سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفرنامه شیراز 92 - m-jalalvand - 11-25-2013 05:42 PM

آقای محترم قراره مگه هر چی شما میگی بنویسیم؟!!!!!!!!!!!!!!

نمیدونم فازت چیه که فک میکنی باید بقیه به حرفات گوش کنن!!!!!

اگه صبر کنی در مورد مطالب آموزشی هم مینویسیم
مگه ما این جاییم که هر چی شما میخوای سریعا بگیم چشم و بنویسیم؟!!!!

خوب به نوشته این دوست عزیزمان دقت کنید ....
(ناظم که سرسری گذشت.خواهش میکنم احترامت برای خودت باقی بماند دوست عزیززززز)
ناظم ما هم به جای گزارش و نمره منفی ، چه نوشتند ...

ای وای به حال انجمن فعلی میلیاردهای آینده ایران

RE: سفرنامه شیراز 92 - انضباط - 11-25-2013 05:55 PM

دوستان خواهشا حد و حدود را نگه داشته و با بیان مباحث حاشیه ای ، شیرینی سفر را تلخ نکنند .
این که کسی بخواهد نکته یا تجربه ای از سفر بیان کند بر عهده ی خود اوست و اجباری بر اینکار نیست ، به هر حال شرکت در سفر ها در عین حال که برای عموم ازاد است ، حاوی نکاتی است که فقط افراد مشتاق به یادگیری را به خود جذب میکند و سایر افراد نمی توانند انتظار داشته باشند تجربیات به همان زیبایی و اسانی منتقل شود .
نمی دانم چرا این تاپیک همانند تاپیک سایر سفر ها پر انرژی نیست و دوستان فقط به نکات حاشیه ای می پردازند !!!!

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-25-2013 07:35 PM

سلام دوستان و همسفران گل
خوبین؟
استراحت کردین؟
در ابتدا از آقا سهیل شهیدی و مادر مهربون و پدر بزرگوارشون تشکر ویزه می کنم. انشاله بتونیم به زودی جبران زحمات و پذیرایی گرمشون را بکنیم.
واقعا به پدر و مادر آقا سهیل تبریک می گم برای داشتن پسر مهمون نواز و خوش برخورد و دارای کمالات و موفقی.
آقا سهیل واقعا به بچه های این سایت نشون دادن که می شههههههههه تنها و تنها با خواستن و درک قانون راز.
سفر شیراز برای بچه ها نقطه عطف بزرگی بود البته برای اونهایی که این نقطه عطف را درک کردند و نه کسانی که فقط در پی کشف کمبودها هستند.

انشاله که به زودی بتونیم از دستاوردهای این سفر کمال استفاده را ببریم.
موفق و شاد باشید

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-25-2013 08:22 PM

.
(11-25-2013 07:35 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  سلام دوستان و همسفران گل
خوبین؟
استراحت کردین؟
در ابتدا از آقا سهیل شهیدی و مادر مهربون و پدر بزرگوارشون تشکر ویزه می کنم. انشاله بتونیم به زودی جبران زحمات و پذیرایی گرمشون را بکنیم.
واقعا به پدر و مادر آقا سهیل تبریک می گم برای داشتن پسر مهمون نواز و خوش برخورد و دارای کمالات و موفقی.
آقا سهیل واقعا به بچه های این سایت نشون دادن که می شههههههههه تنها و تنها با خواستن و درک قانون راز.
سفر شیراز برای بچه ها نقطه عطف بزرگی بود البته برای اونهایی که این نقطه عطف را درک کردند و نه کسانی که فقط در پی کشف کمبودها هستند.

موفق و شاد باشید

کجا بودی تا الان؟ نکنه حال نداشتی انلاین شی ؟ Big Grin Big Grin
سفر عالی بود ابجی ، در کنار اقای شهیدی و خودم فرصت رو غنیمت میشمارم از شوما هم تشکر کنم بابت هماهنگی های خوبتون Big Grin

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-25-2013 08:32 PM

اتاق بزرگ سراسر نور و لوستری را فرض کنید. و کسانی که در این اتاق دعوت هستند. این اتاق پر از نور است اما هر فردی با توجه به زاویه تابش نور سایه ای برای خود ایجاد می کند و در پی آن تاریکی را می بیند.

بعضیا می رن زیر چراغ ها و لوسترها و بر اساس قانون تابش سایه زیر پای خود را به کمترین میزان می رساند. و بعضیا هم می رن و با بیشترین زاویه و در دورترین نقطه نسبت به چراغ می ایستن و می دونید که بیشترین تاریکی را برای خودشون ایجاد می کنن.

