سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور (/showthread.php?tid=10895)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alireza091111 - 02-26-2014 06:08 PM

سلام.به نظر مياد كار خوبي باشه.
به نظرتون ازش خوب استقبال ميشه؟
به نظرم يه نظرسنجي قرار بديد ببينيم تو همين سايت چند نفر حاضرن از اين برچسبا بخرن براي عيد.
تا يه ميانگيني از فروش در بازار به دست بياد.
البته بيشتر خانم ها از اين چيزا استقبال ميكنن.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alma - 02-26-2014 06:40 PM

دوستان قبل از هر چیز عذر خواهی میکنم که چند وقت امکان لایک نوشته های خوبتون رو نداشتم.
مسئله ی بعدی یه سوال از مسئولین این تاپیک. پوستر و تراکتهایی که فرستاده میشه چقدره؟

و خواهش بعدی از سایر علاقمندان و متقاضیان این فعالیت :فرقی نمیکنه به هر حال یا نمایندگی این کار رو میگیریم یا عامل فروش میشیم بهتره برنامه ریزی خودمون رو با توجه به زمان نسبتا محدودی که در اختیار داریم اعلام کنیم .مثلا به جز مکانهای ذکر شده توسط جناب مهدی دیگه چه جاهایی کشش این کالا رو داره؟؟
آیا لازمه ما هم برگه هایی به عنوان تبلیغات کالا داشته باشیم تا به خریداری مثل سوپر دار محترم برای نصب در انظار عمومی بدیم؟؟؟اگه لازمه متن انتخابی چی باشه بهتره؟؟و هر نکته ای که به نظر میرسه برای موفقیت کارمون مفیده ارائه بدیم .

با سپاس

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - goldokhtar - 02-26-2014 06:55 PM

(02-26-2014 06:40 PM)alma نوشته شده توسط:  دوستان قبل از هر چیز عذر خواهی میکنم که چند وقت امکان لایک نوشته های خوبتون رو نداشتم.
مسئله ی بعدی یه سوال از مسئولین این تاپیک. پوستر و تراکتهایی که فرستاده میشه چقدره؟

و خواهش بعدی از سایر علاقمندان و متقاضیان این فعالیت :فرقی نمیکنه به هر حال یا نمایندگی این کار رو میگیریم یا عامل فروش میشیم بهتره برنامه ریزی خودمون رو با توجه به زمان نسبتا محدودی که در اختیار داریم اعلام کنیم .مثلا به جز مکانهای ذکر شده توسط جناب مهدی دیگه چه جاهایی کشش این کالا رو داره؟؟
آیا لازمه ما هم برگه هایی به عنوان تبلیغات کالا داشته باشیم تا به خریداری مثل سوپر دار محترم برای نصب در انظار عمومی بدیم؟؟؟اگه لازمه متن انتخابی چی باشه بهتره؟؟و هر نکته ای که به نظر میرسه برای موفقیت کارمون مفیده ارائه بدیم .

با سپاس
با سلام
منم موافقت اولیه را اعلام میکنم
این سوالی که درباره مرجوع شدن پرسیدم.سوالی بود که از مغازه دارها به شما انتقال دادم
چون کار نویی هست وقتی به 2 نفر از اقوام (مغازه دار) که گفتم نگرانیشون یکی امکان مرجوع شدن و دومی کیفیت محصول بود

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - pedii - 02-26-2014 08:41 PM

با سلام

آقا مهدی من در مورد استان هرمزگان اعلام آمادگی می کنم

با تشکر

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alma - 02-26-2014 09:25 PM

با اینکه تو خصوصی مزاحم یکی از دوستان شدم احساس میکنم جواب رو نگرفتم.بند 4این اطلاعیه میگه مبلغ100تومن به حساب انجمن واریز بشه و همراه سایر مدارک سریعتر به ایمیل داده شده ارسال بشه اما من حساب انجمن رو ندارم و حسابهای موجود هم صرفا پرداختهایی برای خرید محصول با مبلغی مشخص هست .راهنمایی لطفاBlush

مورد چهارم : برنامه ریزی کلی کار به این صورت انجام شده
دوستانی که برای نمایندگی انحصاری اعلام آمادگی کردند هر چه سریعتر موارد زیر را آماده و به ایمیل magicegg.ir@g...il.com ارسال کنند

4- شماره فیش واریزی ، شماره ارجاع یا ... مبلغ 100 هزار تومان که به عنوان ثبت و قطعی کردن نمایندگی به حساب انجمن واریز شده است
مبلغ 100 هزار تومان به عنوان بیعانه و ودیه است و به عنوان پیش پرداخت از فاکتور خرید شما کسر می گردد ، هیچ مبلغی بابت امتیاز نمایندگی و تراکت و تبلیغات دریافت نمی شود.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - hadi1987 - 02-27-2014 02:41 AM

سلام
دمتون گرم
محصول جالبی هست و 100 البته پرفروش
برای نمایندگی اردبیل اعلان آمادگی میکنم
به آقای کاظمی ،مهدی جان و همه کسانی که تو تهیه این محصول وقتشونو گذاشتن یه خداقوت جانانه میگیم

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - bidoki - 02-27-2014 08:58 AM

با سلام
محصول جالبي است براي بازاريابي استان يزد اعلام آمادگي ميكنم

با تشكر

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 02-27-2014 10:55 AM

(02-26-2014 06:08 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سلام.به نظر مياد كار خوبي باشه.
به نظرتون ازش خوب استقبال ميشه؟
به نظرم يه نظرسنجي قرار بديد ببينيم تو همين سايت چند نفر حاضرن از اين برچسبا بخرن براي عيد.
تا يه ميانگيني از فروش در بازار به دست بياد.
البته بيشتر خانم ها از اين چيزا استقبال ميكنن.

