سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفرنامه شیراز 92 - کتایون کاظمی - 11-25-2013 10:23 AM

(11-25-2013 10:01 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من ، دوستان لطف کنند و از نتایج و بحث های مورد تبادل در این همایش و سخنان اساتید محترم در این تایپیک بگذارند بسیار خوب خواهد بود.بحث تشکر و سپاسگزاری انشالله بماند برای بعد.مهم بحث هایی بوده است که انجام شده.من به شخصه فقط به این دلیل وارد این صفحه میشوم که ببینم آیا از اطلاعات همایش خبری هست یا خیر؟که متاسفانه در چند سفر اخیر بجز تشکر و تبریک ، چیزی در این تایپیک ها عایدمان نشده است

دوستان حرف مرا به دل نگیرند.یک سفر بود که تمام شد.آن چیز که میماند مباحث علمی ردوبدل شده در این سفر است که بهتر است هرچه زودتر در به این انجمن منتقل شود ...
صلاح مملکت خویش ، خسروان دانند ...

همانطور که عرض شد بهترین قسمت سفر همایش و سخنرانی اساتید بود(می توانید فیلم همایش را پس از آماده شدن از دست اندرکاران یا اعضا انجمن دریافت کنید.) و سایر بحثها بشکل خصوصی تر بین اعضا،دونفردونفری یا سه نفرسه نفری و..... انجام میشد و بحثهایی که به پیشنهاد جناب شهیدی، قرار بود در جمع طرح وبا همفکری ومباحثه بین همه اعضا انجام شود و درنهایت بشکل خروجی و وظیفه به افراد طبق علاقمندیشان وایده هایشان داده شود تا یک کار عملی،کارشناسی و تیمی صورت پذیرد متاسفانه در زمان مناسب وبشکل مفید ،حاصل نشد.Undecided

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-25-2013 10:32 AM

(11-25-2013 10:23 AM)melina نوشته شده توسط:  
(11-25-2013 10:01 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من ، دوستان لطف کنند و از نتایج و بحث های مورد تبادل در این همایش و سخنان اساتید محترم در این تایپیک بگذارند بسیار خوب خواهد بود.بحث تشکر و سپاسگزاری انشالله بماند برای بعد.مهم بحث هایی بوده است که انجام شده.من به شخصه فقط به این دلیل وارد این صفحه میشوم که ببینم آیا از اطلاعات همایش خبری هست یا خیر؟که متاسفانه در چند سفر اخیر بجز تشکر و تبریک ، چیزی در این تایپیک ها عایدمان نشده است

دوستان حرف مرا به دل نگیرند.یک سفر بود که تمام شد.آن چیز که میماند مباحث علمی ردوبدل شده در این سفر است که بهتر است هرچه زودتر در به این انجمن منتقل شود ...
صلاح مملکت خویش ، خسروان دانند ...

همانطور که عرض شد بهترین قسمت سفر همایش و سخنرانی اساتید بود(می توانید فیلم همایش را پس از آماده شدن از دست اندرکاران یا اعضا انجمن دریافت کنید.) و سایر بحثها بشکل خصوصی تر بین اعضا،دونفردونفری یا سه نفرسه نفری و..... انجام میشد و بحثهایی که به پیشنهاد جناب شهیدی، قرار بود در جمع طرح وبا همفکری ومباحثه بین همه اعضا انجام شود و درنهایت بشکل خروجی و وظیفه به افراد طبق علاقمندیشان وایده هایشان داده شود تا یک کار عملی،کارشناسی و تیمی صورت پذیرد متاسفانه در زمان مناسب وبشکل مفید ،حاصل نشد.Undecided

ولی من 180 درصد مخالف با حرف شما هستم ، خروجی سفر عالی بود .
این سفر با وجود اساتیدی مثل اقای شهیدی ، اقای زارع ، من ، اقای قربانیان و غیره تقریبا مانند یک سفره بود که هر کس میتونست به اندازه نیازش ازش استفاده کنه .خیلی از بچه ها مث من و مهیار تقریبا مبحثی رو نزاشتیم جا بیوفته ، فقط 2 ساعت میخوابیدیم و هم به مباحث رسیدیم و هم به تفریح . پس کاملا استفاده مفید بردیمم . این که کسی از دوستان نتونست کامل استفاده کنه دلیل بر بد بودن و یا نداشتن بار علمی مسافرت نیست