خوب این مثال خیلی ساده ست و بر طبق اون این سایت و یا همایش و مهمانی که آقا سهیل و مدیریت ترتیب دادند اون اتاق بزرگ پر از نوره. و ما مدعوین هم افراد حاضر در اتاق. حالا می تونیم اون همه نور و چراغ را ببینیم و ازشون استفاده کنیم و یا اینکه به جای دیدن نورها به سایه خودمون گیر بدیم و کمترین استفاده را ببریم در صورتی که اون تاریکی هم حتی حاصل کارها و انتخابهای خودمونه نه کسانی که اون اتاق را ساختند.

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-25-2013 08:44 PM

(11-25-2013 08:22 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  .
خوبین؟
استراحت کردین؟

موفق و شاد باشید

سفر عالی بود ابجی ، در کنار اقای شهیدی و خودم فرصت رو غنیمت میشمارم از شوما هم تشکر کنم بابت هماهنگی های خوبتون Big Grin

سلامممممممممم آقا سهیل و داداشییی
کجایی تو؟ رفتی پیش آقا سهیل؟
سفر برای من که عالی عالی بود. باورت می شه من از روزی که اومدم یا همش دنبال کلاسام هستم یا دنبال تحقیق و تفحص درباره ایده ام.
من که خیلی همای و صحبت های دوستان و آقا سهیل روم تاثیر گذاشت و ایده و آرمانی که کنارش گذاشه بودم را دوباره می خوام از سر بگیرم.

داداشی این سفر و همایش ها و صحبت ها برای همه همسفرا بود حالا هر کسی به اندازه خودش ازش استفاده برده و اگه کمی بوده تقصیر و کمبود از سمت ما نبوده. از تو هم بسیار متشکرم بابت زحمات و سختی هایی که متحمل شدی و برامون این سفر را برنامه ریزی کردی.

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-25-2013 08:59 PM

(11-25-2013 08:44 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-25-2013 08:22 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  .
خوبین؟
استراحت کردین؟

موفق و شاد باشید

سلامممممممممم آقا سهیل و داداشییی
کجایی تو؟ رفتی پیش آقا سهیل؟
سفر برای من که عالی عالی بود. باورت می شه من از روزی که اومدم یا همش دنبال کلاسام هستم یا دنبال تحقیق و تفحص درباره ایده ام.
من که خیلی همای و صحبت های دوستان و آقا سهیل روم تاثیر گذاشت و ایده و آرمانی که کنارش گذاشه بودم را دوباره می خوام از سر بگیرم.

داداشی این سفر و همایش ها و صحبت ها برای همه همسفرا بود حالا هر کسی به اندازه خودش ازش استفاده برده و اگه کمی بوده تقصیر و کمبود از سمت ما نبوده. از تو هم بسیار متشکرم بابت زحمات و سختی هایی که متحمل شدی و برامون این سفر را برنامه ریزی کردی.

نه بابا اینقدر به اقا سهیل زحمت دادیم که دیگه حالا حالا ها مزاحمشون نمشیم Big Grin
سفر رو من تاثیر فوق العاده ای داشت Tongue
کارهایی که تو این دو روز کردم :
1 بابام رو راضی کردم مدیریت بازرگانی یا رشته مشابه بخونم ، فردا هم با مادرم داریم میریم محضر تعهد بدم تا دکترا ادامه بدم Big Grin
2 هر چیزی که مانع رسیدن به هدفم بود حذف کردم ، کامپیوتر رو جمع کرده با تبلت انلاینم ، کتاب هاب رمان و سیاسی هندزفری و هدفون و mp4 و غیره رو جمع کردم Big Grin
3 به شدت شروع به مطالعه در مورد تجسم خلاق کردم Big Grin

RE: سفرنامه شیراز 92 - jahanagahi - 11-25-2013 09:11 PM

از جناب آقای شهیدی عزیز و پدر و مادر گرامیشان صمیمانه سپاسگزارم که با مهمان نوازی خود (البته شیرازیها به مهمان نوازی معروف هستند ) باعث شدند که ما شرکت کنندگان هیچ زمانی این محبتها را فراموش نکنیم.
آقا سهیل جان تجربیات خود را صادقانه و خالصانه برای عزیزان شرکت کننده در طبق اخلاص گذاشته و با چند نفر قراردادهای کاری بستند که در نهایت بنفع عزیزان انجمن بود.
جناب شهیدی عزیز موفقتر باشی.
البته باید عرض کنم سبحان جان در این سفر سنگ تمام گذاشتند و واقعا زحمت کشیدند.
سبحان جان دوستت داریم.

