سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور (/showthread.php?tid=10895)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 02-25-2014 10:59 PM

اطلاعیه شماره یک (آموزش های کلی)
با درود

دوستان ، طی صحبتی که با جناب آقای کاظمی مدیریت انجمن شد بنابر این شد که اطلاع رسانی ها عمومی باشه تا در آینده هم برای دوستان جنبه آموزشی داشته باشه. و این تاپیک تبدیل بشه به یکی از کارنامه های موفق انجمن

اما قابل توجه دوستانی که اعلام آمادگی کردند ،

مورد یک : نگاه کنید دوستان ، مجیک اِگ در 4 پکیج طراحی و تولید شده ، یک پکیج منحصرا مصرف نوروزی داره (سری نوروز / سبز ) و سه پکیج دیگه مصرف عمومی داره ، یعنی هم برای نوروز استفاده می شه ، هم تخم مرغ عسلی صبحانه برای بچه ها و یادبود جشن ها و ... اما واقع بین باشیم شاید 5 روز آخر سال فروشش صدها برابر طول سال باشه.

مورد دوم : بازار هدف ما
1-کلیه سوپر مارکت ها ، 2-لوازم التحریر فروشی ها 3-شیرینی فروشی ها 4-فروشندگان ماهی ، سبزه و گل شب عید 5- بازارهای فروش بهاره
و هر کجای دیگه ای که دوستان صلاح می دونند

مورد سوم : زمان توزیع
دوستان اصل فروش این محصول 5 روز آخر سال هست ولی از ده روز قبل از سال نو باید در مراکز عرضه وجود داشته باشه . نمایشگاه های بهاره هم معمولا از 20 اسفند شروع می شه تا 28 29 اسفند ، یعنی گل خرید در این تایم انجام می شه علی الخصوص روزهای آخر ، باید برنامه ریزی هاتون جوری باشه که در این تایم کم در اختیار این فعالیت باشید و درست تصمیم بگیرید و عمل کنید، چون حدث بر اینه که دیگه بالفرض اگر کم بیارید به سبب شلوغی پست و باربری ها دیگه نمی شه ارسال کرد و زمان طلایی از دست می ره.

مورد چهارم : برنامه ریزی کلی کار به این صورت انجام شده
دوستانی که برای نمایندگی انحصاری اعلام آمادگی کردند هر چه سریعتر موارد زیر را آماده و به ایمیل magicegg.ir@g...il.com ارسال کنند

1- یک قطعه عکس پرسنلی به همراه مشخصات خودشون به عنوان نماینده ، که جهت صدور کارت شناسایی استفاده می شه . این کارت شناسایی هنگام بازاریابی و پخش در مغازه ها ، بسیار پرفایده است و به کار شما اعتبار می ده . (در صورت عدم تمایل ، صدور کارت شناسایی اجباری نیست)
2- در صورت تمایل مشخصات یک نفر دیگر به عنوان بازاریاب به همراه عکس و موارد بالا ( این مورد هم اختیاریست ) بیش از یک نفر ، هر کارت 16 هزار تومان هزینه به عهده خود شماست.
3- نام و نام خانوادگی یا نام فروشگاه شما یا نام برند شما (هر کدام که تمایل دارید) + شماره تلفن سفارشات برای سفارش مستقیم (ترجیحا اگر محلی برای فروش در نظر دارید + آدرس محل ) + شهر مورد نظر (شهرهای بزرگ محدوده مورد نظر فعالیت خودتون "شمال ، جنوب ، مرکز ، شرق یا غرب" را مشخص کنید )
این اطلاعات در سایت به عنوان نمایندگان انحصاری درج می شه ، و خریداران تکی و عمده اون شهر مستقیما به شما معرفی می شن و با شما تماس می گیرند،
تراکت ها و پوسترها در حد لزوم با این مشخصات چاپ و به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد تا توزیع کنید
4- شماره فیش واریزی ، شماره ارجاع یا ... مبلغ 100 هزار تومان که به عنوان ثبت و قطعی کردن نمایندگی به حساب انجمن واریز شده است
مبلغ 100 هزار تومان به عنوان بیعانه و ودیه است و به عنوان پیش پرداخت از فاکتور خرید شما کسر می گردد ، هیچ مبلغی بابت امتیاز نمایندگی و تراکت و تبلیغات دریافت نمی شود.

