سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی (/showthread.php?tid=187)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - jahanagahi - 07-16-2011 11:21 PM

دلشاد جان . سایت خوب شما در دایرکتوری ایران پیوند وابسته به ایران انجمن تائید شد. موفقتر باشی.

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - ستاره کویر - 07-17-2011 12:08 PM

نظری ندارم

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - دلشاد حسین پور - 07-17-2011 12:10 PM

(07-17-2011 12:08 PM)ستاره کویر نوشته شده توسط:  نظری ندارم

چرا ؟ در مورد این طرح !!!!!

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - jahanagahi - 07-17-2011 12:21 PM

ایده ها زیاد شده ولی متاسفانه هیچکدام در تایپیک طوفان فکری مطرح نشده؟

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - pmmcdvd - 07-21-2011 10:45 AM

سلام
جناب دلشاد متاسفانه سایتتون فی لتر میباشد

خدمت آقای قربانیان هم سلام عرض می کنیم و اینکه در تاپیک طوفان فکری مشکلاتم رو برای دیر سر زدن به انجمن نوشتم
امیدوارم هیچ کدام از هم وطنان عزیز به این مشکلات برنخورند

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - 3ObHaN - 07-21-2011 02:38 PM

استاد قربانیان تو تور یه روزه اولین برنامه ریزی باید در مورد طوفان فکر باشه !
طوفان فکری واسه میلیاردر شدن هممون مثل یه دارو هست که دکتر تجویز کرده ولی با اینکه میدونیم وجودش لازمه ولی ازش استفاده نمیکنیم !
دلشاد جان در اینده به شدت بهتون نیاز دارم ! اگه میشه چند از سایت هایی که طراحی کردید رو اینجا بزارید یا برام بفرستید به صورت پیام

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - کامیار کاظمی - 07-21-2011 03:12 PM

یک نظری به ذهنم رسیده است.
دوستان بسیار علاقمند هستند که در زمینه کسب و کار آنلاین بدانند.من یکسری مقالات در برخی مجلات ارسال کرده ام و چاپ هم شده است و با توجه به موضوع برخی کتاب های تالیفی ام دوست دارم برای اعضای انجمن کلاس های رایگان راه اندازی این فروشگاه ها و حتی طراحی سایت و غیره را آموزش دهم.
و بنظرم بسیار مفید است.فقط منتظر امکانات اولیه آن هستم!

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - 3ObHaN - 07-21-2011 03:30 PM

واقعا ممنون اینجوری خیلی خوب میشه !

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - mostafa ghobadi - 07-21-2011 04:02 PM

(07-21-2011 03:12 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  یک نظری به ذهنم رسیده است.
دوستان بسیار علاقمند هستند که در زمینه کسب و کار آنلاین بدانند.من یکسری مقالات در برخی مجلات ارسال کرده ام و چاپ هم شده است و با توجه به موضوع برخی کتاب های تالیفی ام دوست دارم برای اعضای انجمن کلاس های رایگان راه اندازی این فروشگاه ها و حتی طراحی سایت و غیره را آموزش دهم.

واقعا اینجوری عالی میشه

(07-21-2011 03:12 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  یک نظری به ذهنم رسیده است.

واقعا اینجوری عالی میشه

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - jahanagahi - 07-21-2011 04:05 PM

(07-21-2011 10:45 AM)pmmcdvd نوشته شده توسط:  سلام
جناب دلشاد متاسفانه سایتتون فی لتر میباشد

خدمت آقای قربانیان هم سلام عرض می کنیم و اینکه در تاپیک طوفان فکری مشکلاتم رو برای دیر سر زدن به انجمن نوشتم
امیدوارم هیچ کدام از هم وطنان عزیز به این مشکلات برنخورند

به خیلی از ضرب المثل ها ایمان ندارم. به این ضرب المثل ایمان کامل دارم:
...گر ز حکمت ببند دری - گشاید ز رحمت در دیگری.
هیچ فردی را نمی توانی پیدا کنی که فکر نکند مشکلش بالاتر همه مشکلات است.
این یک اصل کلی است.
ولی :
در تمام اتفاقات حکمتی است و در نهایت بسود همان شخص تمام می شود.
نمی دانم این حکمت خدا چیست که با جلو پا انداختنی مشکلی برای ما , مشکلی هزاران بار بیشتر را از سر راه برما می دارد.
راز موفقیت : این دو کتاب فراموش نشود - تجسم خلاق و راز شاد زیستن

زنگ تفریح :
ادمین جان بفرمائید مولف در صد تبلیغ منو فراموش نکنه.
Smile