سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار (/showthread.php?tid=12000)

صفحه ها: 1 2 3

RE: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - general-smit - 09-30-2015 04:49 PM

با سلام من یکی از افرادی هستم که گول پکیج این آدم منزوی رو خوردم و اونو خریدم به قیمت 10 هزار تومان از سایت http://*****.ir/ بعد از مطالعه اون فهمیدم که چنتا روش پوچ و بی ارزش داخل دوتا فایل پی دی اف و دوتا فایل صوتی به حجم 96 مگابایت فروخته وقتی اونو باز کردم معرفی چهار پنج تا سایت مثله بیزنا و ایران پاپ آپ و خلاصه سایت های اینجوری بود که اصلا نیاز به آموزش نیست حتی اگر ما نخواییم کسب درآمد کنیم اونقدر تو اینترنت تبلیغ این سایت ها هست که نیاز نیست یه آدم بیاد به ما آموزش بده-بعد از اینکه اینو فهمیدم از طریق فرم تماس بهش گفتم از پکیجت راضی نیستم و تو داری مال حرام میخوری و جیب مردمو میزنی و من بخاطر این کلاهبرداریت این پکیجو به رایگان در فضای مجازی قرار میدم و خلاصه ایمیلمو ثبت کردم گفتم شاید جوابی برام بفرسته که دقیقا فرستاد.حالا میخوام شما رو با این آدم آشنا کنم.مدرکشم هست شما میتونی این عکسو مشاهده کنی که مستقیما از ایمیلم گرفتم(ببینید این مهندس قلابی چجور افراد ساده رو گول میزنه)

http://s6.uplod.ir/i/00684/t6fqjg7ggl9a.jpg

RE: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - asi2000 - 10-23-2015 02:39 PM

به به!!!
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!!!
دزدی که طلبکار هم هست و به کسی که ازش دزدی کرده فحش هم میده!!!

RE: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - Fela.Want - 10-23-2015 05:45 PM

کتابها اگر در قالب Epub باشه بسیار عالی میشد من که به شخصه حاضرم واسشون پول بدم

RE: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - mohsen bza - 02-09-2017 02:39 AM

(09-04-2015 11:36 PM)حسابرس نوشته شده توسط:  دوستان من خودم پکیج مهندس طلوعی و مهندس حسین زاده ( معروف به نازنین معروف ) را خریداری ، دانلود و مطالعه کردم هیچ مطلب بدرد بخوری توشون نبود فقط چند روش نخ نما شده رو اونم بصورت کلی توضیح داده بودند بقیشم پر بود از مطالب نامربوط که چکیده چند کتاب خارجی درمورد بازاریابی و روان شناسی فروش را قرار داده بودند آخر کسی نیست به این مهندس طلوعی بگه تولید ذغال کباب و قلیان در حیاط خونه و بازاریابی و فروش آن چه ربطی به کسب و کار اینترنتی داره!! مواظب باشین مثل من سرتون کلاه نره با پول این آموزشهای الکی چشم بندی و شعبده بازی !میتونید چند جلد کتاب مفید بخرید و مطالعه کنید از من گفتن بود.

(02-09-2017 02:39 AM)mohsen bza نوشته شده توسط:  
(09-04-2015 11:36 PM)حسابرس نوشته شده توسط:  دوستان من خودم پکیج مهندس طلوعی و مهندس حسین زاده ( معروف به نازنین معروف ) را خریداری ، دانلود و مطالعه کردم هیچ مطلب بدرد بخوری توشون نبود فقط چند روش نخ نما شده رو اونم بصورت کلی توضیح داده بودند بقیشم پر بود از مطالب نامربوط که چکیده چند کتاب خارجی درمورد بازاریابی و روان شناسی فروش را قرار داده بودند آخر کسی نیست به این مهندس طلوعی بگه تولید ذغال کباب و قلیان در حیاط خونه و بازاریابی و فروش آن چه ربطی به کسب و کار اینترنتی داره!! مواظب باشین مثل من سرتون کلاه نره با پول این آموزشهای الکی چشم بندی و شعبده بازی !میتونید چند جلد کتاب مفید بخرید و مطالعه کنید از من گفتن بود.

با سلام منم با شما موافقم

RE: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - mismona - 02-13-2017 05:41 PM

ایا واقعا با اینکتابها میشه کسبوکاری شروع کرد

RE: دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار - sasannikoo - 10-10-2018 02:26 PM

کتاب افسانه کارآفرینی اثر مایکل گربر یکی از بهترین کتاب هایی است که برای شروع کسب و کار و کارآفرینی و استارت آپ وجود داره
این کتاب خیلی از نکات مهمی که در ابتدای کار اصلا مشخص نیست را روشن و شفاف می کنه
من واقعا از خواندن این کتاب لذت بردم

نسخه PDf کتاب افسانه کارآفرینی رو می تونید از سایت کلید ثروت تهیه و دانلود کنید