سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو (/showthread.php?tid=11005)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - ainstein - 03-31-2014 04:42 PM

(03-29-2014 08:49 PM)theboy نوشته شده توسط:  این زالو غیر از فروختن به پزشک ها به درد دیگه ای میخورن ؟

نمیشه ازشون محصول دیگه ای تولید کرد ؟
چرا نمیشه؟ ازش روغن هم میگیرن که یه سری مصارف طبی داره که خوب نیست اینجا بگم. میتونی از این آدرس بخونی :http://zalu.mihanblog.com/post/8
توی کشورای اروپایی بعنوان مکمل غذایی هم استفاده شده،چون میزان بالایی از ماده خشک زالو از پروتئین تشکیل شده و 98 درصد این پروتئین قابل جذب برای انسانهاست ولی اینجا زیاد کاربردی نداره،بیشتر از مصارف طب سنتی و روغنش استفاده میکنن .

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - mhm1359 - 04-01-2014 07:54 PM

موفقققققققققققققققققققققققققق

باشیییییییییییییییییییییییییییییییییییی

موفققققققققققققققققققققققققققق

میشییییییییییییییییییییییییییییییییییی

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - مینو. - 04-04-2014 11:23 PM

سلام و زنده باد
ایشالله زالوهاتون 10000برابر شه

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - MARYAR - 04-04-2014 11:26 PM

منم دوست دارم در این مورد بیشتر بدونم. برای دوره پایلوت باید فضامون چند متر باشه و حدود پول سرمایه گذاری فکر میکنید چقدره؟؟؟

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - ainstein - 04-05-2014 11:11 PM

(04-04-2014 11:26 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  منم دوست دارم در این مورد بیشتر بدونم. برای دوره پایلوت باید فضامون چند متر باشه و حدود پول سرمایه گذاری فکر میکنید چقدره؟؟؟
شما میتونین با کمترین امکانات شروع کنید یدونه وان لازم داری که میتونه از 50 لیتر باشه تا چند هزار لیتر،وان های ما 1000 لیتری هست.شما بسته به تعداد مولدی که لازم دارین میتونین وان تهیه کنید که قیمت هزار لیتری320 هزار تومنه که اگه بخوای در حد پایلوت باشه 100الی200 لیتر هم کافیه به ازای هر لیتر میتونی 10 تا زالو نگه داری،بهتره که محیط سر پوشیده باشه تا نور خورشید مستقیم به آب نخوره چون از نور متنفرن،اصلا میتونی توی خونتون راه بندازی اگه زیر زمین یا جای مناسبی داری،زیاد محیط لازم نداره در حد 20 متر مربع هم واسه شروع کافیه.باید به آب چاه دسترسی داشته باشی همونطور که اشاره کردم آب شهر کلر داره خوب نیس براشون.واسه آب رسانی هم به پمپ نیاز دارین. همینا با یکم خورده کاری میشه مزرعه ی پرورش زالو.دیگه تخمینش با خودت،با یکی دو ملیون هم میتونی در همین ابعاد شروع کنی.
دعا کنین درسامو بخونم،کارامونم خوب پیش بره،ایشالا واسه همتون فارم راه اندازی میکنم Blush،با هم میتونیم در آینده همکاری کنیم.

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - rohollah61 - 04-07-2014 05:28 PM

