سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - کامیار کاظمی - 07-09-2011 08:31 PM

دوستان در زمینه آموزش تجربیات شخصی "دیوارهای ذهنی" نیز می توانیم در جلسات آنلاین به آن بپردازیم.من در حال آماده کردن مسیری برای جلسات آنلاین هفتگی هستم.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-09-2011 08:36 PM

وقتی هدفت را نوشتی دیوار ذهنی سریعا پیدا می شود.(بقول معروف انگار موی وی را آتش زده اند)باید همه سئوالات دیوار ذهنی را که از شما می پرسد یادداشت کنید و سپس با تک تک آنها مبارزه کنید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-09-2011 09:55 PM

حالا که صحبت شد میخواهم بگویم که امروز چطور مبارزه کردم :
دیشب در تاپیکی توصیه ی اقایان کاظمی و قربانیان مبنی بر نوشتن برنامه های فردا و تیک زدن کار های انجام شده رو انجام دادم .
مهمترین کار هایی را که در هفته ی اول مبارزه باید انجام میدادم نوشتم ، بعضی از این کار ها از عید مانده بود .
امروز برای اولین بار تمام کار هایی که میخواستم ( 11 کار مهم ) را به نحو احسنت انجام دادم . وقتی تصمیم گرفتم و در ذهنم تجسم کردم که این کار موفقیت انجام میشود ( مانند جریان پروانه ی اقای قربانیان ) به هدفم رسیدم و این یعنی حمله سنگین من به دیوار ذهنی .
مهمترین کار های امروز :
امروز من پیش روان شناس رفتم => مدت زمان طولانی بود ( از شهریور پارسال ) که قرار بود این کار رو انجام بدم ، اما هر دفعه موقعش که میرسید ، انگار دنیا سرم خراب میشد ! رنگ سرخ میشد و از این کار پشیمان میشدم .
بیمه ی ورزشی خود را تمدید کردم => تربیت بدنی از خانه ی ما دور است ، بعد از 4 ماه این مسیر رو پیمودم تا بتوانم دیوار ذهنی را نابود دکنم .
در ضمن راه های شکستن دیوار ذهنی ، از مهمترین بحث های طوفان فکری خواهد بود .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - کامیار کاظمی - 07-09-2011 10:02 PM

آقا سبحان تبریک می گویم.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-09-2011 10:08 PM

سبحان جان بحدی گفته هایت صادقانه است که با خواندن آن اشک شوق در چشمانم حلقه زد.. تبریک عرض میکنم.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-09-2011 10:11 PM

من باید از شما تشکر کنم . از همتون و از این سایت .
در این 3-4 روز پس از ثبت نام که زندگی جدیدی رو شروع کردم ، احساس میکنم تغییرات بزرگی کردم و دنیای پیرامونم رو خیلی رنگی تر و قشنگ تر از وقتی که دیواری بتنی دورم رو فرا گرفته بود میبینم .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-09-2011 10:16 PM

تاجر زنده و پر از انژی انجمن , تمام خوبیهای دنیا را داشتی و داری . امروز متوجه شدی که چقدر عزیزی. چقدر موثر هستی و چقدر انرژی مثبت به اطراف می فرستی. موفقتر باشی.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - madar - 07-10-2011 09:33 AM

من هم بهتون تبریک میگم

همیشه پر انرژی باشید

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-10-2011 10:08 AM

ممنون بچه ها ، واقعا ممنونم ! شما انرژی ادم رو 100000000000000 برابر میکنید .
در حال حاضر این همراهی ها و انرژی ها بهتر از 100 تا چک یک میلیاردی هست برام .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-20-2011 01:11 AM

بچه ها سایت زیر رو ببینید :
http://www.takrah.com/site/Default.aspx?pnl=showgroup_brand&idgruop=89&lang=fa&title=%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85%20%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C%20%D​9%88%20%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C

کمتر از 40 شرکت تولید کننده ی بزرگ در زمینه ی مواد بهداشتی و ارایشی هستند که خوشبختانه 99 درصدشون در زمینه لوازم ارایشی مخصوص خانوم ها مثل روژلب و یا ماسک صورت یا ریمل و .... و حتی در زمینه لوازم ارایشی مردونه مثل کرم سفید کننده دور چشم و .... وارد نشدند ! شاید چنین کارخونه ای باشه ولی تا وقتی مثلا داروگر به این کار وارد نشه رقابت با بقیه کارخونه ها اسون میشه ، اون مهندس شیمی زیاد اطلاعات نداشت و گفت باید با کسانی که بیوشیمی و داروسازی خوندن مشورت کنی ، ولی گفت که نیاز به یک لابراتوار و یک ازمایشگاه داری !