مورد پنجم : برنامه ریزی توزیع

ظرف 3 4 روز آینده ، 4 عدد نمونه محصول + کارت های شناسایی عکس دار عزیزان نماینده + تراکت های تبلیغاتی + سایر موارد مورد نیاز نمایندگی ها به آدرس های عزیزان نماینده ارسال می گردد ،
پس از دریافت نمایندگان محترم می توانند رسما فعالیتشون را شروع کنند و بازاریابی میدانی و ضمنی اولیه را انجام دهند. و سفارش مشتریان را ثبت کنند. در این حین عزیزان می توانند مقدار پکیج مورد نیاز خود را تخمین بزنند.

در تاریخ بیستم اسفندماه به طور همزمان محصول نمایندگان مطابق سفارشاتشون به وسیله ترمینال و اتوبوس های بین شهری براشون ارسال می شه و همان روز به دستشون می رسه و می توانند محصول را بین مشتریانشون توزیع کنند، توزیع 40 بسته چند ساعت بیشتر زمان نمی خواد . طبق تجربه قبلی توزیع زودتر از بیستم در واحد های صنفی نه تنها فروش محصول را بالا نمی بره بلکه از جذابیت محصول کم می کنه . بنابراین بهترین زمان توزیع و عرضه 20 تا 29 اسفند براورد می شه ، و فروش اصلی 25 تا 29 اسفند .

مورد ششم : فروش مستقیم
سود اصلی این کار در فروش مستقیم است ، دوستانی که راسا و یا با جذب نیرو می توانند ، به صورت دستفروشی در محل های شلوغ ، یا مغازه به مغازه ،این محصول را به فروش برسونند سود اصلی را بردند ، قیمت مصرف کننده روی محصول 3 هزار تومان درج شده ، و به راحتی به قیمت مورد نظر می توانند به فروش برسونند، پیشنهاد ما دو بسته 5 هزار تومان است. فروش روزانه 200 300 پکیج توسط هر شخص به راحتی میسر هست.
اگر عزیزی می توانه در نمایشگاه های فروش بهاره ، در شهر خودش غرفه ای اجاره کنه ، یا در کنار غرفه شخص دیگه ای این محصول را هم عرضه کنه ، بالاترین میزان فروش مستقیم براش متصوره ، به سبب جدید بودن ، ارزان بودن ، و خاص بودن و غیر قابل رقابت بودن محصول به واسطه طراحی عالی و پکیج های 8 عددی هیچ خریداری نمی تونه ازش بگذره .
ضمنا نمایشگاه های خیریه بهاره زیادی هم در سراسر کشور برگزار می شه که می توانید در چنین محل هایی هم فعالیت کنید
همچنین دستفروشی در ورودی و خروحی های نمایشگاه های بهاره هم بسیار عالیه
به واسطه تبلیغات سایت ،تراکت های توزیعی و تبلیغات شخصی خود نمایندگان افراد زیادی با شماره های نمایندگی ها تماس می گیرند و درخواست محصول را دارند که می توانید از این راه هم کسب درامد کنید.