استقبال را هر کس خودش باید بسنجه ، ولی من تجربه خودم را می گم

سه شنبه با همون نمونه های نمایشی اولیه ، من رفتم چند تا سوپرمارکت که ویزیت کنم ، همینطور که داشتم صاحب مغازه را پرزنت می کردم و اونم هاج و واج داشت بسته بندی را زیر و رو می کرد و بررسیش می کرد. مشتریانی که اومده بودن برای خرید دیگر کالاها هم صحبت های من را می شنیدن ، اومدن نمونه ها را از دست من گرفتن که ببیند قضیه چیه ، خیلی باحال آقا اصرار که الا و بالا همین الان این بسته ها را به ما بفروشید دی: هر چی می گفتم اینها نمونه است و ندارم الان ، قسم و آیه که برا خودتون دوباره بیارید ، خلاصه با داستانی پس گرفتم ، خیلی خنده دار بود و البته جالب و امیدوارکننده. خود صاحب مغازه اولش می گفت یک بسته زیاده و نصف بسته برام بیار ، بعد که این داستان را دید ، توی فرم سفارشش گفت بکنش دو بسته و خندید 35

بعد یک جای دیگه رفتم بازارچه بود ، نشون طرف که دادم هی نمی فهمید داستان جیه ، عکسهای روی محصول را میدید ولی متوجه نمی شد آخه آبجوش چیکار می تونه بکنه ، یک بسته را گرفت برد بیش مغازه بقلی که خار و بار فروشی بود که نشون اون بده یه دفعه دیدم 5 6 نفر ریختن دور نمونه ها و صدا خنده و کرکر رفته بالا ، بعد اومد 4 بسته سفارش داد ، گفت سه بسته اش را همسایه هاش سفارش دادن می خوان عیدی بدن . خلاصه این دو تا تجربه زیبای من بود

البته چند جای دیگه هم رفتم که صاحب مغازه نبود و شاگرد باز یکی فقط برای خودش می خواست ، یا یک جای دیگه می گفت ما فقط از مراکز پخش خرید می کنیم. یا جای دیگه که می گفتم مردم تخم مرغ گیرشون نمی یاد بخورن تو اومدی می گی 3 تومن بدن رنگش کنند 35

در کل نمونه ها که دستتون رسید ، چند جا که برید همه چی دستتون می یاد.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 02-27-2014 11:00 AM

(02-26-2014 09:25 PM)alma نوشته شده توسط:  با اینکه تو خصوصی مزاحم یکی از دوستان شدم احساس میکنم جواب رو نگرفتم.بند 4این اطلاعیه میگه مبلغ100تومن به حساب انجمن واریز بشه و همراه سایر مدارک سریعتر به ایمیل داده شده ارسال بشه اما من حساب انجمن رو ندارم و حسابهای موجود هم صرفا پرداختهایی برای خرید محصول با مبلغی مشخص هست .راهنمایی لطفاBlush

مورد چهارم : برنامه ریزی کلی کار به این صورت انجام شده
دوستانی که برای نمایندگی انحصاری اعلام آمادگی کردند هر چه سریعتر موارد زیر را آماده و به ایمیل magicegg.ir@g...il.com ارسال کنند

4- شماره فیش واریزی ، شماره ارجاع یا ... مبلغ 100 هزار تومان که به عنوان ثبت و قطعی کردن نمایندگی به حساب انجمن واریز شده است
مبلغ 100 هزار تومان به عنوان بیعانه و ودیه است و به عنوان پیش پرداخت از فاکتور خرید شما کسر می گردد ، هیچ مبلغی بابت امتیاز نمایندگی و تراکت و تبلیغات دریافت نمی شود.

عذرخواهی می کنم اگر متن روان نبوده ، نگاه برای قطعی کردن نمایندگی ، اون مواردی که بالا گفته شد را آماده داشته باشید ، اطلاعیه شماره دو به زودی به صورت خصوصی برای نمایندگان ارسال می شه ، شماره حساب ها هم داخل اون هست. 100 هزار تومان به عنوان ودیه اولیه پرداخت می کنید و شماره واریزی را همراه با سایر موارد خواسته شده ایمیل می کنید تا بره برای صدور کارتها و چاپ تراکت و ... در مورد 100 اولیه هم که توضیحات لازم و کامل داده شده ، این مبلغ امانت هست تا زمانی که فاکتور شما به هر مبلغی صادر بشه ، این مبلغ از کل فاکتور کسر می شه و مابقی را پرداخت می کنید

10_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - elmvile - 02-27-2014 12:04 PM

من هم به عنوان نماینده اعلام آمادگی میکنم