RE: سفرنامه شیراز 92 - کتایون کاظمی - 11-25-2013 10:48 AM

ولی من 180 درصد مخالف با حرف شما هستم ، خروجی سفر عالی بود .
این سفر با وجود اساتیدی مثل اقای شهیدی ، اقای زارع ، من ، اقای قربانیان و غیره تقریبا مانند یک سفره بود که هر کس میتونست به اندازه نیازش ازش استفاده کنه .خیلی از بچه ها مث من و مهیار تقریبا مبحثی رو نزاشتیم جا بیوفته ، فقط 2 ساعت میخوابیدیم و هم به مباحث رسیدیم و هم به تفریح . پس کاملا استفاده مفید بردیمم . این که کسی از دوستان نتونست کامل استفاده کنه دلیل بر بد بودن و یا نداشتن بار علمی مسافرت نیست

[/quote]
نه سبحان جان، منظور من را متوجه نشدی! عرض نکردم چیزی یاد نگرفتیم یا سوال بی جواب داشتیم یا مسافرت بدی بود و اشاره هم کردم که بهترین قسمت سفر ، همان همایش بود (حضور آقای شهیدی ، زارعی و.... ) و بشکل غیررسمی ودوستانه من به شخصه با سایر دوستانی چون آقای زارعی، خانم دولتی ،محمد عزیز ، علی جان و .... در مورد کارآفرینی و شروع کار شخصی و ... بحثهای خوبی داشتیم اما جالبترین قسمت که می توانست طرح یک یا چند ایده کارآمد وانتخاب از بین آنها یا تشکیل تیمها جهت بررسی و کارشناسی در بین اعضا که قرار بود ایجاد و در نهایت برنامه ریزی جهت استارت کار عملی با اعضا باشد صورت نگرفت، بهتر است صادق باشیم و تنها با تعریف وتمجید از یکدیگر راه را بر انتقادات نبندیم ، اعضا باید با این اهدافی که مدام در حال صحبت در مورد آن هستند و روی کار تیمی اصرار دارند که مانور بدهند می بایست بشکل عملی و با هم ، هم بتوانند کارها وطرحها را شروع کرده و به نتیجه برسانند و به شهرهای محل زندگی خود زنجیروار تعمیم دهند و هدف را تنها در حوزه شخصی وکاری خود محدود نکنند داداشم و همه با هم بتوانیم موفق بشویم نه فقط در کار شخصی خود....

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-25-2013 11:07 AM

(11-25-2013 10:48 AM)melina نوشته شده توسط:  ولی من 180 درصد مخالف با حرف شما هستم ، خروجی سفر عالی بود .
نه سبحان جان، منظور من را متوجه نشدی! عرض نکردم چیزی یاد نگرفتیم یا سوال بی جواب داشتیم یا مسافرت بدی بود و اشاره هم کردم که بهترین قسمت سفر ، همان همایش بود (حضور آقای شهیدی ، زارعی و.... ) و بشکل غیررسمی ودوستانه من به شخصه با سایر دوستانی چون آقای زارعی، خانم دولتی ،محمد عزیز ، علی جان و .... در مورد کارآفرینی و شروع کار شخصی و ... بحثهای خوبی داشتیم اما جالبترین قسمت که می توانست طرح یک یا چند ایده کارآمد وانتخاب از بین آنها یا تشکیل تیمها جهت بررسی و کارشناسی در بین اعضا که قرار بود ایجاد و در نهایت برنامه ریزی جهت استارت کار عملی با اعضا باشد صورت نگرفت، بهتر است صادق باشیم و تنها با تعریف وتمجید از یکدیگر راه را بر انتقادات نبندیم ، اعضا باید با این اهدافی که مدام در حال صحبت در مورد آن هستند و روی کار تیمی اصرار دارند که مانور بدهند می بایست بشکل عملی و با هم ، هم بتوانند کارها وطرحها را شروع کرده و به نتیجه برسانند و به شهرهای محل زندگی خود زنجیروار تعمیم دهند و هدف را تنها در حوزه شخصی وکاری خود محدود نکنند داداشم و همه با هم بتوانیم موفق بشویم نه فقط در کار شخصی خود....

