سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور (/showthread.php?tid=10895)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alma - 02-27-2014 12:20 PM

(02-27-2014 10:55 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(02-26-2014 06:08 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سلام.به نظر مياد كار خوبي باشه.
به نظرتون ازش خوب استقبال ميشه؟
به نظرم يه نظرسنجي قرار بديد ببينيم تو همين سايت چند نفر حاضرن از اين برچسبا بخرن براي عيد.
تا يه ميانگيني از فروش در بازار به دست بياد.
البته بيشتر خانم ها از اين چيزا استقبال ميكنن.

استقبال را هر کس خودش باید بسنجه ، ولی من تجربه خودم را می گم

سه شنبه با همون نمونه های نمایشی اولیه ، من رفتم چند تا سوپرمارکت که ویزیت کنم ، همینطور که داشتم صاحب مغازه را پرزنت می کردم و اونم هاج و واج داشت بسته بندی را زیر و رو می کرد و بررسیش می کرد. مشتریانی که اومده بودن برای خرید دیگر کالاها هم صحبت های من را می شنیدن ، اومدن نمونه ها را از دست من گرفتن که ببیند قضیه چیه ، خیلی باحال آقا اصرار که الا و بالا همین الان این بسته ها را به ما بفروشید دی: هر چی می گفتم اینها نمونه است و ندارم الان ، قسم و آیه که برا خودتون دوباره بیارید ، خلاصه با داستانی پس گرفتم ، خیلی خنده دار بود و البته جالب و امیدوارکننده. خود صاحب مغازه اولش می گفت یک بسته زیاده و نصف بسته برام بیار ، بعد که این داستان را دید ، توی فرم سفارشش گفت بکنش دو بسته و خندید 35

بعد یک جای دیگه رفتم بازارچه بود ، نشون طرف که دادم هی نمی فهمید داستان جیه ، عکسهای روی محصول را میدید ولی متوجه نمی شد آخه آبجوش چیکار می تونه بکنه ، یک بسته را گرفت برد بیش مغازه بقلی که خار و بار فروشی بود که نشون اون بده یه دفعه دیدم 5 6 نفر ریختن دور نمونه ها و صدا خنده و کرکر رفته بالا ، بعد اومد 4 بسته سفارش داد ، گفت سه بسته اش را همسایه هاش سفارش دادن می خوان عیدی بدن . خلاصه این دو تا تجربه زیبای من بود

البته چند جای دیگه هم رفتم که صاحب مغازه نبود و شاگرد باز یکی فقط برای خودش می خواست ، یا یک جای دیگه می گفت ما فقط از مراکز پخش خرید می کنیم. یا جای دیگه که می گفتم مردم تخم مرغ گیرشون نمی یاد بخورن تو اومدی می گی 3 تومن بدن رنگش کنند 35

در کل نمونه ها که دستتون رسید ، چند جا که برید همه چی دستتون می یاد.

ممنون از توضحاتتون
در مورد تجربیات شما فکر میکنم در کنار پوستر ها و خود محصول بد نباشه چند نمونه تخم مرغ آبپز رو خودمون تو خونه برچسب بزنیم و با کمی تزیین داخل یه سبد خوشگل هنگام پرزنت نشون مغازه دار بدیم .این کار چند حسن داره اول اینکه مردم ما به چشماشون مطمئن تر هستن در ثانی چون این کار کمی زنانه است ممکنه آقایون سریع متوجه قضیه نشن اما با دیدن محصول ،کار ما سرعت میگیره و نیاز به توضیحات کمتر میشه.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - uniquemind - 02-27-2014 03:36 PM

سلام. منم اعلام آمادگی میکنم. و منتظر پیامتون هستم.

ولی یه مساله وجود داره. اگه بتونین تا 15 به دستم برسونین عالی میشه. یکی از آشنا ها توی نمایشگاه بهاره غرفه داره میتونم بذارم اونجا تا برام بفروشه.
توی بازار هم خیلی راحت میتونم به مغازه دارا بفروشم.

من منتظر جوابتونم.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - uniquemind - 02-27-2014 03:52 PM

فکر میکنم انقدر ایده جدید هست و قیمت پایینی داره که جای نگرانی برای فروشش نمونه!

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی ر - 02-27-2014 04:39 PM

من هم برای فروش در شهر گرگان اعلام آمادگی میکنم. چطور میتونم یک بسته تهیه کنم ؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alireza091111 - 02-27-2014 05:23 PM

منم براي پخش دركرج اعلام آمادگي ميكنم.