مورد هفتم : قیمت
در مورد قیمت عرضه به نمایندگان محترم ، همچنین شماره حساب ها جهت پرداخت یکصد هزارتومان ودیه ، طی پیام خصوصی و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

مورد هشتم : آموزش و بیان تجربیات روزانه
دوستان هر سوالی در این زمینه دارن ، در تاپیک بفرمایند تا در حد توان پاسخ داده بشه . ضمنا قرار بر این هست که همزمان با آغاز بازاریابی و فروش سراسری ، دوستان به صورت روزانه تجربیاتشون از بازاریابی و فروش در شهرشون را در همین تاپیک بنویسند ، تا با همفکری همدیگه به بالاترین میزان فروش دست پیدا کنیم. و این تاپیک تبدیل بشه به تاپیک دوبرابر شایدم سه چهاربرابر کردن سرمایه در 10 روز

10_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - tondar12 - 02-25-2014 11:26 PM

من هم برای شهر خودم اعلام آمادگی می کنم! البته باید محصول رو بیشتر بررسی کنم!

اما مسئله دیگه اینه که نمایشگاه بهاره شهر ما از 15 اسفند شروع میشه تا 25 !! اونوقت به ما تو همون موقع جنس می دید یا نه؟!

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - mohammadlover - 02-25-2014 11:45 PM

طبق صحبت شما فروش میتونه خوب باشه.
فقط از نظر من 2 مورد باید روش کار بشه :
1-طبق فرمایش دوستمون اکثر نمایشگاه های بهاره از 15 اسفند شروع میشه و خرید های خارج از نمایشگاه ها هم از همین حدود شروع میشه. این مشکل رو میشه این طور حل کرد که دوستانی که میخوان بازاریابی کنن از 15 تا 20 اسفند فقط تو نمایشگاه ها فروش داشته باشن و بعد از این تاریخ مکان های دیگه.
2-کیفیت جنس : خوده بنده هم میخوام تو طرح شرکت کنم ولی راستش رو اگه بخوام بگم تو کیفیت جنس شک دارم و میترسم که اون چیزی که تو شکل هستش، تو ظاهر نباشه. اینو هم اینطور میشه حل کرد که دوستانی که میخوان شراکت کنن مثلاً مبلغ 5 یا 10 هزار تومن واریز کنن و شما 1 نوع نمونه برای ایشون بفرستید که راحتتر بتونه تصمیم بگیره.
ضمناً برای دریافت قیمت عمده الاًن باید پیام خصوصی براتون بفرستید یا همون ایام ؟
آرزوی موفقیت برای شما و دوستان دیگه دارم

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - orgeneral - 02-26-2014 10:21 AM

به نظر بنده هم اول امکان ارسال یه نمونه رو واسه نمایندگی ها فراهم کنید تا جنس رو یه بار خودشون تست کنن بعد.در حد 5 تا 10 هزار تومن

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 02-26-2014 10:51 AM

(02-25-2014 11:45 PM)mohammadlover نوشته شده توسط:  طبق صحبت شما فروش میتونه خوب باشه.
فقط از نظر من 2 مورد باید روش کار بشه :
1-طبق فرمایش دوستمون اکثر نمایشگاه های بهاره از 15 اسفند شروع میشه و خرید های خارج از نمایشگاه ها هم از همین حدود شروع میشه. این مشکل رو میشه این طور حل کرد که دوستانی که میخوان بازاریابی کنن از 15 تا 20 اسفند فقط تو نمایشگاه ها فروش داشته باشن و بعد از این تاریخ مکان های دیگه.
2-کیفیت جنس : خوده بنده هم میخوام تو طرح شرکت کنم ولی راستش رو اگه بخوام بگم تو کیفیت جنس شک دارم و میترسم که اون چیزی که تو شکل هستش، تو ظاهر نباشه. اینو هم اینطور میشه حل کرد که دوستانی که میخوان شراکت کنن مثلاً مبلغ 5 یا 10 هزار تومن واریز کنن و شما 1 نوع نمونه برای ایشون بفرستید که راحتتر بتونه تصمیم بگیره.
ضمناً برای دریافت قیمت عمده الاًن باید پیام خصوصی براتون بفرستید یا همون ایام ؟
آرزوی موفقیت برای شما و دوستان دیگه دارم
(02-26-2014 10:21 AM)orgeneral نوشته شده توسط:  به نظر بنده هم اول امکان ارسال یه نمونه رو واسه نمایندگی ها فراهم کنید تا جنس رو یه بار خودشون تست کنن بعد.در حد 5 تا 10 هزار تومن

