سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - arash1367 - 11-06-2011 05:06 PM

من یکی از مجله های سایت رو دیدم
و بعد با وبلاگی که ازش توی مجله
اسم برده بودن با
اقای " علی " اشنا شدم
و ایشون هم اینجارا با ایمیل به من معرفی کردند
که البته برام جالبه و از اینکه عضو شدم
تا الان
راضی بودم

برای بهبود سایت
فقط میتونم بگم یه خورده و نه خیلی شلوغه
یعنی وقتی که من عضو شدم
و وارد سایت شدم به جای اینکه صفحه ی اولیه فقط گروه ها رو مشخص کنه
با خیل عظیمی از مطالب روبرو شدم
و راستش رو بخواین اگه علاقه نداشتم حتما رفته بودم
چون روز های اول گیج شده بودم و برای استفاده از سایت مشکل داشتم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 11-06-2011 11:23 PM

اصلا یادم نیست چطور این سایت را دیدم و چگونه عضو شدم و چگونه معتاد شدم.واقعا یادم نیست.در تمام جلسات حضوری شزکت کرده ام و بیشتر عزیزان انجمن را هم از نردیک زیارت کرده ام. همه شما را هم دوست دارم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - shahram......32 - 11-07-2011 11:43 PM

من داشتم ليست ميلياردرهاي ايرانو سرچ ميكردم كه به انجمن ميلياردر هاي اينده رسيدم/
اسم انجمن به نظرم جذاب اومد
وقتي مطالب انجمنو خوندم ديدم كه با اهداف من هم جهته
ديگه يك ماهي ميشه كه تقريبا هر روز ميام انجمن

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - ناصر صادقی - 11-28-2011 08:04 AM

مهدی جان این بستر زمینه خوبی رو فراهم کرده تا دوستان از شهر های مختلف با هم آشنا بشن و بتونن طرحاشونو با هم در میان بذارن و به رویاهاشون تحقق عمل بپوشونن ولی من فکر میکنم به این شکل نمیشه موفقیتی کسب کرد به هر حال اتفاق میفته که کسی ایده ای در ذهن بپرورونه و اون ایده رو هم در انجمن مطرح بکنه و از لحاظ کاربردی هم برای جامعه مثبت ثمر باشه وقتی که نوبت به اجرای اون ایده میرسه در عملی کردن اون ایده به تنهائی نتیجه ای نمیبره و خیلی زود دست از اون طرح میکشه ما اگه بتونیم یه ایده ملی مطرح کنیم و اونو به کمک دوستان یعنی با کار تیمی به نتیجه برسونیم خیلی زود این انجمن نقش برجسته خودشو نشون میده و این بهترین راه برای موفقیت انجمن و اعضاشه .

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - goldmen - 12-10-2011 12:48 PM

سلام
منم از طريق ماهنامه شماره4 شما كه در يك سايت ديگر بود اشنا شدم...
تابحال كه از سايت ديدن كردم جالب نبود....خيلي شلوغ هست
كارايي مطالب هم نداره....هركي نظر شخصيشو داده وجمع بندي درستي نشده
مديران يكم سايت رو جمع وجور تر كنند بهتر مي شود.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 12-10-2011 07:52 PM

دوست عزیز تایپیکها کاملا موضوعاتشان دسته بندی است و امکان دارد در بعضی موارد ما کوتاهی کرده و اسپم فرستاده ایم.با کمک شما عزیزان این مشکلات رفع می شود.
اگر نظری برای رسیدن به آنچه که فکر میکنی دارید , لطفا مطرح فرمائید.هم استقبال میکنیم و هم تشکر فراوان.بودن عزیزانی چون شما برای ما افتخار بزرگی است.موفقتر باشی.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - 3ObHaN - 12-10-2011 08:07 PM

بازپرس : چطوري عضو اين سايت شدي ؟
سبحان . ج : به خدا ما تقصيري نداشتيم ،‌همش تقصير اين گوگل نامرده ، با وعده و فريب ما رو وادار به سرچ كرد ! يهو يه سري ادم از پشت ( اقا كاميار ، اقا هوشنگ ،‌مهدي خان و ..... ) با يه چيز سختي ( فكر كنم موفقيت ، عشق يا ايمان بود ) زدن تو سرمون ، وقتي بهوش اومديم ديديم يه چك 1 ميلياردي خيلي قديمي كه دو سه بار تو ظرف قرمه سبزي افتاده بود و بعد چايي روش ريخته بودن و اتو كشيده بودنش جلو چشمون افتاده ! بعد به زور ما رو معتاد كردن ! از روزي 2-3 ساعت شروع كردن ! الان شده روزي 20-30 ساعت ! ما بي گناهيم به والله ! همش تقصير گوگل و اون چكه بود !

