سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-27-2013 11:57 PM

سفرنامه شیراز از زبان معاون الملوک شیرازی: (قسمت ششم)
4 شنبه صبح 29 آبان ساعت 10 شب:

روز اول بعذ از صرف نهار رفتیم بازدید ارگ و حموم و بازار وکیل و به زیارت شاهچراغ رفتیم. در نهایت دسته جمعی به پاساژ یتاره در عفیف آباد که آقا سهیل آنجا مغازه هم داشتند سر زدیم.

شب بعد از صرف شام آقا سهیل ترتیب جلسه دوم را دادند و میز و تیریبون و میکروفون و ... را تهیه دیدند تا با مهمان های جدید و موفقیت هایشان بیشتر آشنا بشویم.

ابتدا آقای کاظمی صحبت کردند و سایت را معرفی کردند . سپس آقای ... (اسمشون در خاطرم نیست) که مدیریت یک شرکت طراحی سایت و قالب موفق را به عهده داشتند برامون از کارها و روند موفقیت سایتشون گفتند. و بیشتر صحبت ها حول کارها و درآمدهای اینترنتی بود
و در پایان آقا سهیل خیلی مفصل از زمان کودکیشون شوع کردند به توضیح روند کارها و موفقیتشون. (که من از این بخش فیلم کامل گرفتم)
و این صحبت ها و ایده پردازی ها تا پاسی از شب و نزدیکی صبح ادامه داشت.

RE: سفرنامه شیراز 92 - sir-mahyar - 11-28-2013 12:11 AM

(11-27-2013 11:57 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  در پایان آقا سهیل خیلی مفصل از زمان کودکیشون شوع کردند به توضیح روند کارها و موفقیتشون. (که من از این بخش فیلم کامل گرفتم)
و این صحبت ها و ایده پردازی ها تا پاسی از شب و نزدیکی صبح ادامه داشت.

به جرات می تونم بگم یکی از بهترین قسمتای سفر همین توضیحات اقا سهیل از کودکی تا به اینجا بود

فیلمش که خدارو شکر داریم و میشه کلی ازش استفاده کرد

مرسی از گوشیه ابجی مریم Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 12:24 AM

سفرنامه شیراز از زبان معاون الملوک شیرازی: (قسمت هفتم)
4 شنبه صبح 29 آبان ساعت 2 شب:
تو صحبتای آقا سهیل یه چیز خیلی خاص بود یه نوعی از تجسم که با ایمان قلبی همراههه
به قول خودشون یه نوع تجسم سه بعدی...
با حالا تجسم سه بعدی همراه با ایمان قلبی به چیزی که می خواهید داشتید؟؟؟
وقتی اقا سهیل حرف می زد برقی تو چشماش بود که هیچ مثال زدنی نیست برقی که به همه ما شادی و قدرت بخشیددددددد

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-28-2013 12:31 AM

بعد از شنیدن صحبت های اقای شهیدی ، من واقعا فهمیدم که توی تجسم مشکل دارم .
یه تاپیکی زده بود دایی هوشنگ مرز بین تجسم و رویا ، من فهمیدم که اکثر تجسم هام در اصل رویا بوده و موفقیت های امروزم اکثر مدیون تلاش و جملات تاکیدیه
دوستان ، کاش میشد روش های دقیق تجسم رو بگن Yosef.gif
(11-27-2013 11:57 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
ابتدا آقای کاظمی صحبت کردند و سایت را معرفی کردند .

میتونید متن کامل کامل سخنرانی اون شب اقای کاظمی رو بزارید روی سایت ؟ Yosef.gif Yosef.gif Yosef.gif Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - Delta.H - 11-28-2013 12:32 AM

سلام
یکی از موضوعاتی که من رو تحت تأثیر قرار داد سخنرانی آقای شفیعی رئیس کمیته امداد امام خمینی شیراز بود که در مورد کارهای خیریه و بخشش و کمک به مستمندان بود و ما بعد از همایش هم در این مورد بحث کردیم سهیل تاکید و اصرار داشت که بخشش در این راه باعث می شود شخص چند برابر مبلغی که بخشیده را دریافت کند آن هم به سرعت!
من دو روز پیش این بحث را با چند نفر از دوستان و فامیل داشتم و یکی از پسر عموها که از وضع مالی خوبی برخوردار هست می گفت که یک روز 3میلیون به جایی که به نظرم مستحق بودند کمک کردم و دقیقاً یک روز بعد 18میلیون از کاری بدست آوردم که اصلاً انتظارش را نداشتم!
باور کنید دوستان اینها واقعیت هست و شما به راحتی از فردا می توانید امتحان کنید!