البته ابتدا بايد نمونه ها رو چند جا ببرم و ببينم استقبال به چه شكله (براي خريد انبوه).نتايج رو اعلام خواهم كرد.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - bidoki - 02-27-2014 06:17 PM

(02-27-2014 08:58 AM)bidoki نوشته شده توسط:  با سلام
محصول جالبي است براي بازاريابي استان يزد اعلام آمادگي ميكنم

با تشكر
از بازاريابي منظورم همان نمايندگي بود

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alma - 02-27-2014 06:20 PM

(02-27-2014 03:36 PM)uniquemind نوشته شده توسط:  سلام. منم اعلام آمادگی میکنم. و منتظر پیامتون هستم.

ولی یه مساله وجود داره. اگه بتونین تا 15 به دستم برسونین عالی میشه. یکی از آشنا ها توی نمایشگاه بهاره غرفه داره میتونم بذارم اونجا تا برام بفروشه.
توی بازار هم خیلی راحت میتونم به مغازه دارا بفروشم.

من منتظر جوابتونم.

منم با دوستمون موافقم با تحقیقی که کردم خیلی از بازارچه های خیریه هم کارشون رو زودتر از نمایشگاه شروع میکنن .کلا تاریخ دسترسی به نمونه ها هر چه نزدیک تر باشه بهتره.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - arsho - 02-27-2014 07:26 PM

به نظر من زودتر پخش بشود بهتر است.
تا در صورت بازاریابی موثر و فروش بیشتر بتوان سفارش جدید را ارسال نمود

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 02-27-2014 10:20 PM

"این اطلاعیه به صورت پیام خصوصی به همه دوستانی که درخواست داده بودند ارسال شده ، لطفا در اسرع وقت تکمیل و پی ام کنید. دوستانی که احیانا چنین پی امی دریافت نکردند ، یا درخواست جدید می خواهند بدهند ، لطفا اونها هم از همین پست کپی گرفته ، پر کرده و پیام خصوصی کنند . تا شماره درخواست براشون ارسال بشه" اطلاعیه شماره سه شامل پلن ها و شماره حساب ها برای افرادی که اطلاعاتشون تکمیل شده ارسال می شه با تشکر از همراهی همه دوستان

اطلاعیه شماره 2
با سلام
این پیام به صورت خصوصی برای کلیه متقاضیان نمایندگی انحصاری مجیک اگ ارسال شده ، لطفا اگر درخواستی در این زمینه توسط شما داده نشده است اطلاع دهید تا نام کاربری شما از لیست موجود حذف شود .
لطفا جهت تکمیل درخواست ها اطلاعات خواسته شده در زیر را هر چه سریعتر تکمیل و ارسال فرمایید. علی الخصوص مواردی که جلوی ان "ندارد" ثبت شده را با اطلاعات صحیح جایگزین نمایید

با تشکر 10_004

کد درخواست شما : (در پیام خصوصی برای همه عزیزان ارسال شده)
نام کاربری شما: ندارد
درخواست نمایندگی برای استان : ندارد
درخواست نمایندگی برای شهر : ندارد
شماره موبایل ثبت شده : ندارد (تمامی اطلاعیه ها به این شماره sms می شود)
نام و نام خانوادگی : ندارد
ایمیل : ندارد
آیا نیاز به کارت شناسایی مجیک اِگ دارید : بله / خیر "دوستانی که تجربه بازاریابی ندارند پیشنهاد می شود حتما بله را انتخاب کنند"
آیا نیاز به کارت شناسایی برای کارمند یا بازاریاب خود دارید : بله / خیر تعداد :
آدرس پستی جهت دریافت نمونه ها :

کد پستی:
----------------------
آیا تمایل دارید نام شما در سایت به عنوان نماینده درج گردد : بله / خیر
آیا تمایل دارید به جای نام خانوادگی شما ، نام شرکت یا موسسه یا برند شما در سایت درج گردد : خیر نام خانوادگی کافیست / بله نام برند من : ...... می باشد
شماره موبایل شما در سایت به عنوان نماینده انحصاری درج می گردد اگر مایلید شماره دیگری درج شود در روبرو شماره جدید را درج بفرمایید:

در صورتی که نیاز به کارت شناسایی دارید عکس اسکن شده به همراه مشخصات فردی را آماده داشته باشید ، به زودی در اطلاعیه شماره سه روش ارسال را اطلاع رسانی می کنیم .

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - sabzimorad - 02-28-2014 09:25 AM

با سلام. من هم ميخواستم نمايندگي بگيرم. لطفا اقدام بفرمائيد