سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-18-2013 12:47 AM

(11-18-2013 12:42 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام اینجا یه اعترافی بکنم .

من اولین بارم بود که توی یه مسافرت کمک میکردم میشدم . هیچی کاری هم ندارما فقط کمک میکنم ،ولی در همین حدم به خدا قسم یه کار خیلی اسون ولی بسیار انرژی بره . ادم باید حواسش به همه جا باشه و همه چیز رو کامل هماهنگ کنه .
هماهنگی هایی واسه سفر هایی اینچنینی واقعا ، واقعا و واقعا سخته ، استرس بسیار زیادی داره و مسئولیتی خطیری میطلبه .
تو این چندتا سفر انجمن ، تقریبا به همه ی ما خوش گذشت ،رفتیم کیف و حالمون رو کردیم و با انرژی بسیار زیادی برگشتیم . هرکس بگه به من خوش نگذشت دروغ میگه .
اما واقعا این سفر ها ، انرژی بسیار بسیار بسیار زیادی از دست اندرکاران اون میگیره .
حالا جالبیش اینه که این دوستان هیچ هزینه ای هم بابت سفر نمی گیرند و سود سفر صفره و برخی مواقع مثل سفر تنگه واشی ، حتی امکان ضرر دادن هم هست .

من همینجا میخوام ، از صمیم قلب و بدون هیچ تعارفی در وهله ی اول از خانم MARYAR ، (معاونت عزیز مچکریم ) یه تشکر خیلی خیلی خیلی ویژه بکنم و در وهله ی بعدی همون تشکر ویژه رو از اقای کاظمی (مدیریت مچکریم) بکنم .

چون این دوستان نه یه بار ، نه دوبار بلکه بارها این خستگی ها ، استرس ها و مسئولیت ها رو با جان و دل قبول کردن تا به ما خوش بگذره . حتی تو خود سفر ، من توی اصفهان شاهد بودم ، بازم ما داریم استفاده میکنم و این دوستان مشغول انجام هماهنگی و کارای سفرهستن .

من اینجا فقط یه خواهشی ازتون دارم ، خواهش میکنم ، تمنا میکنم تا به اهدافتون پای بند باشید و سعی کنید و واقعا میلیاردر شید تا این مدیران این انجمن در اینده ای نه چندان دور ، مزد این همه جان نثاری ها و زحماتش رو ، با نتیجه دادن اهداف تشکیل انجمن بگیرن .

داداشی منممممممم از تو ممنونم که این همه زحمت کشیدی و چند بار به شیراز رفتی تا هماهنگ کنی با جاهای دیدنی و رستوران ها و مکان اقامت.
واقعا ممنونننننن
خیلی زحمت کشیدیییی
انشاله جبران کنیمممممم
10_004

و من فقط و فقط خدا را شاهد می گیرم آرزوم دیدن شماها روی قله های موفقیته، هم ثروتف هم علم و هم اخلاق و شخصیت.
همتونو دوست داریم و به شما و اهداف انجمن عشق می ورزیممممممم

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - صدفی - 11-18-2013 12:50 AM

آره واقعا منم با سبحان دقیقا موافقم
مریمم گل نیلوفری همیشه بهارم و داداش کامیار عزیزززززم

ممنون بابت همه چیززز
خیلی دوستون دااااااااااااارم
وخوشبختیتونو از خدا خواستارم

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - 3ObHaN - 11-18-2013 12:51 AM

(11-18-2013 12:47 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-18-2013 12:42 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام اینجا یه اعترافی بکنم .

من اولین بارم بود که توی یه مسافرت کمک میکردم میشدم . هیچی کاری هم ندارما فقط کمک میکنم ،ولی در همین حدم به خدا قسم یه کار خیلی اسون ولی بسیار انرژی بره . ادم باید حواسش به همه جا باشه و همه چیز رو کامل هماهنگ کنه .
هماهنگی هایی واسه سفر هایی اینچنینی واقعا ، واقعا و واقعا سخته ، استرس بسیار زیادی داره و مسئولیتی خطیری میطلبه .
تو این چندتا سفر انجمن ، تقریبا به همه ی ما خوش گذشت ،رفتیم کیف و حالمون رو کردیم و با انرژی بسیار زیادی برگشتیم . هرکس بگه به من خوش نگذشت دروغ میگه .
اما واقعا این سفر ها ، انرژی بسیار بسیار بسیار زیادی از دست اندرکاران اون میگیره .
حالا جالبیش اینه که این دوستان هیچ هزینه ای هم بابت سفر نمی گیرند و سود سفر صفره و برخی مواقع مثل سفر تنگه واشی ، حتی امکان ضرر دادن هم هست .