(03-16-2014 08:13 PM)ainstein نوشته شده توسط:  بعد از یه تجربه ی نسبتا خوب که البته بخاطر سختی هاش میتونست پشت خیلیا رو به زمین بماله،ما موندیم تا ادامه بدیم.
چند ماه پیش بود که من و چندتا از رفیق هام دنبال یه کسب و کار خوب میگشتیم که جای رشد داشته باشه،حدود یک ماه تمام اینور و اونور داشتیم اطلاعات جمع آوری میکردیم درموردِ کارهای مختلف. حدود پونزده بیستا کار رو بررسی کردیم از تولیدِ سنگ نما و ف/ی/ل/ت/ر هوای ماشین بگیر تا پرورش انواع و اقسام جانورای مختلف(ماهی قرمز،میگو،شترمرغ،گاو،لابستر) و همینطور پرورش زالو! Blush
آره پرورش زالو،تعجب نکنین،شاید واسه خیلیاتون که تازه شنیدین جالب باشه،واسه منم هم جالب بود هم عجیب.
اسمش از همون اول منو جذب کرد،میگن طرح و ایده هایی که اول دیگران بهش میخندن،معمولا موفق ترن. خلاصه ما رفتیم دنبالش ، بهش چسبیدیم (مثل خودش که میچسبه و ول نمیکنه) هر چی اطلاعات بود و هست و خواهد بود رو در آوردیم Big Grin ،از تکثیر و نگه داریش گرفته تا فروش و بازاریابی و ... خلاصه هر چیزی رو که لازم بود در آوردیم.
اوایلش یکی از چیزایی که جذبم کرد این بود که خوندم در آمد حاصل از صادرات زالوی روسیه،چند برابر درآمد نفتی ایرانه!!!
حالا چیکار میکنن این زالو رو؟؟؟ واسه چی پرورش میدن؟
خو این که واضحه، واسه مصارف پزشکی استفاده میکننش. حتما از زالو درمانی یه چیزایی شنیدین. زالو وقتی که به اصطلاح به بدن نیش میزنه،
حدود 120 نوع هورمون مفید رو وارد بدن میکنه بیشتر این هورمونا حتی تو محیط های آزمایشگاهی هم تابه حال تولید نشدن،یعنی کسی نتونسته که تولیدشون کنه،مثل اشک انسان. کلی فایده هم داره.باعث میشه رگ های خونی باز بشن،جلوی انسداد رو میگیره. خون های لخته شده رو باز میکنه ،آرامش بخشه،ضد باکتریه،واسه گرفتگی های مفصلی و ماهیچه ای خیلی خوبه،برای اونایی که صورتشون جوش میزنه.کلا باهاش میشه کلی از بیماری ها رو درمان کرد مثل پارکینسون،آلزایمر،ضعف قوای جنسی،واریس،سردرد،نقرس،واریکسل و ...بسه دیگه خسته شدم،تا اونجایی که میدونم بجز ایدز همه بیماری ها رو درمون میکنه.A00 (12)
الان خدارو شکر یه چندماهی میشه شروع کردیم،مولد هم تهیه کردیم واسه سال دیگه.خلاصه سوالی چیزی داشتین به من بگین،اگه وقت کردم حتما جواب میدم. اگه میخواین شروع کنین خدمتتون هستم.
من میخوام این کارم انجام بدم مراحل اولیه رو بهم بگو و کمکم کن .ممنون

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - ainstein - 04-08-2014 09:17 AM

(04-07-2014 05:28 PM)rohollah61 نوشته شده توسط:  من میخوام این کارم انجام بدم مراحل اولیه رو بهم بگو و کمکم کن .ممنون

سلام
شما تمام سوال و جواب ها رو خوندین؟
کدوم شهر هستین؟
چقدر سرمایه دارین؟
در چه ابعادی می خواین شروع کنید؟
اگه اطلاعاتتون محرمانه هست پس بهم پیتم خصوصی بدید.

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - pouriya_m_70 - 04-12-2014 01:22 PM

دوست عزیز از اینکه اطلاعاتتو در اختیار بقیه قرار میدی ازت تشکر میکنم. هیچ شکی ندارم که دلت پاکه پس موفق تر میشی.Heart

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - ainstein - 04-15-2014 10:06 AM

دوستان، بعضی ازین اطلاعاتی که گذاشتم توس هیچ سایتی پیدا نمیشه و هر کسی هم حاضر نیست اینارو بگه. ولی ازون جایی که( زکات العلم نشرُها) ، منم تا اونجایی که تونستم اطلاعات گذاشتم براتون Blush. اگه خواستین شروع کنین میتونین باهام تماس بگیرین،کمکتون میکنم.

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - omid_young - 05-01-2014 09:21 AM

با اجازه من چند سوال بپرسم .
ایا زالوهای عادی هم پس از گذشت یه مدت میتونند مولد بشند ؟ اگر بله اون زمان چقدره ؟

یه جا خوندم که اب زالو ها به علت اینکه از خودشون امونیاک ترشح میکنند و اکسیژن اب رو از بین میبرند با هر 2 روز یکبار تعویض کرد . حالا اگه اینکار رو بخواییم داخل خونه یا زیر زمین انجام بدیم تقریبا تعویض اب هر روزه غیر ممکن میشه . ایا راه دیگه ای هست ؟ مثلا اکسیژن دادن به اب یا ..

مورد سوم همون قضیه دادن خون هست . اگر خونی که به زالو داده میشه شامل هر نوع میکروب یا مثلا ویروسی! باشه امکان اینکه مقداریش بعدا وارد بدن انسان بشه هست ؟
با اجازه من چند سوال بپرسم .
ایا زالوهای عادی هم پس از گذشت یه مدت میتونند مولد بشند ؟ اگر بله اون زمان چقدره ؟

یه جا خوندم که اب زالو ها به علت اینکه از خودشون امونیاک ترشح میکنند و اکسیژن اب رو از بین میبرند با هر 2 روز یکبار تعویض کرد . حالا اگه اینکار رو بخواییم داخل خونه یا زیر زمین انجام بدیم تقریبا تعویض اب هر روزه غیر ممکن میشه . ایا راه دیگه ای هست ؟ مثلا اکسیژن دادن به اب یا ..