سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-20-2011 10:56 AM

سلام سبحان جان خوشحالم از بابت اینکه بچه ی پیگیری هستی

امیدوارم ما کارامون همگی باهم باشه و در کنار هم کار کنیم

خیلی خوشحالم از اینکه در این انجمن دوستانی دارم که با پشتکار فراوان و روحیه شکست ناپذیر مشغول فعالیت هستند

برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

راسی ان شاء اله قسمت شما بشه دیشب جمکران بودیم واقعا جای باصفاییه یکبار باید با بچه های انجمن حتما بریم.

برا همتون دعا کردم .برای اینکه موفق بشیم دعا کردم. برای اینکه تو کارمون پیروز بشیم دعا کردم.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-20-2011 11:54 AM

سلام جناب گل محمدی ، ممنون از لطفتون ، واقعا انرژی داد ! ادم تو بدترین مشکلات هم باشه و به این انجمن بیاد حالش 180 درصد عوض میشه !

اره ، لوازم ارایشی واقعا کاری پر سوده ! هم سود مالی داره و هم سود معنوی ، و حتما رو همکاری همتون حساب میکنم .
-----------------------------
امیدوارم که سلام ما رو هم رسونده باشی !
من شب میلاد با سعادت اقا امام زمان ، در جوار جد بزرگوارشون ، امام هشتم ، بودم ! اولین بار که تو اون شلوغی دستم به ضریح مطهر اقا خورد ، یاد بچه های انجمن افتادم !

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - madar - 07-20-2011 02:00 PM

هر چی که خریدارش خانومها باشند پرسوده
اینو کسی که فعالیت تجاری خوبی داشت به من گفت
نظرتون چیه دوستان؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-20-2011 02:02 PM

من در این زمینه تجربه عملی داشته ام. خوب و پرسود بود. در جلسه هماهنگی جزئیات مطرح خواهد شد.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-20-2011 02:03 PM

اره موافقم ، مخصوصا اگه در زمینه ی زیبایی ظاهریشون باشه ! مثل لوازم ارایشی ، کیف و کفش ، طلا و جواهر و ....
حالا یه طرح دیگه دارم در مورد واردات و فروش اینترنتی کیف و کفش های فانتزی در فضای فانتزی مجازی !

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - madar - 07-20-2011 02:13 PM

بنظرم طرح خوبی باشه
برای پروژه های بعدی در نظر بگیریم و از تجربیات جناب قربانیان هم کمک بگیریم

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-20-2011 02:16 PM

عالیست اتفاقا من هم تو این فکر هستم که برم از بانه جنس بیارم. الان داریم کارای اولیه و تحقیقات رو انجام میدیم که چی بیاریم ان شاء الله بعد از ماه رمضون میریم بانه.

فقط آقای قربانیان یه سوال میگن از بانه نمیشه جنس عمده آورد . مگه میشه؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-20-2011 02:16 PM

حتما ، اقای قربانیان منبع عظیم و کنترل نشدنی و در یک کلمه دریای تجربست که از خوش شانسی ما به این انجمن که خودش اقیانوسیه متصل شده !

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-20-2011 02:22 PM

بله آقای قربانیان ماشاءالله تو هر زمینه ای وارد هستن فقط فکر کنم تو کار فروش شرکت ماکروسافت و مرسدس بنز فعالیت نداشتند که فکر کنم این کارم انجام بدن

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-20-2011 02:23 PM

(07-20-2011 02:16 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  عالیست اتفاقا من هم تو این فکر هستم که برم از بانه جنس بیارم. الان داریم کارای اولیه و تحقیقات رو انجام میدیم که چی بیاریم ان شاء الله بعد از ماه رمضون میریم بانه.

فقط آقای قربانیان یه سوال میگن از بانه نمیشه جنس عمده آورد . مگه میشه؟

وقتی خرید کردید با آدرسی که میدید برایتان ارسال خواهند کرد.