RE: سفرنامه شیراز 92 - Delta.H - 11-25-2013 10:02 PM

دوستان چون اینجا اسمش سفرنامه هست پیشنهاد میکنم قدم به قدم از روز اول تا آخر درباره ماوقع بنویسیم
من شروع میکنم چون اولین مهمانی بودم که رسیدم!
نظرتون چیه؟

RE: سفرنامه شیراز 92 - Delta.H - 11-25-2013 10:05 PM

سلام مجدد خدمت دوستان
در مورد برنامه ها و خاطرات سفر شیراز که خیلی مفصل و گسترده بود توضیحاتی میدهم و انشالله به تدریج دوستان دیگر هم آن را کامل می کنند.
من اولین نفری بودم که بامداد چهارشنبه حدود ساعت 3:30 با خودروی شخصی وارد مجتمع ستاره سهیل شدم.
در مورد این مجتمع هم عرض کنم که در خارج از شهر شیراز و در جاده قلات واقع شده که اکثر ساختمانهای مجاور آن باغ و ویلای بزرگ می باشد این مجتمع یک حیات بزرگ دارد آرم انحصاری ستاره سهیل که می توانید آن را در سایت آقای شهیدی ببینید حک شده است.
داخل حیاط باغچه، آلاچیق بزرگ و زیبایی وجود دارد و بنای اصلی در انتهای حیاط است که یک طبقه زیرزمین(استخر)
یک طبقه همکف(تالار اصلی و آشپزخانه)
تالار مجهز به سیستم حرفه ای نور و صدا(DJ)، دیتا پروژکتور، سینمای خانگی و...
یک راه پله از داخل تالار به بالا می رود که در پاگرد اول اتاق مستر اول واقع شده است و در پاگرد دوم اتاق بعدی را می بینید. کمی بالاتر که بروید یک هال نسبتاً بزرگ و یک آشپزخانه دیگر موجود است و در پاگرد بعدی اتاق سوم قرار دارد بعد اتاق چهارم و در انتهای راه پله سالن ورزشی و گیم نت قرار دارد که بازیهایی مانند ایرهاکی، بیلیارد، فوتبال دستی و تنیس روی میز در آن وجود دارد.
در قسمت گیم نت هم 6 سیستم حرفه ای قرار دارند.(از بازیهای نصب شده می توان متوجه قدرت آنها شد)
بیشترین چیزی که در این ساختمان جلب نظر می کند طراحی معماری و نور پردازی منحصر بفرد و بسیار زیبای آن است.
در مورد این مجتمع زیبا که توسط آقای سهیل شهیدی عزیز بنا شده به همین مقدار بسنده می کنم گرچه جزئیات و زیباییهای زیادی در آن وجود دارد.
روز چهارشنبه 29آبان ساعت حدود 9 صبح که بیدار شدم و به سالن رفتم چشمم به جمال بچه های اصفهان منور شد که تازه رسیده بودند. محمد شموسی عزیز و آقا جواد و همسرش در حال صرف صبحانه به همراه آقا سهیل و علی نیک پور (دوست سهیل) و سبحان بودند.
بعد از صرف صبحانه با ماشین من و ماشین سهیل به پیشواز مسافران تهران رفتیم که قبل از رسیدن ما به ایستگاه سوار مینی بوس شده و حرکت کرده بودند.
باران همچنان از روز قبل ادامه داشت!
همراه با دوستان به مجتمع آمدیم و بعد از خوش و بش و استقرار همگی به سالن آمدیم و بعد از صرف ناهار و چای آماده شدیم و سوار مینی بوس شده به شیراز رفتیم.
از ارگ کریم خان دیدن کردیم در یک هوای بارانی و بسیار عالی دیدن بخشی از تاریخ و تمدن با آن همه عظمت و زیبایی برای من یک حس رؤیایی داشت به خصوص در کنار دوستانی از جنس نشاط، محبت، شادی و انرژی...
و بعد بستنی و فالوده شیرازی خوردیم جای همه دوستان خالی زیر نم نم باران و هوای سرد اکثر بچه ها شروع به لرزیدن کردندYosef.gif

[تصویر: Arg.jpg]

فعلا تا همینجا را داشته باشید اگر همسفران عزیز مایل هستند قسمت به قسمت این سفرنامه را تکمیل کنند.
دوستان عزیز من با کندی سرعت اینترنت مواجهم لطف کنید عکسها را آپلود کنید.