سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - sania - 07-03-2012 12:23 PM

سلام من اسم محمد امینی متاسفانه بعلت مشکلات خانوادگی نتونستم بیشتر از دیپلم بخونم دانشگاه قبول شدم ولی نشد الان هم ازدواج کردم یه بچه هم دارم زندگیرو با هیچ شروع کردم الان هم مستاجرم با این اوضاع میگه میشه پولی جمع کرد الان تو یه شرکت که قطعات میل لنگ میزنه برای ایران خودرووسایپا کار میکنماز عید به این ور هم حقوق ندادن اوضاع صنعت ماشین اصلا خوب نیست هیچ جایی هم دستم بند نیست نه اشنایی ونه سرمایه ایی ونه پشتوانه ایی خودم هم نمیدونم باید دست به چه کار بزنم الان هم 30 سالم هست اونم با یه بچه از قزوین خوشحال که با شما اشنا میشمچندتا از مجله هاتون رو خوندم امیدوار شدم به زندگی ولی خسته ام وتنها...

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهدی گل محمدی - 07-06-2012 04:15 PM

(07-03-2012 12:23 PM)sania نوشته شده توسط:  سلام من اسم محمد امینی متاسفانه بعلت مشکلات خانوادگی نتونستم بیشتر از دیپلم بخونم دانشگاه قبول شدم ولی نشد الان هم ازدواج کردم یه بچه هم دارم زندگیرو با هیچ شروع کردم الان هم مستاجرم با این اوضاع میگه میشه پولی جمع کرد الان تو یه شرکت که قطعات میل لنگ میزنه برای ایران خودرووسایپا کار میکنماز عید به این ور هم حقوق ندادن اوضاع صنعت ماشین اصلا خوب نیست هیچ جایی هم دستم بند نیست نه اشنایی ونه سرمایه ایی ونه پشتوانه ایی خودم هم نمیدونم باید دست به چه کار بزنم الان هم 30 سالم هست اونم با یه بچه از قزوین خوشحال که با شما اشنا میشمچندتا از مجله هاتون رو خوندم امیدوار شدم به زندگی ولی خسته ام وتنها...

داداش گلم این جا همه ما جمع شدیم تا بهم کمک کنیم که اون زندگی آرمانی ای رو که مد نظرمون هست برای آیندمون بسازیم.خوشحالم که شما رو در این خانواده بزرگ میبینمتون و امیدوارم شما هم روزی همانند دیگر اعضا جزء افتخار های بزرگ انجمن باشید.

به امید آنروز

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - sherafati - 07-06-2012 05:25 PM

فکر کنم دفعه دومه دارم خودمو معرفی میکنمSmile
پارسال عضو شدم
متولد 1370هستم
دانشجوی رشته ی ای تی

اطرافیانم میگن تو عجیبی و تو تخیلات به سر میبری ولی من همینه و اینطور که هستم رو دوست دارم نه اونطور که دیگران دوست دارند

از هر چیزی یه اپسیلن بلدم ... در حال حاضر منتظرم
از نوشتن خیلی خوشم میاد

به طور ناخوداگاه روی دیگران تافیر عمیق دارم به طوری که افراد فکر میکنند با من خیلی صمیمی هستند
روابط اجتماعیم بالاست

و الان دارم میگردم که ببینم چکار های دیگه ای میتونم بکنم

افرادی را اینجا پیدا کردم که دونبالشون بودم

امید به موفقیت های همه بچه های انجمنSmile

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهدی گل محمدی - 07-06-2012 05:29 PM

(07-06-2012 05:25 PM)sherafati نوشته شده توسط:  فکر کنم دفعه دومه دارم خودمو معرفی میکنمSmile
پارسال عضو شدم
متولد 1370هستم
دانشجوی رشته ی ای تی

اطرافیانم میگن تو عجیبی و تو تخیلات به سر میبری ولی من همینه و اینطور که هستم رو دوست دارم نه اونطور که دیگران دوست دارند

از هر چیزی یه اپسیلن بلدم ... در حال حاضر منتظرم
از نوشتن خیلی خوشم میاد

به طور ناخوداگاه روی دیگران تافیر عمیق دارم به طوری که افراد فکر میکنند با من خیلی صمیمی هستند
روابط اجتماعیم بالاست

و الان دارم میگردم که ببینم چکار های دیگه ای میتونم بکنم

افرادی را اینجا پیدا کردم که دونبالشون بودم

امید به موفقیت های همه بچه های انجمنSmile

عالیه.....

فقط خانم شرافتی یه خواهش از شما دارم....
اینقدر عکس آواتارتونو عوض نکنید به خدا همه بچه ها سر درد گرفتن4yajuyo4yajuyo10_004

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Masoume Ehsani - 07-06-2012 09:18 PM

احسانی هستم,اهل سمنان,متولد سال65,فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان
از سال 86 پانسیون دانشجویی راه اندازی کردم و امسال می خوام دومین پانسیون رو فعال کنم.یک کافه کتاب کوچیک هم تقریبا یک ساله راه انداختم .و الان دارم کارگزاری بیمه رو میگیرم.
عاشق کار کردنم...اما از سال 89 خیلی تنبل شدم.چندتا BPنوشتم که برای یکی از اون ها از مرکز رشد درخواست همکاری داده شد.(بازاریابی پیشرفته در ایران)
اما هدف اصلی من جدا از این هاست,به صورت حرفه ای دارم گویندگی رو دنبال می کنم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 07-07-2012 11:02 PM

به دوستان عزیزی(مروارید نشان،محمد امینی، خانم شرافتی،اقای احسانی) که جدیدا در این تاپیک خود را معرفی کرده اند ورودشان را به خانواده میلیاردرهای اینده ایران تبریک عرض میکنم و امیدوارم ساعاتی سرشار از موفقیت را در کنار هم سپری کنیم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ali-ch - 07-09-2012 09:35 AM

علی چالوشی گرگری. متولد 1373/6/5 کنکور دادم و امید دارم که تو رشته روانشناسی قبول بشم. کشتی گیرم و امروزم دارم میرم اردوی استانی. فعلا کارم کارگریه ولی میخوام به کمک ایدههای شما عزیزان یه کار دیگه شروع کنم. کاری مستقل.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ثنا - 07-11-2012 12:43 PM

سلام . ثنا هستم 25 ساله اهل کرج .لیسانس مدیریت مالی .الان کارمند نظام مهندسی ساختمان البرزم ولی حس می کنم این واسم کمه ! به خیلی کارا به عنوان شغل دوم فکر کردم و آخر به این نتیجه رسیدم که باید تولید کنم ! آره ! من باید بشم یه تولید کننده ! شاید اولش خرد ولی در آینده یه تولید کننده کلان !فعلاٌ تو مرحله طرح توجیهی ام ولی کمک فکری احتیاج دارم ! پایه می خوام !Undecided

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - alicpu - 07-11-2012 01:11 PM

رفقا منم اومدم دوباره خودم را معرفی بکنم .
الان به اون خواسته های که در نت داشتم دارم کم کم می رسم و انشالله تا یک سال دیگر خیلی جلو می افتم .
و پول خوبی می اید تو دستم . اون کاری را اخر می خواستم پیدا کردم .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - kaa1126 - 07-14-2012 03:06 PM

سلام
28 ساله هستم کارشناس مکانیک و در حال حاضر مدیر مهندسی یک شرکت نسبتاً کوچک.در انجام کارها مصمم هستم ولی در امور سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار بسیار محتاط و همراه با ترس.