سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - perex.tk - 07-08-2011 11:55 PM

من هم تنها کمکی که فعلا از دستم بر میاد بازاریابی هستش.اگه کیفیت خوب باشه به جای سافتلن و هاله تلاش میکنم محصول تو رو تبلیغ کنم.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-09-2011 12:15 AM

ممنون از همتون
حتما رو کمک همتون حساب باز میکنم .
و اما در زمینه تحقیقات ، اول میخوام در زمینه ی کارخونه های تولید کنند لوازم ارایشی در ایران تحقیق کنم . باید ببینم تو کدوم شهر ها هستند ، کدوم شهرک های صنعتی فعالیت میکنند ، پراکندگیشون در ایران چطوریه . این خیلی مهمه ، هم در زمینه فروش ، هم در زمینه اشتغال زایی ، هم در زمینه ی وام های صنعتی ( فک کنم تبصره ی 3 باشه )
مورد مهم بعدی که باید در اون زمینه تحقیق کرد ، وزارت بهداشته ! چون همونجور که تو هم تاپیک گفته شد ، وزارت بهداشت فکر کنم سخت استاندارد بده .
مورد بعدی لوازم کاره ! چی میخواد ! الان واقعا من نمیدونم که اصلا یه روژلب چطور ساخته میشه ! یا چه دستگاه هایی میخواد .
مورد بعدی واردات هست ، چون نمیخوام 100 درصد فعلا داخلی باشه .
و بعد اگه چیزی اضافه نشه به موارد بالا میریم واسه تولید .
ولی همینجور که گفتم من اینکار رو اگه بخوام شروع کنم ، از صفر شروع میکنم ! بدون هیچ دانش و اطلاعاتی . و واقعا در این زمینه کمک شما دوستان رو میخوام و میخوام بدون هیچ ریخت و پاشی و با کمترین هزینه اینکار رو انجام بدم و هدفم از این کار به جز در امد شخصی ، اشتغال زایی هم هست و در طرح توجیهی با توجه به سال جهاد اقتصادی حتما به این نکته که بازار ایران توسط کالا های وارداتی احاطه شده در حالی که ما میتونیم خودمون بسازیم توجه ویژه ای خواهید شد .
الان نگاه کنید ، من این کارخونه رو بزنم 10-20 نفر در زمینه واردات مواد اولیه حداقل نون میخورن .
با نگهبان و سرایدار و کارگر حداقل 12-15 نفر تو کارخونه نون میخورن . 7-8 نفر تو تبلیغات نون میخورن ، 20-30 نفر تو بازار یابی نون میخورن ، 4-5 تا راننده کامیون نون میخورن و به طور مستقیم با توجه به قیمت ارزون جنس ایرانی هزاران هزار فروشنده خرد از اینکار سود میکنند . بعد باز بریم کالا های بی کیفت خارجی که اکثرا بهداشتی نیستند و هیچکدوم نمیتونند مارک حلال بگیرند رو وارد کنیم و در اختیار خونوادمون قرار بدیم ؟
تو این مورد ملی گرایی و اشتغال زایی بیشتر از میلیاردر شدن برام ارزش داره .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - کامیار کاظمی - 07-09-2011 12:25 AM

آفرین دوست خوبم.هدف های والایی دارید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-09-2011 02:12 PM

عزیزان توجه فرمائید:
در رابطه با تولید در شهرکهای صنعتی لطفا سایت زیر را مطالعه فرمائید.

http://tehraniec.ir/portal/Home

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-09-2011 03:55 PM

خوشم اومد . انجمن تأثیرشو رو من و دوستان گذاشته.
ما دیگه فکر کنم دیوار ذهنی نداریم هممون به نحوی در حال فعالیتیم.

خدارو شکر.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-09-2011 04:11 PM

من هنوز یکم دیوار ذهنیم سنگینی میکنه ، ولی این دو سه روزه هر کاری و فکری که به صورت ناخوداگاه انجام میدم و منشاء اون کار دیوار ذهنی هست ( مثل نمیتونم ، قسمت بود ، مال از ما بهترونه ، تنبلی و ...) ، سریع به ذهنم میاد که این کار ناشی از دیوار ذهنیه ، منم تا جایی که میتونم رفتارم ، صحبتم یا فکرم رو تغییر میدم و مثبت میکنم .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-09-2011 06:06 PM

(07-09-2011 03:47 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  یه مهندس شیمی پیدا کردم ! کارش خوبه ، گوشیش خاموش بود ! بهش زنگ میزنم .

آفرین به حرکت بسیار خوبت. اولین نفری که میتواند در این زمینه کمک باشد مهندس شیمی است.

(07-09-2011 04:11 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  من هنوز یکم دیوار ذهنیم سنگینی میکنه ، ولی این دو سه روزه هر کاری و فکری که به صورت ناخوداگاه انجام میدم و منشاء اون کار دیوار ذهنی هست ( مثل نمیتونم ، قسمت بود ، مال از ما بهترونه ، تنبلی و ...) ، سریع به ذهنم میاد که این کار ناشی از دیوار ذهنیه ، منم تا جایی که میتونم رفتارم ، صحبتم یا فکرم رو تغییر میدم و مثبت میکنم .

دیوار ذهنی از سالهای سال در ذهن ما لانه کرده و فقط با تمرین مستمر می توان آنرا خرد و متلاشی کرد.موفقتر باشید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-09-2011 07:57 PM

اقای قربانیان ، قبل از شروع طرح میخوام با تمامی کسانی که اینکار رو انجام دادند ، میتونند انجام بدند و یا توانایی انجام اون رو دارند ، مصاحبه کنم . در ابتدا میخوام با یه مهندس شیمی ، یک پزشک داروساز ، یه مهندس صنایع و یک مشاور صنایع و معادن مشاوره کنم .
در زمینه دیوار ذهنی هم ، امروز خوردش کردم ! بلایی به سرش اوردم ، رنگ رخسارش قرمز شد ! دلم برای دیوار ذهنی ام سوخت . توضیحات تکمیلی در تاپیک مربوطه !

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-09-2011 08:08 PM

آفرین ، این حرکتهایی که تو انجمن انجام میشه. واقعا که غرورآفرینه.

امیدوارم تو کارت موفق باشی و رو کمک ما هم حساب کنی

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-09-2011 08:15 PM

(07-09-2011 07:57 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  اقای قربانیان ، قبل از شروع طرح میخوام با تمامی کسانی که اینکار رو انجام دادند ، میتونند انجام بدند و یا توانایی انجام اون رو دارند ، مصاحبه کنم . در ابتدا میخوام با یه مهندس شیمی ، یک پزشک داروساز ، یه مهندس صنایع و یک مشاور صنایع و معادن مشاوره کنم .
در زمینه دیوار ذهنی هم ، امروز خوردش کردم ! بلایی به سرش اوردم ، رنگ رخسارش قرمز شد ! دلم برای دیوار ذهنی ام سوخت . توضیحات تکمیلی در تاپیک مربوطه !

با توجه به برنامه هائی که داری موفقیتت حتمی است.
در زمینه دیوار ذهنی هم ، امروز خوردش کردم ! بلایی به سرش اوردم ، رنگ رخسارش قرمز شد ! دلم برای دیوار ذهنی ام سوخت

یاد دورانی افتادم که خودم با دیوار ذهنی کلنجار می رفتم.سخت بود . خیلی سخت .تمرین و تمرین و تمرین