چند تا از بچه ها هم پی ام دادن راجع به شروع نمایشگاه از 15 هم ، امسال که دیگه کاری نمی شه کرد برای گرفتن غرفه اختصاصی ، ولی اگر بتوانید از 5 روز آخر نمایشگاه که معمولا اصل فشار کاری و خرید هم در 2 3 روز آخر نمایشگاه هاست استفاده کرد کار خوبیه ، بیست و پنجم به بعد هم زمان برای عرضه در سایر مکان ها هست.

اما در مورد دوم ، نگرانی قابل درکه ولی اصلا نگران نباشید ، دقیقا همون چیزی هست که باید باشه ، و دقیقا جذب پوست می شه و طرح ها هم که مشخصه ، در زمانی هم مشخص بشه محصول با گفته ها مطابقت نداره ، در هر زمانی نماینده می تونه کل محصول را مرجوع کنه و از این لحاظ اطمینان 100 درصد به جنس هست. ولی با این حال نمونه ها برای نماینده ها ارسال می شه تا شخصا هم تست کنند و مطمئن باشن ، نیازی هم به پرداخت 5 تا 10 نیست

دوستانی که با کلیات موافقن ، با فرض اینکه محصول دقیقا همونی هست که معرفی شده ، اعلام آمادگی که کردن ، مطابق شرایط سایر موارد براشون پی ام می شه.

موفق باشید 10_004
10_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - بابایی - 02-26-2014 11:05 AM

موافقیم

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - hesaab - 02-26-2014 12:41 PM

سلام دوستان بالا چند بار سوال کردن ولی جوابی داده نشده اگه بعد از این چند روز فروش تعدادی رو دست ما موند قابل برگشت هست یا نه؟

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 02-26-2014 12:57 PM

(02-26-2014 10:21 AM)orgeneral نوشته شده توسط:  به نظر بنده هم اول امکان ارسال یه نمونه رو واسه نمایندگی ها فراهم کنید تا جنس رو یه بار خودشون تست کنن بعد.در حد 5 تا 10 هزار تومن

(02-26-2014 12:41 PM)hesaab نوشته شده توسط:  سلام دوستان بالا چند بار سوال کردن ولی جوابی داده نشده اگه بعد از این چند روز فروش تعدادی رو دست ما موند قابل برگشت هست یا نه؟

ببخشید که سوالتون بی پاسخ موند
چند تا پلن مختلف هست که نمایندگان می توانند انتخاب کنند.
یک پلن کلی هست که قیمت خریدش اینقدر مناسبه که اگر نماینده یک سوم را هم بفروشه بقیه براش رایگان در میاد و نیازی به مرجوعی احساس نمی شه
یک پلن امانی هم هست که قیمتش خوب بالطبع بالاست و امکان مرجوعی وجود داره .

و خارج از این صحبت ها ، شما اطلاعیه یک را که مطالعه کنید متوجه می شید که قبل از سفارش اصلی شما می توانید با نمونه ها بازاریابی را انجام بدید، بسته به استقبالی و بازخوردی که از بازار می گیرید خرید کنید. ولی در کل ، نگرانی ما بیشتر کم آوردن محصول هست تا موندن محصول
10_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - mardin-b - 02-26-2014 02:42 PM

با شرايطتان موافقم.
با توجه به تجربه اي از بازار دارم فروش اين برچسبها فوق العاده خواهد بود.
دوستان به ياري خداوند تمام جسارت لازم را به خرج بديد و آماده باشيد تا تجربه بزرگي
در زمينه فروش بدست آوريد
.

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - arsho - 02-26-2014 03:07 PM

منتظر ارسال جزئیات هستم
با تشکر