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - pesar368 - 12-10-2011 08:45 PM

(09-17-2011 11:32 AM)maryam_sh نوشته شده توسط:  من كه ديگه خيلي تابلوئه چه جوري با انجمن آشنا شدم!!!!!!!

فک نکنم خیلی تابلو باشه . میشه بگید چطوری آشنا شدید ؟

............................................

من از ابتدای سال 90 ، خیلی سعی کردم افرادی رو جمع کنم و بهشون بگم که میشه میلیاردر شد . یکی از کارهایی که کردم این بود که یه page توی ف/ی/س/ب/و/ک به نام کارخانه تبدیل فکر به ثروت ساختم که الان 5 هزار نفر عضو داره .
هر وقت میدیدم یکی داره یک کاری در جهت این هدف انجام میده ، خیلی خوشحال میشدم و ازش استقبال می کردم .
فک کنم با سرچ تو گوگل با انجمن آشنا شدم . فوق العاده خوشحال شدم و مدیران سایت رو تحسین کردم .

فقط به عنوان یک منبع که میلیاردر شدن رو تبلیغ میکنه و مطالب خوبی منتشر میکنه ، بهش نگاه میکردم و هرکس که به من مراجعه می کرد ، با ایمیل ، وبلاگ ، و .... انجمن رو بهش معرفی می کردم .

ولی انتظار تجاری سازی ایده (که از اهداف من بود ) رو از اینجا نداشتم . به خاطر همین وقت زیادی در انجمن نمی گذروندم . شاید هفته ای یکبار .

وقتی ماهنامه های انجمن رو مطالعه کردم ، علاقه ام به انجمن بیشتر شد و احساس کردم میتونه پتانسیل بیشتری داره و میشه به سمت تجاری سازی ایده حرکت کنه .

بعد از اینکه با مدیران و اعضای انجمن از نزدیک آشنا شدم . نظرم در مورد انجمن کاملا تغییر کرد و الان روزی دوبار به انجمن سر میزنم .

البته هنوز یه سری مشکلات داره . امیدوارم حل بشه .

آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای همه اعضای انجمن خصوصا مدیران انحمن دارم .

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - کامیار کاظمی - 12-10-2011 10:46 PM

(12-10-2011 12:48 PM)goldmen نوشته شده توسط:  سلام
منم از طريق ماهنامه شماره4 شما كه در يك سايت ديگر بود اشنا شدم...
تابحال كه از سايت ديدن كردم جالب نبود....خيلي شلوغ هست
كارايي مطالب هم نداره....هركي نظر شخصيشو داده وجمع بندي درستي نشده
مديران يكم سايت رو جمع وجور تر كنند بهتر مي شود.
سلام
خوش آمدید
سایت دسته بندی و موضوع بندی شده است اما حجم مطالب بالاست.
زحمت جستجو در میان مطالب اگر علاقمند باشید نباید سخت باشد.
کارایی؟عجیب است اما فکر نمیکنم این مطلب صحیح باشد.
فروم هم برای همین نظرات و صحبت های شخصی است و گرنه سایت استاتیک به جای آن پیاده میشد.
فکر میکنم جمع بندی را خود کاربران انجام باید بدهند وگرنه معنی ندارد همه تاپیک ها یک نتیجه نهایی انتهایش نوشته شود! و بعد تاپیک بسته شود!!!
نباید انتظار لقمه جویده شده داشته باشیم.
از حضورتان خوشحالیم اما بر حضور کسی اجباری نیست اگر از انجمن لذت نمیبرید در استفاده از آن مختار هستید.
جمع و جور هم همیشه در حال انجام هستیم.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - mhe - 12-11-2011 01:49 AM

منم از طريق ماهنامه اينجا را پيدا كردم البته خيلي وقت بود كه دنبال چنين جايي ميگشتم.الان هم چند روزي است كه اومدم و ارزو ميكنم كه اينجا فقط حرف نباشه و عمل هم دنبالش باشه.خود من ايده هالي گروهي زيادي دارم كه انشالا يكم كه بيشتر با بچه ها اشنا شدم مطرح ميكنم.مثلا جايي كه من زندگي ميكنم قطب كشاورزيه خود من هم چندين قطعه زمين كشاورزي دارم مثلا ميتونيم با دوستان در مورد ي محصول خاصي توافق كنيم و من اون محصول را به قيمت خيلي كمتر براشون بفرستم.اين ايده خوبي هست واز اشناهاي ما هر كسي كه وارد اين كار شده ميلياردر شده.خودم 2هفته پيش 3تن هويج فروختم 900هزار تومان.فكر ميكنم اين محصول تو تهران كيلويي 1000 باشه.ي ادم جربزه دار ميخواد كه بتونه فقط يكي دوتا از اون ميدوني هاي سرشناسو مجاب كنه ديگه همه چيز حله.