RE: سفرنامه شیراز 92 - sir-mahyar - 11-28-2013 12:38 AM

(11-28-2013 12:32 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
یکی از موضوعاتی که من رو تحت تأثیر قرار داد سخنرانی آقای شفیعی رئیس کمیته امداد امام خمینی شیراز بود که در مورد کارهای خیریه و بخشش و کمک به مستمندان بود و ما بعد از همایش هم در این مورد بحث کردیم سهیل تاکید و اصرار داشت که بخشش در این راه باعث می شود شخص چند برابر مبلغی که بخشیده را دریافت کند آن هم به سرعت!
من دو روز پیش این بحث را با چند نفر از دوستان و فامیل داشتم و یکی از پسر عموها که از وضع مالی خوبی برخوردار هست می گفت که یک روز 3میلیون به جایی که به نظرم مستحق بودند کمک کردم و دقیقاً یک روز بعد 18میلیون از کاری بدست آوردم که اصلاً انتظارش را نداشتم!
باور کنید دوستان اینها واقعیت هست و شما به راحتی از فردا می توانید امتحان کنید!

دقیقا

منم از روزی که برگشتم سعی کردم بخشش کنم
ولی خب حالا به وسع خودم

هر بار بخشش کردم تا شبش حد اقل 10 15 برابر اون پول خیلی عجیب بهم برگشت

واسه همین سعی میکنم دیگه بخشش یه سره تو برنامه هام باشه

RE: سفرنامه شیراز 92 - jahanagahi - 11-28-2013 12:40 AM

هر چه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم.

RE: سفرنامه شیراز 92 - jahanagahi - 11-28-2013 12:46 AM

مهدی جان (کارآفرین عزیز ) به اتفاق همسر گرامیشان در قطار.

[تصویر: 69908892667239245866.jpg]

RE: سفرنامه شیراز 92 - Delta.H - 11-28-2013 12:58 AM

یک نکته در مورد تجسم خلاق این هست که اگر به این عبارت توجه کنیم یکی تجسم هست و دیگری خلاق یعنی تجسم خالی کافی نیست باید خلاقانه تجسم کرد!
به نظر من برای یک تجسم خلاق مؤثر ما باید کارگردان خوبی باشیم و بتوانیم یک فیلم سریالی زیبا بسازیم باید سعی کنیم تصاویر با کیفیت و کاملاً رنگی، صداهای واضح، عطر و بوی محیطی که در آن قرار میگیریم و حتی مزه غذا یا نوشیدنی و گرمی یا سردی آن محیط یا شئ مورد نظر را احساس کنیم برای مثال اگر یک ماشین را می خواهیم تجسم کنیم از جایی شروع کنیم که کلید ماشین را بدست گرفته و آن را لمس می کنیم بعد به طرف ماشین می رویم سوار آن می شویم و بوی خاص چسب و مواد کارخانه که در داخل یک ماشین نو هست را احساس کنیم استارت بزنیم و صدای روشن شدن موتور را بشنویم سیستم تهویه مطبوع را روشن کنیم و بادی که صورتمان را نوازش می کند حس کنیم حرکت کنیم بعد موبایل زنگ می خورد صدای آن را می شنویم یکی از دوستان پیشنهاد رفتن به جایی را می دهد دنبال دوستمان می رویم و او از دیدن ماشین جدید سوپرایز می شود و کلی صحبت و خنده و بعد در میانه راه دوتا نوشیدنی می خریم به به چه طعمیYosef.gif
این نوع تجسم را باید سلسله وار ادامه دهیم یعنی روز بعد باز هم برنامه دیگری داشته باشیم و باز هم با ماشین خود به جاهای مختلف برویم مثلاً بانک یا سرکار یا دانشگاه یا تفریح و گردش و به این شکل رفتار خود و دیگران را با تمام جزئیات و به بهترین شکل تصور می کنیم.
فقط یک نکته دوستان عزیز
سعی کنید خواسته های خود را بزرگ انتخاب کنید تا ارزش این همه زحمت و تجسم را داشته باشند باور کنید هیچ تفاوتی میان یک ویلای 2میلیاردی با یک آپارتمان 300میلیونی نیست فقط باید باور کنیم و دیوار ذهنی را بشکنیم اساس همه چیز بر باورهای ماست.

RE: سفرنامه شیراز 92 - صدفی - 11-28-2013 03:17 AM

بچه ها بریم رستوران کریم خان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gifYosef.gif