[/quote]

حرفتون درست متین ابجی جان Yosef.gif من هم 100 درصد حرفتون رو قبول دارم که باید بیشتر در مورد یک تیم ورکینگ با حضور همه بحث میشد ، اما ما که روز ها خودمون میرفتیم تفریح ، شب ها هم که گروهی از دوستان فورا میخوابیدند و گروهی تفریح میکردند و گروهی هم جلسه میزاشتن . شب اخر هم که قرار بود در مورد تیم ورکینگ وایده ی اقا سهیل بحث شه هم که دوستان از شدت خستگی خوابیده بودن ( حتی خانم صدفی که اگر توی هال نمی خوابیدن عمرا بیدار میشدن Yosef.gif ) ، منو چندتا از دوستان موندیم و تا صبح بحث کردیم .
این سفر از لحاظ کاری ، واقعا کامل کامل نبود اما اونقد بد نبود که بشه بهش ایراد گرفت .
اگر قرار بود ، صرفا بحث کاری کنیم ، باید این 4 روز رو از صبح تا شب میموندیم توی مجموعه و بحث میکردیم .
اگر از جنبه ی کاری به این سفر بنگریم ، میزان مباحث مفید ، بار علمی و غیره ای که داشت به شدت بیشتر از مباحث جا افتاده بود .
بازم شرمنده ابجی جان ولی این نظر من Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-25-2013 11:15 AM

راستی یکی از دوستان اون فال رو هم بزاره اینجا با شعر و معنی و تفسیر لدفن Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - کتایون کاظمی - 11-25-2013 11:27 AM

(11-25-2013 11:07 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  
(11-25-2013 10:48 AM)melina نوشته شده توسط:  ولی من 180 درصد مخالف با حرف شما هستم ، خروجی سفر عالی بود .

حرفتون درست متین ابجی جان Yosef.gif من هم 100 درصد حرفتون رو قبول دارم که باید بیشتر در مورد یک تیم ورکینگ با حضور همه بحث میشد ، اما ما که روز ها خودمون میرفتیم تفریح ، شب ها هم که گروهی از دوستان فورا میخوابیدند و گروهی تفریح میکردند و گروهی هم جلسه میزاشتن . شب اخر هم که قرار بود در مورد تیم ورکینگ وایده ی اقا سهیل بحث شه هم که دوستان از شدت خستگی خوابیده بودن ( حتی خانم صدفی که اگر توی هال نمی خوابیدن عمرا بیدار میشدن Yosef.gif ) ، منو چندتا از دوستان موندیم و تا صبح بحث کردیم .
این سفر از لحاظ کاری ، واقعا کامل کامل نبود اما اونقد بد نبود که بشه بهش ایراد گرفت .
اگر قرار بود ، صرفا بحث کاری کنیم ، باید این 4 روز رو از صبح تا شب میموندیم توی مجموعه و بحث میکردیم .
اگر از جنبه ی کاری به این سفر بنگریم ، میزان مباحث مفید ، بار علمی و غیره ای که داشت به شدت بیشتر از مباحث جا افتاده بود .
[/quote]

