سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - sir-mahyar - 11-16-2013 08:18 PM

(11-16-2013 07:52 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-16-2013 07:45 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  ب دلم افتاده این سفر دوباره ی جهش تو زندگیمه.
خیلی از کارها ک باید در مسافرت اصفهان میکردمو نکردم تو این سفر انجام میدم
.من پس فردا شب ب سمت تهران حرکت میکنم و صبح 3شنبه تهروووووووووووووووونم
ئه آقا حبیب شمام همچین حسی دارررریییی؟
منم همین حسو دارمممممم
واسه همین دارم خودما حسابی آماده این جهش می کنمممم (حتی خوابشم دیدم)
پس پیش به سوی پروازززززز در اوج
تو قله می بینمتون برادر
کمتر از سه روز دیگه موندههههههه12_00212_002

واو چقد جالب

منم صبح در حال تجسم داشتم با ضمیر ناخوداگاهم حرف میزدم می گفت بعد این سفر جهش خیلی بزرگ و موفقیت های شگفت انگیز به سمتم میاد

منم واقعا این تو دلمه که بعد این سفر زندگیم وارد مرحله ی خاص و جدیدی میشه

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - صدفی - 11-16-2013 09:18 PM

وای بچه ها الان با نسیم تو اتوبان بودیم بحث کار و ایده و اینا شد گفتم به دلم افتاده بعد این سفر قراره استارت یه کار و سرمایه گذاری جدید رو بزنم
مریمم ماها دیگه همهگی تله پاتی داریم

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-16-2013 09:54 PM

(11-16-2013 09:18 PM)صدفی نوشته شده توسط:  وای بچه ها الان با نسیم تو اتوبان بودیم بحث کار و ایده و اینا شد گفتم به دلم افتاده بعد این سفر قراره استارت یه کار و سرمایه گذاری جدید رو بزنم
مریمم ماها دیگه همهگی تله پاتی داریم

آرههههههه عزیزممممممم گل نیلوفرم هر چی باشه ما 3 ساله داریم با هم هم فکری و زندگی می کنیماااا هر روز صب اینجا به هم صب بخیر می گیم و شبا با شب بخیر اینجا می خوابیم. و دیگه سفرامون و جشنامون با هم شده. دیگه از خانواده به هم نزدیک تر شدیممم.
کاش آقا نسیم هم میومداااا

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - alma - 11-16-2013 10:36 PM

با آرزوی سفری خوش و خاطراتی دل انگیز برای تمام دوستان خوبم

لطفا جای منو به صورت ویژه خالی کنید چون اجدادم از ایل نشینان سرافراز و غیور قشقایی بودند اما بزرگ شده و طبیعتا ساکن مشهدالرضا هستم .

نیمی از قلبم رو در دشتها ی شیراز و زیر چادرها و کنار گبه و گلیمها ی زنان و جادوی رنگ
پوشش آنها جا گذاشته ام اگه دوست داشتید میتونید آسمان پرستاره و نوای نی یک چوپان

عاشق با یک برنو بر دوش و کلاهی که نماد یک تاج هست رو به این تابلو و شاهکار اضافه
کنید.Heart

غزلی بر آرامگاه استاد محمد بهمن بیگی(بنیان گذار تعلیمات عشایر ایران)

الا ای دوستان مهتاب اینجاسـت ......... بخـارا و طلای نـــاب اینجاســـت

ادیب نامی و فرزند کـــــــــوروش ........ فـــروغ دانــــش و آداب اینــجاسـت

بماند جاودان نامش به گیـــتی ....... دلاورمرد، چون سـهراب اینجاسـت

جهـان بر خـود ببـالد از وجــودش ........ بلنــد آوازه ای کمیــاب اینجاسـت

خـبـر سازیـــد ایـــلات و عشــایــر ....... ازاین پس اردوی اصحاب اینجاست

سزد جانــا ببوسی سنـگ قبـرش ........ زیــارتگاهِ چـون محــراب اینجاسـت

کـُشن گــردیـده گلشن از مـزارش .......... صفــا و روشـــنیِ آب اینجاســـت

نـثار روح پاکـــش حمــد خوانیـد ........ چرا که گوهـری نایاب اینجاست

چه داری موسـوی در وصف استاد ...... سخن کوتاه، اولوالالباب اینجاست

سید ابراهیم موسوی

(30/05/1389)

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - مهدی گل محمدی - 11-16-2013 10:59 PM

منهم سفر خوب و خوشی رو برای دوستان عزیزم آرزو میکنم.
متاسفانه این سری نشد که به سفر بیام و خودم هم خیلی ناراحتم
خیلی دوس داشتم در کنارتون باشم تا با هم بگیم و بخندیم و خوش باشیم.
ولی خب نشد....
امیدوارم بهترین خاطره ها رو در دفتر خاطراتتون ثبت کنید و اونجا هم یادی از ما بکنید.

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - Delta.H - 11-16-2013 11:28 PM

مهدی1 عزیز شما نمیای دادا؟؟؟

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - jahanagahi - 11-17-2013 12:45 AM

نمی دانم شاید عادت کنم. ولی وقتی عزیزت در سفر همراهت نیست فکر میکنی که سفر بی هیجان است. نمی دانم شاید عادت کنم.
این چند روزه همه عزیزان متوجه شده اند که برای رسیدن به این سفر جنب و جوش سابق را نداشتم.شاید عادت کنم.در سفرهای قبلی دو روز زودتر من در میعادگاه بیتوته میکردم.

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - صدفی - 11-17-2013 01:24 AM

مخاطب خاص اعصاب همرو بهم ریختی
آخه چرا نمیایی؟
خواهشا دلیلو واسه من پ.خ کن

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - Delta.H - 11-17-2013 01:43 AM

میگم چطوره این مخاطب خاص رو بگیریم کتکش بزنیم بلکه به راه راست هدایت بشه و بیاد شیراز!!!!!Yosef.gif

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-17-2013 02:04 AM

اطلاعیه شماره 4 - برنامه های گردش در شیراز

دوستان و همسفران عزیزم برنامه گشت و گذار در شهر شیراز و بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی آن در فایل زیر برای شما پیوست شده. سعی می کنم اطلاعات و پیشینه تاریخی هر کدام از آنها را برای شما در تبلت بریزم و بیاورم.

12_002