سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: خاطرات قانون راز - معجزات کسب ثروت (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... (/showthread.php?tid=937)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... - masiha107 - 05-13-2013 05:37 PM

سلام
میشه از دوستان و استادان گرامی خواهش کنم راه درست استفاده از قانون جذب رو تو همینجا یا تو یه تاپیک جداگانه آموزش بدن ؟ چون حقیقتش من به قانون جذب کاملا باور دارم و می دونم که وجود داره ولی تاحالا نتونستم ازش نتیجه بگیرم و می دونم که مطمئنا ایراد از من و روش هایی که استفاده کردم هست

RE: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... - sina3965 - 05-14-2013 12:17 PM

در ادامه فرمایشات دوستان عزیزمون باید عرض کنم نباید به این مسئله یه دید یکجانبه داشته باشیم از نظر مثلا دین یا فیزیک یا هرچی ما مثلا میتونیم فکر کردن به چیز ها و جذبشون و ... رو دعا کردن بدونیم یا قرار دادن انسان در جایگاه خدا(نعوذبالله) بسته به دید طرف داره مثلا من خودم درباره نیم کره راست مطالعاتی انجام دادم نتیجش اینکه نیم کره راست امکان کشف و شهود به آدم میده! و به منابعی از خلاقیت و غیره متصلش میکنه و ... حالا این منبع خلاقیت وایناچیه رو هرکسی تفسیری میکنه بسته به طرف میتونه تفاسیر متفاوت داشته باشه مثلا یه قبیله است به اسم ودوو (اسمش دقیق یادم نیست) که به جادو اعتقاد راسخ دارن مثلا اگه یه تیکه چوب بذاری رو قلبشون و بگی این یه طلسمه درجا قلبشون از کار میافته بابا یه تیکه چوبه!!! واسه ما اهمیت و تاثیری نداره ولی واسه اونا معجزه میکنه.خلاصه اینکه فرضیه راز رو میشه با هر اسمی و عنوانی و توصیفی توضیح داد اما اصل موضوع اینه که(صد البته هممون در این نکات اتفاق نظر داریم):
1- خدا خالق همه چیزه و اراده همه چیز رو داره
2-خداوند برای اداره امور عالم یه ترتیبات و قوانین و وسائلی قرار داده(شما میتونی بگی کائنات ، ملائکه و یه بند آیه و حدیث و... بیاری)
3-ذهن انسان قابلیت این رو داره که با این وسائل ارتباط برقرار کنه مثلا مومنین با عبادت و...، جادوگرا با کارای ناجور بقیه مردم قانون راز و قوانین این دستی
ولی در کل اصل خدا بوده و هست و خواهد بود و راه و رسم هم روشنه
امیدوارم زیاد جانماز آب نکشیده باشم

RE: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... - mohajer88 - 11-19-2013 11:21 PM

http://caremp3.com/mp3/%D9%86%D9%82%D8%A...%8A-1.html

ممنون میشم صحبت های آقای دکتر هلاکویی را در این زمینه(فیلم راز)بشنوید و نظر دهید

RE: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... - rengo47 - 05-07-2014 01:58 PM

مولانا میگه :
اين جهان كوه است و فعل ما ندا
سوي ما آيد نداها را صدا
فعل تو كان زايد از جان و تنت
همچو فرزندي بگيرد دامنت
پس تو را هر غم كه پيش آيد ز درد
بر كسي تهمت منه، بر خويش گرد
فعل تست اين غصه هاي دم به دم

قانون جذب خیلی ساده است به نظر من ! من اگه اندیشه و فکرم جنایت کاری و دزدی باشه صد در صد استاد دانشگاه نمیشم !
من اگه فکر این باشه که بشم استاد و معلم پس در نتیجه میشم استاد یا معلم !
حالا یه مقداری وسیع تر قانون جذب یعنی قانون باور کردن
میخوای پولدار باشی؟ پس باور باید کرد و افکار غیر پولداری رو ریخت دور
مثل منی که میخوام استاد دانشگاه بشم که نباید با ارازل و اوباش محلمون رفت آمد کنم باید برم با هم فکر و معلم ها و استاد ها رفت آمد کنم
قانون جذب هم همینو میگه !
فکر مثبت داشته باش و با فکرای منفی دم خور نباش
به همین راحتی !

RE: لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... - abdolhossein - 05-07-2014 10:27 PM

(08-12-2012 09:05 PM)ناظم ارشد نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بارها در انجمن گفته شده است که لطفا در مباحث دین ، اعتقادات مذهبی و سیاست را وارد نکنید.

امروز جناب دانشفر نیز در تاپیکی تذکرات کامل دادند اما باز...
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3958&pid=37041

نمی خواهیم تاپیک ها به سرنوشت بسته شدن دچار شوند پس لطفا رعایت کنید.

اجازه آقای ناظم!؟
بحث قانون جذب یک بحث دینی است نمی شود اسم آن را آورد و چیزی از دین و مذهب نگفت. آخر چطور می شود کسی به قانون جذب اعتقاد داشته باشد و بعد بیاید بگوید من کاری به دین و مذهب ندارم! جای جای قرآن کریم و احادیث اهل بیت (ع) پراست از مطالبی که اثبات این قانون را می کنند یا حداقل در خصوص آن بحث می کنند.
باز هم اجازه آقای ناظم!؟
چرا هم در فیلم و هم در کتاب راز به کرات به انجیل و سخنان بزرگان و قدیسان مسیحیت استناد شده و حتی یکی از کسانی که هم در فیلم و هم در کتاب به عنوان کارشناس صحبت می کند کشیش است؟
چرا برخی مانند کاترین پاندر که کتاب های تاثیر گذاری در خصوص قانون جذب نظیر از دولت عشق یا قانون توانگری نوشته اند کشیش هستند؟ آن گاه ما حق نداریم اثبات قانون را از طریق قرآن کریم و سیره اهل بیت و بزرگان دین داشته باشیم؟