داداشی جان، اگه کسی انتقاد سازنده کنه بهتره یا تعریف مخرب؟ اگه با استناد به صحبت شما "واقعا کامل کامل نبود" پس میشه جهت بهبود و حداکثر بازدهی ،ایراد گرفت وانتقاد کرد درسته؟ در کامنتهای قبلیم هم گفتم ساعات جلسات می بایست در زمانی که همه بیدار بودن و منتظر جلسه بودن گذاشته میشد و ساعات بازی و تفریح در زمانی که بقیه می خوابن ، در ضمن خود من هم عرض کردم که علت گردشهای زیاد ما ، بازدید نداشتن قبلی ما از شهرزیبای شیراز بود ، ولی من خودم با استرس می خوابیدم و به برخی بچه ها می سپردم که اگه خبری از جلسه شد، تو نصفه شب! بیدارم کنن ، مثل زمان بازی مالی گردش پولی که از خواب بیدار شدم و اومدم و وسط خنده ها وبازی، نکات ریز وجالبی (با توضیحات آقا حمزه عزیز ) هم یاد گرفتم اما جلسه بعدی در 4 نصفه شب ودر اوج خستگی همه دوستان بود که حتی جاسوسایی که کار گذاشته بودیم تا خبرمون کنن ، خودشون هم رو دست خورده بودن وخواب مونده بودن !!! و من تا صبح چند بار بیدار شدم وگوشیمو نیگا کردم! خدائی مثل جلسات سری ناسا بود! من شبهای امتحان و کنکور تا صبح بیدار نمونده بودم اما اینبار واقعا دوست داشتم از این جلسات استفاده مفید با امید به دست آوردهای عملی وگروهی، کنم که قسمت ! نشد......

RE: سفرنامه شیراز 92 - mostafa ghobadi - 11-25-2013 11:47 AM

سلام به همه دوستان گل و بلبل...
اول از همه از آقا سهیل عزیز به خاطر این میزبانی فوق العاده تشکر و قدردانی می کنم وامیدوارم هر روز موفق تر از روز قبل باشند و همیشه سرشار از تندرستی و سلامتی باشند.
سفر برای من یکی از بهترین سفرهای زندگیم بود....
الانم که اینجا اومدم پست زدم اشتباه بود ..... ( برگردیدید برگردید اشتباه اومدیم 25r30wi25r30wi25r30wi اشاره به زمان برگشت در ترمینال )
دوستانی پیدا کردم که از حالت مجازی به حقیقی تبدیل شدند و جالب اینجاست که با دیدن این دوستان به این نتیجه رسیدم که انتخاب دوست چقدر می تونه تو پیشرفت کمک کننده باشه....
دوستانی که از 1000 دوست حقیقی حقیقی ترند و دوستی با آنها از اعماق قلب آغاز شده است. A00 (62)
از کامیار عزیز و خواهر عزیزم مریم خانوم و داداشی های گل ، علی و مهیار و سبحان و حمزه و حبیب و جواد و محمد و آقا مهدی و خانوم دکتر و خانوم صدفی عزیز با اون روحیه لطیف[/size]شون و خواهر ریز علی و مادر عزیز مدیریت و خاله محترمه مدیریت و خواهر خانوم مدیریت و خواهر عزیزم هدا خانوم و استاد عزیزم هوشنگ خان از صمیم قلب تشکر می کنم که در شکل گیری یکی از بهترین سفرهای زندگیم بنده را راهنمایی کردند.
در صحبتی که با بعضی از دوستان داشتم ایرادات خودم را شناسایی کردم و دانستم که به بی راهه میرفتم شدید....

من همون صبح که برگشتم نزدیک 2 ساعت نزد خونواده بودم بعد از اون سر پروژه رفتم و تا بعد از ظهر هم مشغول امور مربوطه بودم....
مطلب اخر هم مدیونید اگه فکر کنید که من به خاطر شیرازی بودنم الان پست گزاشتم....25r30wi25r30wi25r30wi ( خسته بودم می فهمید Yosef.gifYosef.gif )

این گل هم تقدیم به همه عزیزانم که در این سفر با ما بودند.10_004
همتون را از صمیم قلب دوست دارم.

