.gif

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - حامد - 05-09-2013 02:22 AM

خیر مقدم و خوش امد گویی به تمامی دوستان گلم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - leve - 05-09-2013 03:01 AM

بازم سلام
خوشحالم که با همچین جو مجازی آشنا شدم
من یه پسر با کلی انگیزه و پشتکار برای اینکه از هیچ به همه چیز برسه
از شخصیتم بگم مهربون..فعال...عاشق خطر کردن..کمی زود رنج..و رو راست
دیگه اینکه چاکریم..

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - leve - 05-09-2013 03:15 AM

ببخشید یادم رفت بگم
که اسمم حمید هست و مهندسی نفت دارم بچه ی خوزستان هستم دنبال کار هستم ولی تا حالا که موفق نشدم چون اول باید اون پارتی رو جور کنم فکرهای مختلفی تو ذهنمه فکر می کنم که می تونم تو کار آزاد هم فعالیت کنم با شناختی که از خودم دارم خلاصه ما اینیم دیگه
از مدیر یا مدیران وب خیلی خیلی سپاسگزارم حتما کلی وقت میزارن
منتظر راهنماییهاتون هستم
مرسی

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Delta.H - 05-09-2013 03:36 AM

(05-09-2013 03:15 AM)leve نوشته شده توسط:  ببخشید یادم رفت بگم
که اسمم حمید هست و مهندسی نفت دارم بچه ی خوزستان هستم دنبال کار هستم ولی تا حالا که موفق نشدم چون اول باید اون پارتی رو جور کنم فکرهای مختلفی تو ذهنمه فکر می کنم که می تونم تو کار آزاد هم فعالیت کنم با شناختی که از خودم دارم خلاصه ما اینیم دیگه
از مدیر یا مدیران وب خیلی خیلی سپاسگزارم حتما کلی وقت میزارن
منتظر راهنماییهاتون هستم
مرسی

حمیدجان خیلی خوش آمدید
براتون آرزوی موفقیت دارم.
اگر تمایل داشتید سری به تاپیک گروه خوزستان بزنید10_004
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3528&pid=91418#pid91418

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - danial13 - 05-09-2013 12:23 PM

سلام
دانیالم 20 ساله از مشهد.برق پیام نور میخونم(بدون ازمون رفتم خدا خیرشون بده)Smile
از 11 12 سالگی تا همین 3 سال قبل پیش پدربزرگم که سمساری داره کار میکردم.تابستون سال قبل رفتم پیش یکی از اشناها توی بازار رضا کار کردم یک ماه وایستادم دیسک کمر گرفتمUndecided اخرشم 150 هزارتومان یعنی نصف اون چیزی که گفته بود داد که 700 هزارتومنشو 10_003 خرج کمرم کردم که ماشالله هیچوقت بهبود کامل پیدا نمیکنه.ولی خب تجربه خوبی بود.الانم یک هفتست از یکی از دوستان همین انجمن جنس گرفتم و دارم بازاریابی میکنمBlush.در ضمن عاشق ماشینم و پول و جونم به فدایشSmile

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - قندطلا - 05-09-2013 04:18 PM

سلام عرض می کنم.
اگر جسارت نشه بنا به خواسته محترم انجمن کمی از خود بگم.
شیما تاجیک هستم . 28 سال سن دارم. اندامی محکم دارم و روحی که نه خیلی محکم است نه خیلی آسیب پذیر.
حداقل از بعد از فارغ التحصیلی م به طورجد عزم کردم که اصلاح بشم. تقویت بشم و از شکوفا شدنم لذت ببرم.
ادم خاصی هستم نه شبیه مرد ها و نه زنان.از هر دو دارم اما آخرش موجود منحصر به اهدافی هستم. تعجب نکنین اگر عنوان خاصی رو در انجمن برای خودم انتخاب کردم(قند طلا) چرا که مدت هاست که تمام عمر من بعد روزمرگی 1 قند طلاست. ایده خاصی که شاید نزدیک 1 ساله برای طرح کارافرینی م روش کار می کنم. اینکه از خودم حرفی نزنم باز بهتر معرفی شم تا هر چه می دونم رو بگم.
من تنهام در عین اینکه هر روز برای داشتن ارتباط موثر با دوستان کاری م برنامه ریزی منظم دارم. قند من (ایده های بازارم ارادم افکارم انرژی مثبتم در آخوش باز خدای بزرگم) تنها هم اتاقی وفادار در این عرصه تنگ م هستند .
عشق می ورزم . عشق به اموختن.
عشق می ورزم . عشق به پروردگار.
عشق می آموزم عشق به 1 حپه قند طلا.
و دیگر هیچ نیستم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - m_dolati - 05-11-2013 11:04 PM

با سلام
من مهندس صنایع هستم 35 سال سن دارم و الان به عنوان مدیر پروژه در یکی از کارخانجات فولاد کار می کنم . از کوچکی با کار الفت دیرینه دارم . چندین کار بزرگ در شرکت انجام دادم و حالا کم کم دارم آماده می شم که امپراطوری خودم رو بنا کنم . دیگه بس است واسه دیگران کار کردن.خیلی خوشحالم که همه شما عزیزان رو اینجا می بینم . امیدوارم از راهنمائی شما عزیزان استفاده کافی رو ببرم . خوشحال می شم بتونم کمکی کرده باشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - poorian - 05-12-2013 06:04 PM

من "پوریا عرب احمدی" هستم.تنها چیزی که باعث میشه در این شرایط واقعن بد بتونم به زندگی ادامه بدم و تلاش کنم،این حس پنهان هست که "من در آینده میلیاردر خواهم شد".
عنوان سایت بسیار وسوسه انگیز است اما نمی دونم تا چه حد می تونیم کنار هم موفق باشیم و به اهدافمون برسیم.
به امید آزادی ،سعادت و برکت!

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - fereshte - 05-13-2013 07:54 PM

سلام
من فرشته
اهل شهرستان سبزوار هستم.متولد 68 هستم . لیسانس نرم افزار دارم.با اینکه تو شهرستان ما اصلاااا کار نیست اما من نامید نیستم. میخاااام کار کنم خودم.میخام آینده ی خوبی واسه خودم درست کنم.
به امید موفقیت همههههه ی جوونای ایرونی خودمون10_004