من همینجا میخوام ، از صمیم قلب و بدون هیچ تعارفی در وهله ی اول از خانم MARYAR ، (معاونت عزیز مچکریم ) یه تشکر خیلی خیلی خیلی ویژه بکنم و در وهله ی بعدی همون تشکر ویژه رو از اقای کاظمی (مدیریت مچکریم) بکنم .

چون این دوستان نه یه بار ، نه دوبار بلکه بارها این خستگی ها ، استرس ها و مسئولیت ها رو با جان و دل قبول کردن تا به ما خوش بگذره . حتی تو خود سفر ، من توی اصفهان شاهد بودم ، بازم ما داریم استفاده میکنم و این دوستان مشغول انجام هماهنگی و کارای سفرهستن .

من اینجا فقط یه خواهشی ازتون دارم ، خواهش میکنم ، تمنا میکنم تا به اهدافتون پای بند باشید و سعی کنید و واقعا میلیاردر شید تا این مدیران این انجمن در اینده ای نه چندان دور ، مزد این همه جان نثاری ها و زحماتش رو ، با نتیجه دادن اهداف تشکیل انجمن بگیرن .

داداشی منممممممم از تو ممنونم که این همه زحمت کشیدی و چند بار به شیراز رفتی تا هماهنگ کنی با جاهای دیدنی و رستوران ها و مکان اقامت.
واقعا ممنونننننن
خیلی زحمت کشیدیییی
انشاله جبران کنیمممممم
10_004

و من فقط و فقط خدا را شاهد می گیرم آرزوم دیدن شماها روی قله های موفقیته، هم ثروتف هم علم و هم اخلاق و شخصیت.
همتونو دوست داریم و به شما و اهداف انجمن عشق می ورزیممممممم

من ، ممد شموسی ، مهیار ، دوستان مشهد و غیره یه بار زحمت میکشیم تموم میشه میره ، اما شما هر سری بیش از یک ماه وقت میزارید که این تامل برانگیزه و جای تشکر ویژه داره .

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-18-2013 01:14 AM

آقا فقط من خواهشی که دارم یکی از شماها این دی وی دی سفر اصفهان را دریافت کنه و بیاره شیراز تا تو مراسم تولد ببینیمممممممممم
خیلی دوست دارم ببینمشششش

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-18-2013 01:22 AM

(11-17-2013 12:45 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  نمی دانم شاید عادت کنم. ولی وقتی عزیزت در سفر همراهت نیست فکر میکنی که سفر بی هیجان است. نمی دانم شاید عادت کنم.
این چند روزه همه عزیزان متوجه شده اند که برای رسیدن به این سفر جنب و جوش سابق را نداشتم.شاید عادت کنم.در سفرهای قبلی دو روز زودتر من در میعادگاه بیتوته میکردم.
کاش بفهمن آدماااااااااااااا

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-18-2013 01:33 AM

راستی می گماااااا بچه ها کدومتون بازی گردش پول یا همون بابای پولدار بابای بی پول کیوساکی را دارید؟؟ بیارید اونجا با هم مسابقه برگزار کنیممممم

خیلی جالب بود با همین بازی یک مسابقه در سطح استان برگزار کرده بودند کلی هم برای شرکت توش پول از شرکت کننده هاش گرفته بودند.
قیمت بازیش البته مثل اینکه دیگه اجازه تولید نداره 80ت
کسی داره این بازی را؟

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - Delta.H - 11-18-2013 03:25 AM

من دارم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gif

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-18-2013 10:32 AM

(11-18-2013 03:25 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  من دارم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gif

واقعا داری ولککککککک؟؟
حتما بیارشششش، بجاش من سهم غذاهاما می دم به شوما Yosef.gif

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - 3ObHaN - 11-18-2013 12:10 PM

(11-18-2013 10:32 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-18-2013 03:25 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  من دارم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gif

واقعا داری ولککککککک؟؟
حتما بیارشششش، بجاش من سهم غذاهاما می دم به شوما Yosef.gif

ولک نیارش :| سهم غذا صاحاب داره Yosef.gif

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-18-2013 06:41 PM

بچه ها راستی مجموعه استخر هم داره هر کی دوست داره مایوشم با خودش بیارهههههههههههههههه