RE: سفرنامه شیراز 92 - محسن قلي زاده - 11-25-2013 11:48 AM

اقاي جلالوند رو دريابيد به نظر من
من خوشم مياد از رفتار و صحبتهاشBig Grin

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-25-2013 11:58 AM

(11-25-2013 11:27 AM)melina نوشته شده توسط:  
(11-25-2013 11:07 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  حرفتون درست متین ابجی جان Yosef.gif من هم 100 درصد حرفتون رو قبول دارم که باید بیشتر در مورد یک تیم ورکینگ با حضور همه بحث میشد ، اما ما که روز ها خودمون میرفتیم تفریح ، شب ها هم که گروهی از دوستان فورا میخوابیدند و گروهی تفریح میکردند و گروهی هم جلسه میزاشتن . شب اخر هم که قرار بود در مورد تیم ورکینگ وایده ی اقا سهیل بحث شه هم که دوستان از شدت خستگی خوابیده بودن ( حتی خانم صدفی که اگر توی هال نمی خوابیدن عمرا بیدار میشدن Yosef.gif ) ، منو چندتا از دوستان موندیم و تا صبح بحث کردیم .
داداشی جان، اگه کسی انتقاد سازنده کنه بهتره یا تعریف مخرب؟ اگه با استناد به صحبت شما "واقعا کامل کامل نبود" پس میشه جهت بهبود و حداکثر بازدهی ،ایراد گرفت وانتقاد کرد درسته؟ در کامنتهای قبلیم هم گفتم ساعات جلسات می بایست در زمانی که همه بیدار بودن و منتظر جلسه بودن گذاشته میشد و ساعات بازی و تفریح در زمانی که بقیه می خوابن ، در ضمن خود من هم عرض کردم که علت گردشهای زیاد ما ، بازدید نداشتن قبلی ما از شهرزیبای شیراز بود ، ولی من خودم با استرس می خوابیدم و به برخی بچه ها می سپردم که اگه خبری از جلسه شد، تو نصفه شب! بیدارم کنن ، مثل زمان بازی مالی گردش پولی که از خواب بیدار شدم و اومدم و وسط خنده ها وبازی، نکات ریز وجالبی (با توضیحات آقا حمزه عزیز ) هم یاد گرفتم اما جلسه بعدی در 4 نصفه شب ودر اوج خستگی همه دوستان بود که حتی جاسوسایی که کار گذاشته بودیم تا خبرمون کنن ، خودشون هم رو دست خورده بودن وخواب مونده بودن !!! و من تا صبح چند بار بیدار شدم وگوشیمو نیگا کردم! خدائی مثل جلسات سری ناسا بود! من شبهای امتحان و کنکور تا صبح بیدار نمونده بودم اما اینبار واقعا دوست داشتم از این جلسات استفاده مفید با امید به دست آوردهای عملی وگروهی، کنم که قسمت ! نشد......

اصن بحث تمجید و انتقاد نیست . هرکس میتونه نظرش رو بگه ، وقتی ادم گله ای مسافرت میره ، همه نظرات مشابه هم ندارن و بیان نظرات ، باعث میشه که سفر بعدی یا همایش بعدی ، خیلی بهتر برگزار شه .
در مورد جلسه روز جمعه ، جلسه ساعت 4 برگزار نشد ، بلکه ساعت 3 برگزار شد و من ساعت2 و ربع 2 و نیم بود رفتم چایی اوردم دیدم همه ی دوستان بلا استثنا به جز خانم و اقای کارافرین و مادر جناب اقای شهیدی و طوطی عزیزشون در خواب ناز بودند Yosef.gif البته جای ایراد هم نیست ، 3-4 روز بود اکثر دوستان 1 یا 2 ساعت خوابیده بودند .
البته قرار هم نبود جلسه ای برگزار شه ، ما شروع کرده بودیم به خنده و شوخی که یک هو بحث به جا های باریک کشید و جلسه ناسایی ما شروع شد Yosef.gif

به هر حال ، من که به شخصه خیلی استفاده کردم و شاید سرعت رسیدن به اهدافم چند صد برابر شد .
الان هم که به هر حال سفر تموم شده ، ایشالله سفر های بعدی اصن جلسات رو صبح میزاریم گردش رو بعد 12 شب Yosef.gif Yosef.gif حالا بهتره به جا این حرفا عکس اپلود کنیم که من فقط 375 تا عکس دارم Sad Sad

RE: سفرنامه شیراز 92 - ali mohammady - 11-25-2013 12:09 PM

دوستان سبحان راست میگه
اون شب قرار بود به خانم و اقای دولتی مشاوره بده که با 100 میلیون چی کار میشه کرد که واقعا هم مشاوره ی خوبی داد افرین سبحان جان

یه جو خودمونی با 4 تا 5 نفر بود که به ایده پردازی ختم شد و برند سبحان جان متولد شد
---------------
راستی سبحان جان چی شد 900تا عکس شد 375 تا؟